Termínovka hasičských soutěží 2020
Leden
Úněšov PS
Únor
Březen
VELICKÁ HALA HO Děti
Duben
Žehrov MB
Kunovice UH VCUH Putovní pohár Kunovic
Květen
Valdice JC PKL PKL Valdice
Velké Hamry JN PKL PKL Velké Hamry
Hadrava KT OPH O pohár Hořiny
Žďár PI OSH PI O putovní pohár starosty OSH Písek Děti
Bílovice UH VCUH O POHÁR SDH BÍLOVICE
Košťálov SM PKL PKL Košťálov
Dvorce TA THL
Brčekoly CR LOCH O pohár obce Brčekoly
Jarošov UH VCUH O putovní pohár SDH Jarošov
Mozolov PI PLAMEN Okresní jarní kolo hry Plamen - okres Písek Děti
Žďár JH THL
Ves Touškov PJ OPH O Pohár starosty obce
Červen
Jeřmanice LI FNC+PKL PKL Jeřmanice
Štítary DO OPH Vzpomínkový memoriál
Květuš PI OSH PI O putovní pohár starosty OSH Písek Děti
Vlčnov UH VCUH Okresní kolo
Lavičky ZR ŽL O pohár Lavičky
Honezovice PJ OPH O pohár starosty obce
Velké Hamry JN FNC Velké Hamry
Dobrošov PI OSH PI O putovní pohár starosty OSH Písek Děti
Chrbonín TA THL
Zliv CB ČBDBOJ Děti
Stránecká Zhoř ZR ŽL
Smidary HK PKL PKL Smidary
Tučapy TA THL
Tučapy UH VCUH O pohár starosty sboru
Červenec
Slapy TA THL
Křenovice CB JČHL
Závada OP noční
Všekary DO OPH Memoriál J. Steinbacha
Strmilov JH THL
Lišov CB ČBDBOJ Děti
Salaš UH VCUH O pohár starosty obce Salaš
Krchleby DO OPH Jedenáctá Krchlebská káď
Nová Ves u Chýnova TA THL
Křenovy DO OPH O pohár Hořiny
Letohrad - Orlice UO EXČR+VČHL Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
Jaronice CB THL
Letohrad - Kunčice UO EXČR+VČHL Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
Srpen
Strýčkovice DO OPH O pohár Hořiny
Paseky PI Pasecká šedesátka - 2. ročník Děti
Řepeč TA THL
Hrdějovice CB VCČB Výsledky
Kostelec TC OPH O pohár obce Kostelec
Krásná Ves MB FNC Krásná Ves
Chlum CK Memoriál Pavla Zimmermanna noční
Břehy MB JL Pojizerský pohár Břehy
Chotěmice TA THL
Milenovice PI Memorial Václava Šupitara noční
Olšovec PR EXČR Extraliga ČR v PÚ
Kozmice TA THL
Hradčovice UH VCUH Pohárová soutěž
Brčekoly CR IV. kolo "Summer night cup 2020" noční
Soběnov CK JČHL
Bezděčín TA THL
Čechtín TR EXČR
Zdislavice BN THL
Karlinky LI PKL PKL Karlinky
Pěnčín JN FNC Pěnčín (areál Huť)
Mydlovary CB Mydlovarská dětská soutěž Děti
Laškov PV Děti
Štěpánov CR
Srubec CB ČBDBOJ Děti
Září
Zhoř u Tábora TA THL
Svatoslav TR ŽL Pohárové soutěže
Jirkov JN JL Jirkovská proudnice
Srubec CB JČHL
Zderaz CR EXČR
Dubičné CB Dubičné noční soutěž noční Výsledky
Podolí I PI OSH PI O putovní pohár starosty OSH Písek Děti
Chrášťany CB ČBDBOJ Děti
Holubov CK JČHL
Srbice DO OPH O pohár Hořiny
Zbraslav BO ŽL
Mozolov PI PLAMEN Okresní podzimní kolo hry Plamen - okres Písek Děti
Ohrazeníčko CB ČBDBOJ Děti
Milenovice PI OSH PI O putovní pohár starosty OSH Písek Děti
Hluboká u Borovan CB Dětské TFA Děti TFA
Říjen