Heřmaneč 24.5.2014 - JČHL

Hasičská soutěž v okrese Jindřichův Hradec
PŘED 8 ROKY

Soutěž
Heřmaneč 24.5.2014
Kdy
12.5.2014 18:00 - 24.5.2014 09:00
Kdo
Rezervovat místa mohou registrovaní uživatelé i anonymní uživatelé (nutné vyplnit heslo)
Stav
rezervace ukončena


nebo Přihlásit Facebookem       Zapomenuté heslo
      Nová registrace

Kategorie muži

St.č.TýmRezervoval
 1.Holašovice12.5.2014 18:01 · Anonym
 2.SDH Přísečná12.5.2014 18:00 · Lenka Frčková
 3.SDH Krč12.5.2014 18:00 · Anonym
 4.Milenovice12.5.2014 18:00 · Ondřej Pecha
 5.Sedlec12.5.2014 18:00 · Anonym
 6.SDH Srubec12.5.2014 18:00 · Anonym
 7.SDH Netřebice12.5.2014 18:00 · Jan Goldfinger
 8.Velešín A12.5.2014 18:00 · Petr Skřivánek
 9.Panské Dubenky12.5.2014 18:00 · Ondřej Pecha
 10.SDH Přísečná A12.5.2014 18:00 · Lenka Frčková
 11.Mydlovary A12.5.2014 18:00 · saliven
 12.SDH Tálín12.5.2014 18:00 · Stanislav Pilát
 13.Jindřichovice12.5.2014 18:00 · Ondřej Pecha
 14.Krahulčí12.5.2014 18:01 · Ondřej Pecha
 15.SDH Chlum B12.5.2014 18:01 · ackarx
 16.SDH Zliv A12.5.2014 18:02 · Anonym
 17.SDH Dvorce12.5.2014 18:05 · Anonym
 18.Velešín B12.5.2014 18:07 · Anonym
 19.Dolní Němčice "A"12.5.2014 18:08 · Anonym
 20.Heřmaneč12.5.2014 18:01 · Ondřej Pecha
 21.SDH Hrdějovice12.5.2014 18:44 · Anonym
 22.Lišov A12.5.2014 19:25 · Dorek
 23.Křenovice B12.5.2014 20:01 · Anonym
 24.Markvarec19.5.2014 23:17 · Marfi Pecha
 25.Žernovice21.5.2014 19:25 · Anonym
 26.Lišov B13.5.2014 08:24 · Dorek
 27.Český Rudolec13.5.2014 08:41 · Filip Říha
 28.Křenovice A17.5.2014 18:47 · Anonym
 29. 
 30. 
 31. 
 32. 
 33. 
 34. 
 35. 
 36. 
 37. 
 38. 
 39. 
 40. 

Kategorie ženy

St.č.TýmRezervoval
 1.Lišov A12.5.2014 19:25 · Dorek
 2.SDH Chmelná12.5.2014 18:03 · Anonym
 3.SDH Dvorce A12.5.2014 18:04 · Anonym
 4.SDH Srubec12.5.2014 18:01 · Anonym
 5.SDH Mydlovary12.5.2014 18:09 · Anonym
 6.SDH Lišov B12.5.2014 18:27 · Anonym
 7.SDH Hrdějovice B16.5.2014 19:02 · Anonym
 8.Chlum18.5.2014 21:27 · Anonym
 9. 
 10. 
 11. 
 12. 
 13. 
 14. 
 15. 
 16. 
 17. 
 18. 
 19. 
 20.