Termínovka hasičských soutěží 2014
Leden
Březen
Hradec Králové HK Hradecký pohár CTIF
Ostrava OV Ostravsko-beskydské šedesátky Děti
Duben
Jablonec nad Nisou JN Hala J100
Domažlice DO TFA
Útvina KV
Omlenice CK Děti
Běšiny KT Děti
Bystré RK Pohár starosty SDH Bystré v disciplínách CTIF MH Děti CTIF
Lučina FM Děti
Ústí nad Orlicí UO Ohnivá rozhledna TFA
Chodov SO
Kunovice UH
Květen
Popůvky PR
Tuř JC
Nová Ves FM Děti
Hroznětín KV
Plzeň PM Memoriál Vendulky Fránové J100
Velké Hamry JN PS
Široký Důl SY
Vlkoš HO
Houdkovice RK
Slepotice PA
Praha AB O pohár HVP a.s. J100
Milenovice PI
Klimkovice OV Děti
Brandov MO TFA
Myslibořice TR
Svijany LI
Michálkovice OV Děti
Píšť OP Noční soutěž Píšť 2014 noční
Hranice PR
Krmelín FM
Loučany OL
Krmelín FM Děti
Římov CB Obvodová soutěž PS
Boršov JI Děti
Michálkovice OV Rycův memoriál TFA
Dneboh MB
Plzeň PM
Brloh CK Děti
Jakubov TR
Květinov HB noční
Dubňany HO
Stražisko PV
Ledenice CB Děti
Malenovice FM
Štětí LT
Hlinsko PR
Čeperka PA
Racková ZL
Liptaň BR noční
Strašov PA noční
Ostrava OV
Mošnov NJ
Soběnov CK Děti
Ostrava – Poruba OV CYP cup J100
Křenovice PR
Odrlice OL
Závišice NJ
Spůle KT TFA
Fryčovice FM Děti
Rymice KM O pohár starosty SDH Rymice Děti
Červen
Hrobce LT
Opava OP GLOBUS CUP 2014 Děti
Petřvaldík NJ Děti
Příseka JI Děti
Počátky PE Šedesátky Vysočiny Děti
Šarovy ZL
Hrabová SU
Týn nad Vltavou CB Děti
Odolena Voda PH
Podmoklany HB
Ratíškovice HO
Jeřmanice LI noční
Předonín LT
Dětkovice PV
Nýdek FM Děti
Krchleby KH
Žihobce KT Děti
Rybova Lhota TA O pohár SDH Rybova Lhota Děti
Telecí SY
Drahotuše PR
Bořitov BK
Polná JI Děti
Markvartovice OP O pohár starosty SDH noční
Lubno FM
Císařov PR
Příšovice LI
Paseky PI
Baška FM
Dolní Libina SU
Opatovice PA
Hosín CB O pohár starosty SDH Děti
Vésky UH
Výškovice NJ
Stará Říše JI Okresní liga MH v Pú Děti
Tečovice ZL
Lubná SY
Kněžice JI
Novosedly nad Nežárkou JH noční Výsledky
Žižkovo Pole HB
Čeložnice HO
Bolkov PJ
Loučka ZL noční
Tochovice PB
Oprechtice FM
Podůlší JC
Vraňany ME
Opatovice PR
Bystré FM
Jílovice HK
Chválkovice OL
Janovice NJ
Frýdštejn JN noční
Nevcehle JI noční Děti
Kolšov SU
Sedlec CB
Trhové Sviny CB Děti
Vitějovice PT
Kokory PR
Sulejovice LT
Troubky PR
Pamětice BK
Maršíkov SU
Postřelmůvek SU
Milovice BV
Svinov OV
Bystřice nad Úhlavou KT Děti
Semechnice RK
Střelice OL
Rýžoviště BR
Srch PA
Byšice ME Pohár Vitana a.s. Děti
Mniší NJ
Vesec (Liberec) LI noční
Nová Říše JI Děti
Vranín TR Noční soutěž noční
Dubenec TU Dubenecký pohár Děti
Brtnice JI Děti
Sazovice ZL
Mostkov SU
Červenec
Kámen HB
Petrov HO
Brodeslavy PS
Lanžhot BV
Metylovice FM
Uhřičice PR
Tatobity SM
Mirotice PI
Dřemčice LT
Jindřichov PR
Horní Poříčí BK
Palkovice FM
Krásná Ves MB noční
Plánice KT TFA
Hartmanice SY
Horka CR Memoriál Josefa Eliáše noční
Úherce PS
Kozmice OP
Ctiněves LT
Šošůvka BK
Břevenec OL
Částkov UH
Vesec pod Kozákovem SM noční
Velké Karlovice VS Železný hasič Velkých Karlovic noční TFA
Kynice HB
Velké Pavlovice BV noční
Košatka OV
Kaliště JI
Zbelítov PI
Čížkovice LT
Špičky PR
Bílovice PV
Frýdek FM
Chářovice BN
Sněžné RK
Haňovice OL
Raspenava LI noční
Horní Lhota ZL
Pavlov SU
Petřvald NJ TFA Petřvald TFA
Krásno SO
Pavlice ZN O PUTOVNÍ POHÁR SDH PAVLICE noční
Habrovany VY
Vojkov BN Děti
Kamenná TR
Paršovice PR
Žďár BK
Karolinka VS
Tučapy UH
Nemrlov SU
Rohatec HO
Kejžlice PE
Bříza LT
Poteč ZL noční
Solopysky PB
Rynárec PE
Lukavec LT
Meziměstí NA
Široký Brod JE
Díly DO TFA
Třebín CB
Březová KV
Lišov CB Děti
Líchovy PB
Mistřice UH
Olešná HB
Uherský Brod UH
Věž HB
Horní Lideč VS Stovky Horní Lideč J100
Kobylí BV
Mirošov ZL noční
Polkovice PR
Bohuslávky PR
Vyšní Lhoty FM
Šumvald OL
Tuř JC noční
Hněvošice OP
Brno - Líšeň BM 60 metrů v Brně Děti
Benešova Hora PT noční Děti
Milevsko PI O POHÁR JIHOČESKÝCH TÝDENÍKŮ noční
Budišov TR
Valšovice PR
Černovice BK
Kněžpole UH
Služovice OP
Srpen
Květinov HB
Prušánky HO noční
Drnovice ZL noční
Radíč PB
Vrbice KA
Děčany LT
Hukvaldy FM
Malovice BN
Široká Niva BR
Tísek NJ
Nová Ves nad Popelkou SM noční
Oldřišov OP
Bludov SU
Dalovice KV
Oldřiš SY
Litovany TR
Nalžovice PB
Strážov KT TFA
Bolatice OP
Lukov ZL
Suchá Rudná BR noční
Kamenec u Poličky SY Večerní stovka J100
Vřesovice HO
Heroltice BO
Poštorná BV
Srbice TP
Vysoké Pole ZL noční
Petřvaldík NJ
Lomec KT Děti
Podmoklice SM
Jehnědno PI
Niva PV
Skalice FM
Načeradec BN
Plinkout OL
Kujavy NJ
Malé Hoštice OP
Krtely PT
Radonín TR
Chrást PB
Chrášťany LT
Větřkovice OP
Němčice BK
Hradčovice UH
Chlebičov OP
Mokrouše PM
Štítná nad Vláří-Popov ZL noční
Zalužany PB
Rohovka PE
Citov PR
Bozkov SM
Rudice BK
Krumsín PV
Stanislavice KA
Libhošť NJ
Roudný JN noční
Hrabišín SU
Mydlovary CB noční
Otročín KV
Desná SY
Kojatín TR
Buková PB
Staré Město UH
Lhota ZL
Třeština SU
Srubec CB Děti
Smilov HB
Bludov SU Bludovská stovka J100
Tvrdonice BV
Vrbětice ZL noční
Mošnov NJ
Lobodice PR
Nouzov SM
Babice VS
Vícov PV
Zdislavice BN
Křivsoudov BN noční
Tovéř OL
Děpoltovice KV
Roudné CB Děti
Stařeč TR
Hrubá Vrbka HO
Prchalov NJ
Mařatice UH
Lesnice SU
Chotěbuz KA Noční soutěž 29.8.2014 od 21hod noční
Rabí KT Děti
Rokytnice PR
Skály PI
Provodovice PR
Buková PV
Hájov NJ
Zvole SU
Pištín CB
Jáchymov KV
Chrášťany CB Děti
Dubenec TU Dubenecká noční soutěž noční
Ostrava - Heřmanice OV Závody do vrchu Děti
Svatá Máří PT noční
Písková Lhota NB Polabské stovkování J100
Katov BO
Sedlčany PB
Košťálov SM
Lysice BK
Jeníkovice HK
Bohuslavice SU
Olšovec PR XIX. ročník HS MH Děti
Září
Únětice PJ
Bořetice BV
Předonín LT
Dneboh MB
Namnice PB
Bartovice OV
Bystřice BN
Dobruška RK
Hukovice NJ
Vávrovice OP
Bítovčice JI Děti
Nemile SU
Mírová KV
Dřešín ST Děti
Svojanov SY
Ostrava - Koblov OV FORD KOBLOV CUP 2014 noční
Mladoňovice TR
Lhotky ZR
Postoloprty LN
Sychotín BK
Neplachovice OP
Nedašov ZL
Telč JI O pohár měste Telče Děti Výsledky
Jasenice TR
Křešice LT
Huť JN
Malá Víska KT Děti
Heřmaneč JH
Brušperk FM
Pstruží FM
Všechlapy BN
Opočno RK
Olomouc OL
Srch PA
Skrochovice OP
Pavlov SU
Plesná CH
Olešník CB Děti
Rozhraní SY
Petrovice TR
Pšánky HK
Milostovice OP
Dolní Cerekev JI Děti
Vřesina u Hlučína OP Noční pohár sdh Vřesina noční
Třísov CK Děti
Jimlín LN
Jirkov JN
Sudice BK
Soběsuky PV
Fryčovice FM
Častolovice RK
Lipová-Lázně JE
Hrobice PA
Lubina NJ
Plešovice CK O pohár SDH Plešovice noční Výsledky
Nová Role KV
Ohrazeníčko CB Děti
Perálec CR
Zaliny CB noční
Stanoviště BO
Vrbka u Opavy OP Děti
Holubov CK Děti
Česká Bělá HB
Maršovice ZR
Duchcov TP
Ploukonice SM
Rokytno PA
Bedřichov JI Děti
Nejdek KV
Neplachov CB
Sádek SY
Dolany PT Děti
Říjen
Bílý Potok BR
Karlovy Vary KV
Lhenice TP
Listopad
Raspenava LI noční
Prosinec