Termínovka hasičských soutěží 2018
Duben
Holubov CK OPČK Děti
Kunovice UH VCUH Putovní pohár Kunovic
Květen
Mydlovary CB VCČB
Myštěves HK PKL
Lžovice KO PLHL
Kaliště JI PLPÚ Memoriál Františka Pizy
Dalešice JN FNC noční
Smidary HK PKL
Dvorce TA THL O pohár SDH Dvorce
Benešov nad Černou CK OPČK Děti
Dlouhá Lhota MB BP
Svijany LI PKL Svijanská 13 2018
Krakovany KO PLHL
Cizkrajov JH VCT Memoriál Jana Štolby
Velké Meziříčí ZR ŽL
Krásná Ves MB JL Krásnoveský pohár
Lhenice TP KL
Žďár JH THL O pohár SDH Žďár
Rohovládová Bělá PA LPO+VČHL
Cetenov LI PKL
Rymice KM PRL
Kšely KO PL
Loučany OL HE
Ves Touškov PJ OPH O Pohár starosty obce
Jasenice VS VHL O pohár SDH Jasenice
Škodějov SM FNC noční
Velký Třebešov NA VČHL
Radkova Lhota PR PRL
Radimovice LI JL Sychrovský pohár
Žernovník BK VCBL O pohár SDH Žernovník
Krasonice JI JOL O pohár SDH Krasonice
Štrbice (TP) TP KL
Jarošov UH VCUH O putovní pohár SDH Jarošov
Jezeřany-Maršovice ZN BHL+ZNL
Klášterec nad Ohří CV KL
Čeperka PA LPO
Vrbčany KO PLHL
Úherce PS ZČHL
Oplot PJ OPH O pohár SDH Oplot
Panské Dubenky JI JHHL
Mříčná SM JL Mříčenský pohár
Týn nad Vltavou CB ČBDBOJ Děti Výsledky
Křenovy DO OPH O pohár Hořiny
Netín ZR ŽL
Třebín CB BBP
Červen
Květinov HB RHBL noční
Křížkový Újezdec PH PL
Jeřmanice LI PKL
Horní Třešňovec UO VČHL
Vémyslice ZN ZNL
Nové Dvory LT KL
Heřmaneč JH PLPÚ O pohár SDH Heřmaneč
Pasohlávky BV BHL
Jeřmanice LI FNC noční
Bystřec UO VČHL
Černín ZN ZNL
Sychrov MB JL Káčovský pohár
Horní Hradiště PS ZČHL O pohár starostky SDH
Honezovice PJ OPH O pohár starosty obce
Halámky JH VCT O pohár SDH Halámky
Jasenice TR ŽL
Srch PA LPO
Příšovice LI PKL
Horní Němčice JH JHHL Horní Němčice (noční) noční
Velké Hamry JN FNC noční
Dešná JH JOL O pohár SDH Dešná
Štichovice PS ZČHL O pohár starosty SDH
Čekyně PR PRL Memoriál Zdeňka Obziny
Radíč PB BL O Pohár SDH Křečovice
Senetářov BK VCBL O pohár SDH Senetářov
Lavičky ZR ŽL O pohár Lavičky
HOSÍN CB DĚTSKÁ SOUTĚŽ V POŽÁRNÍM ÚTOKU Děti
Omlenice CK noční Děti
Brčekoly CR LOCH O pohár obce Brčekoly
Dřešín ST ŠHLD Děti
Bulánka KO PL
Chotětov MB BP
Štítary DO OPH Vzpomínkový memoriál
Žďár BK VCBL O pohár SDH Žďár
Tvrdonice BV BHL hasičské hřiště
Horní Pole JH JHHL Horní Pole (noční) noční
Frýdštejn JN FNC noční
Zderaz CR EXČR
Výrovice ZN ZNL
Horky TR JOL Memoriál Jana Částka
Velké Hamry JN JL Hamrovský pohár
Vesec pod Kozákovem SM FNC noční
Žernovice PT JČHL Memoriál Jana Ludačky
Stará Říše JI EXČR
Chlum BN "O pohár starosty obce Chlum" noční Výsledky
Ovčáry KO PL
Plaňany KO PLHL
Mysletice JI PLPÚ O pohár SDH Mysletice
Radíkov PR EXČR
Troubky PR PRL O pohár Hané
Dřevohostice PR PRL Memoriál br. Vašíčka
Milenovice PI JČHL Výsledky
Drahňovice BN BNL BNLiga Drahňovice
Nové Homole CB VCČB Výsledky
Chrbonín TA THL Memoriál Michala Velíška
Vacov PT ŠHLD Děti
Kšely KO PL
Nepomuky UO VČHL
Dobřínsko ZN ZNL
Moutnice BO BHL
Zalužany PB BL O pohár SDH Zlužany
Sendražice KO PLHL 5. Kolo PHL
Staňkov JH VCT Memoriál Františka Bracha
Červenec
Slapy TA THL
Nevcehle JI JOL O pohár SDH Nevcehle
Žabovřesky CB VCČB Výsledky
Kámen HB RHBL
Lisov PJ OPH O pohár Hořiny
Trnov RK VČHL
Lanžhot BV BHL
Horní Meziříčko JH JHHL
Roudnice HK VČHL
Žižkovo Pole HB RHBL
Choryně VS VHL O pohár SDH Choryně
Hulice BN FIRE fest Hulice 2018 Děti
Velké Hoštice OP EXČR
České Budějovice CB VCČB Výsledky
Budilov PT ŠHLD Děti
Košťálov SM PKL
Květinov HB RHBL
Nevřeň PS ZČHL O pohár #pětdevět
Lásenice JH VCT O pohár SDH Lásenice
Dětkovice PV HE
Batelov JI PLPÚ O pohár SDH Batelov
Raspenava LI FNC noční
Velké Pavlovice BV BHL
Bučí PS ZČHL O Pohár SDH Bučí
Olšovec PR EXČR Extraliga ČR v PÚ
Křenovice CB JČHL
Chářovice BN BNL BNLiga Chářovice
Nové Homole CB ČBDBOJ Děti
Božice ZN ZNL
Pavlov SU HC
Velichovky NA VČHL
Všekary DO OPH Memoriál J. Steinbacha
Mníšek JH VCT Memoriál Jiřího Černého
Rynárec PE PLPÚ O pohár SDH Rynárec
Černčice LN KL
Střížov JI JOL O pohár SDH Střížov
Kaliště JI PLPÚ Javořická noční soutěž noční
Makov TA BNL BNLiga Makov
Dubenec TU VČHL
Vedrovice ZN ZNL
Podsedice LT KL
Nemrlov SU HC
Olešnice OL HE
Tučapy UH VCUH O pohár starosty sboru
Brodeslavy PS EXČR Výsledky
Strmilov JH THL
Podmoklice SM PKL
Věž HB RHBL
Šumvald OL HE
Stříbřec JH VCT O pohár SDH Stříbřec
Hrušky BV BHL
Vracov HO GP
Břehov CB BBP
Trojanovice NJ NJL O pohár starosty obce
Slavošovice CB Noční PS 8 2B široké noční
Srubec CB ČBDBOJ Děti
Solopysky PB BL O pohár SDH Líchovy
Pamětice BK VCBL O pohár SDH Pamětice
Lipí CB JČHL
Letohrad - Orlice UO EXČR+VČHL
Malovice BN BNL BNLiga Malovice
Benešova Hora PT ŠHLD noční Děti
Chrást PB ZČHL O Putovní pohár SDH Chrást
Broumy BE BL O pohár SDH Broumy
Kamenice nad Lipou PE PLPÚ Walter Cup
Kobylí BV BHL
Telč JI JHHL Telč (denní)
Letohrad - Kunčice UO EXČR+VČHL
Chrást PB ZČHL O Putovní pohár SDH Chrást
Černovice BK VCBL Memoriál Kamila Doležela
Srpen
Kájov CK JČHL
Načeradec BN BNL BNLiga Načeradec noční
Hrdějovice CB VCČB Výsledky
Řepeč TA THL
Strýčkovice DO OPH O pohár Hořiny
Frahelž JH VCT O pohár SDH Frahelž
Jimlín LN KL
Hrachovec VS VHL O pohár starosty okrsku
Vítonice KM PRL O pohár starosty
Chýnov TA THL
Pavlov SU HE
Jílové u Držkova JN PKL Jílovský pohár
Němčice KO PLHL
Kostelec TC OPH O pohár obce Kostelec
Loděnice ZN ZNL
Podmoklany HB RHBL Podmoklany
Mokrouše PJ ZČHL O pohár obce Mokrouše
Jakubov TR JOL O pohár SDH Jakubov
Chvalkovice OL HE Chvalkovice
Kunovice VS VHL O pohár SDH Kunovice
Rychlov KM PRL O pohár starosty
Poštorná BV BHL
Němčice BK VCBL O pohár SDH Němčice
Hradčovice UH VCUH Pohárová soutěž
Ústrašice - Želeč TA THL
Horní Poříčí ST ŠHLD Děti
Velká Lhota VS VHL O pohár starosty SDH
Sukorady MB BP fotbalové hřiště
Huť JN JL Pohár sklářské hutě
Blížkovice ZN ZNL
Mělník ME KL
Vranín TR JOL O pohár SDH Vranín
Hovorany HO BHL+GP O pohár obce Hovorany
Bojkovice UH VCUH
Roudný JN FNC noční
Přísečná CK VCČK O pohár starostky obce Výsledky
Mošnov NJ MSL O pohár starosty obce
Bezděčín TA THL
Lešná VS VHL Pohár starosty obce a SDH
Rudice BK VCBL O pohár SDH Rudice
Jabloňov ZR ŽL
Ločenice CB noční Děti
Miřetice BN BNL BNLiga Miřetice
Kozmice TA THL
Dolany PT ŠHLD Děti
Bakov nad Jizerou MB BP
Stříbro TC OPH O putovní pohár
Karlinky LI PKL
Slepotice PA LPO
Hamr JH VCT Memoriál Františka Outlého
Heroltice BO ŽL
Salaš UH VCUH O pohár starosty obce Salaš
Žirovnice PE PLPÚ O perleťovou plaketu
Kosořice MB FNC
Zbraslavice KH Noční závody noční
Zdislavice BN ZZN Super Cup noční
Brčekoly CR noční
Dubičné CB Noční soutěž Dubičné noční Výsledky
Katov ZR ŽL O Katovskou sekeru
Září
Petrovice TR EXČR
Jankov BN BNL BNLiga Jankov noční
Dolní Bukovsko CB ČBDBOJ Děti Výsledky
Ktiš PT Prachatická liga Děti
Ratenice KO PL
Nová Ves u Světlé HB RHBL
Karolín KM PHL O pohár obce Karolín
Chvalovice ZN ZNL
Krtely PT BBP Krtelský vršíček 2018
Myštěves HK EXČR+VČHL
Lysice BK VCBL O pohár rady městyse Lysice
Březno MB BP
Pšánky HK VČHL
Hrabišín SU HC Finále Velké ceny
Sudice BK VCBL O pohár SDH Sudice
Nová Včelnice JH PLPÚ O pohár starosty města
Dolní Žďár JH JHHL Dolní Žďár
Křenovice PR PRL O pohár starosty obce
Plešovice CK VCČK O Plešovický ŠUTR noční Výsledky
Čechy PR PRL O pohár starosty
Jirkov JN JL Jirkovská proudnice
Daměnice (2B) BN BNL BNLiga Daměnice
Ohrazeníčko CB ČBDBOJ Děti Výsledky
Zhoř u Tábora TA THL
Dolní Dvořiště CK OPČK Děti
Třebovle KO PL
Kosořice MB BP
Borovice MB JL Borovický pohár
Herálec HB RHBL
Srbice DO OPH
Srch PA LPO
Košťálov SM JL Košťálovský pohár
Pardubice PA LPO
Všechlapy BN BNL BNLiga Všechlapy
Žihobce KT ŠHLD Děti
Srbice TP KL
Frymburk CK VCČK Noční hasičská soutěž Frymburk noční
Třísov CK OPČK Děti
Duchcov TP KL
Česká Bělá HB RHBL Česká Bělá
Markvarec JH PLPÚ O pohár starosty obce
Říjen
Rokytno PA LPO
Prosinec