Frymburk 27.9.2014 - JČHL + VCČK

Hasičská soutěž v okrese Český Krumlov
PŘED 7 ROKY

Soutěž
Frymburk 27.9.2014
Kdy
15.9.2014 18:00 - 27.9.2014 09:00
Kdo
Rezervovat místa mohou registrovaní uživatelé i anonymní uživatelé (nutné vyplnit heslo)
Stav
rezervace ukončena


nebo Přihlásit Facebookem       Zapomenuté heslo
      Nová registrace

Kategorie muži

St.č.TýmRezervoval
 1.Krč15.9.2014 18:00 · Kašpi
 2.Srubec15.9.2014 18:00 · Jan Lukeš
 3.SDH Netřebice15.9.2014 18:00 · Jan Goldfinger
 4.Milenovice15.9.2014 18:00 · Šupík
 5.Dolní Dvořiště A25.9.2014 11:18 · Petr Klimeš
 6.Velešín B15.9.2014 18:00 · Filip Vítů
 7.SDH Benešov nad Černou15.9.2014 18:00 · Petra Lepšová
 8.Zliv A15.9.2014 18:00 · Anonym
 9.Holašovice 15.9.2014 18:00 · Kuba Čipera
 10.Velešín A15.9.2014 18:04 · Miroslav Marek
 11.plešovice15.9.2014 18:00 · Ondrej Matousek
 12.Holubov15.9.2014 18:00 · Jolana Svitáková
 13.Přísečná 15.9.2014 18:00 · Lenka Frčková
 14.Lišov A25.9.2014 11:17 · Petr Klimeš
 15.SDH Benešov nad Černou - Ličov15.9.2014 18:00 · Petra Lepšová
 16.SDH Pořešín15.9.2014 18:09 · Petr Michalčák
 17.Zahájí15.9.2014 18:26 · Anonym
 18.Přísečná B15.9.2014 18:01 · Lenka Frčková
 19.Dvorce A15.9.2014 18:29 · Anonym
 20.Dolní Dvořiště B.15.9.2014 18:04 · Aifel Ráda Spartan
 21.Slapy15.9.2014 18:31 · Anonym
 22.Hosín15.9.2014 18:50 · Standa Hrubeš
 23.Žernovice A15.9.2014 19:21 · Anonym
 24.Horosedly15.9.2014 19:37 · Anonym
 25.Hrdejovice15.9.2014 19:51 · Anonym
 26.Pištín15.9.2014 20:24 · Anonym
 27.Zdislavice15.9.2014 20:46 · Anonym
 28.Tálín15.9.2014 20:48 · Anonym
 29.Sedlec15.9.2014 20:53 · Anonym
 30.Benešova Hora24.9.2014 22:08 · Anonym
 31.Lišov B25.9.2014 11:17 · Petr Klimeš
 32.Přechovice15.9.2014 22:25 · Anonym
 33.Chlum B16.9.2014 08:29 · ackarx
 34.Ledenice16.9.2014 10:40 · Anonym
 35.Zaliny I16.9.2014 22:06 · Anonym
 36.Dolany25.9.2014 09:10 · Anonym
 37.Budilov B22.9.2014 10:36 · Fanda
 38.Sipoun25.9.2014 14:02 · Anonym
 39.Nišovice17.9.2014 23:38 · Anonym
 40.Krasejovka18.9.2014 18:25 · Anonym
 41.Výškovice25.9.2014 19:35 · Anonym
 42.Křenovice B19.9.2014 19:32 · Anonym
 43.Rudolfov20.9.2014 06:50 · Anonym
 44.Jehnedno20.9.2014 11:13 · Anonym
 45. 
 46.Slavošovice21.9.2014 08:24 · Anonym
 47. 
 48. 
 49.Doubravice u Volyně22.9.2014 23:37 · Anonym
 50. 
 51. 
 52. 
 53. 
 54. 
 55. 
 56. 
 57. 
 58. 
 59. 
 60. 

Kategorie ženy

St.č.TýmRezervoval
 1.Lišov A15.9.2014 21:55 · Anonym
 2.Brloh15.9.2014 18:00 · Miroslav Marek
 3.Holubov15.9.2014 18:00 · Zuzana Svitáková
 4.Srubec15.9.2014 18:00 · Jan Lukeš
 5.Třísov15.9.2014 18:00 · Petr Klimeš
 6.hrdějovice B15.9.2014 18:00 · zeus
 7.Netřebice15.9.2014 18:02 · Anonym
 8.Přísečná 15.9.2014 18:01 · Lenka Frčková
 9.Dolní Dvořiště 15.9.2014 18:11 · Aifel Ráda Spartan
 10.SDH Benešov nad Černou15.9.2014 18:00 · Petra Lepšová
 11.Dvorce A15.9.2014 18:30 · Anonym
 12.Velešín B15.9.2014 18:56 · Anonym
 13.Mydlovary15.9.2014 19:20 · Anonym
 14.Lišov B15.9.2014 22:17 · Anonym
 15.Nihošovice15.9.2014 22:24 · Anonym
 16.Ledenice16.9.2014 10:33 · Anonym
 17.Chlum22.9.2014 12:25 · Anonym
 18.Zaliny16.9.2014 22:07 · Anonym
 19.Srubec B17.9.2014 12:21 · Anonym
 20.chmelná17.9.2014 21:43 · Anonym
 21.Jehnedno20.9.2014 11:13 · Anonym
 22.Výškovice20.9.2014 21:09 · Anonym
 23.Žernovice21.9.2014 21:17 · Anonym
 24.Babinec22.9.2014 18:35 · Anonym
 25.Besednice23.9.2014 17:51 · Kristýna Vodňanská
 26.Velešín A23.9.2014 21:20 · Petra Pavlová
 27. 
 28. 
 29. 
 30. 
 31. 
 32. 
 33. 
 34. 
 35. 





Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies. Používáním webu s tím souhlasíte. ZAVŘÍT