Široký Důl 25.10.2014

 PŘED 6 ROKY
O putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I.Lenina - hasičská soutěž v okrese Svitavy

Výsledky muži

Poř.Tým1. terčČasVideo 
  1.Lavičky ZR14.14P14.15
  2.Želetava TR14.67P14.71
  3.Zbora PU14.64P14.72
  4.Vysoké Pole ZL14.70L14.74
  5.Plinkout OL14.57P14.76
  6.Hluboké TR14.28P14.94
  7.Benetice TR14.81P14.95
  7.Veselá SM14.58P14.95
  9.Stará Říše JI14.79L14.97
  10.Břevenec OL14.50L14.98
  11.Letohrad - Kunčice C UO14.40P15.06
  12.Oponešice TR15.00L15.07
  13.Bezděkov pod Třemšínem PB13.80L15.12
  14.Plumlov PV13.65L15.13
  15.Bílovice PV14.97L15.18
  16.Žernovník BK14.73P15.26
  16.Nedašov ZL15.23L15.26
  18.Nesvačilka BO14.72L15.27
  19.Nižné Ružbachy SL14.59P15.29
  20.Roudný JN15.05P15.30
  21.Sloup PZ14.74P15.33
  22.Luboměř NJ15.01L15.41
  22.Dolní Němčice A JH14.62P15.41
  24.Dvorce TA15.37P15.50
  25.Jirkov JN15.12P15.63
  25.Široký Důl A SY15.06P15.63
  27.Daměnice BN15.42L15.68
  28.Tuř JC14.86P15.71
  29.Buková PB15.19P15.74
  30.Hartmanice B SY14.75L15.75
  31.Jezeřany-Maršovice ZN15.27P15.77
  32.Štôla A PP15.68P15.79
  33.Velké Hoštice OP14.09L15.80
  34.Slapy TA15.05P15.83
  35.Jabloňany BK15.57P15.86
  36.Setechov BY14.75L15.87
  37.Ludéřov OL15.58P15.89
  37.Svésedlice OL15.78L15.89
  39.Bohdalín PE15.46L15.90
  40.Stupné PB15.59P15.93
  41.Cholina OL15.01L15.94
  42.Měrotín OL15.96L15.98
  43.Svinov A OV14.91P16.04
  44.Sedlatice JI15.60L16.06
  45.Kamenice nad Lipou PE15.32L16.11
  46.Slepotice PA15.41L16.12
  47.Široký Důl B SY15.97L16.13
  47.Bystřec UO15.50P16.13
  49.Letohrad - Kunčice B UO14.19P16.18
  50.Stratená RV15.64P16.19
  51.Děhylov OP16.17P16.23
  52.Jablonec nad Jizerou SM15.00L16.33
  53.Brumov ZL15.07P16.34
  54.Špičky PR15.74L16.37
  55.Letohrad - Orlice UO14.30L16.40
  56.Mistřín HO14.93P16.43
  57.Svinov B OV15.92P16.57
  58.Starosedlský Hrádek PB16.17L16.60
  59.Bratřejov ZL16.11L16.63
  60.Lestkov SM16.61L16.68
  61.Benešov u Semil SM16.36L16.88
  62.Pavlov výběr z hroznů SU16.63P16.89
  62.Reľov KK16.73L16.89
  64.Závada OP15.64P16.91
  65.Libuň JC16.78P16.94
  65.Hartmanice A SY15.81P16.94
  65.Bijacovce LE15.26P16.94
  68.Bobrovček LM14.25P17.08
  68.Hradčany LI15.54L17.08
  70.Telecí SY16.93P17.09
  71.Štiavnik BY16.87L17.25
  71.Vrbice A KA13.96L17.25
  73.Revúčka RA16.05L17.36
  74.Moravany PA17.30P17.37
  75.Kosmonosy MB15.48L17.48
  76.Mostkov SU16.56P17.51
  76.Petrovice B TR15.56L17.51
  78.Bytčica ZA16.66L17.58
  79.Žakovce KK17.74L17.95
  80.Bašnice JC15.85P18.03
  81.Velký Třebešov NA17.31L18.14
  82.Karolinka Sklárny VS17.85L18.15
  83.Podvysoká CA14.58L18.17
  84.Jinolice Renmotor JC14.33L18.21
  85.Úmyslovice NB16.68L18.37
  86.Vrbice B KA18.25P18.65
  87.Prosetín CR18.33L18.71
  88.Rokytno PA15.59L18.97
  89.Dolní Němčice B JH17.55L19.02
  90.Myštěves HK19.48P19.60
  91.Vyšní Lhoty FM16.99P19.70
  92.Pomezí A SY19.43L20.08
  93.Chrášťany LT19.58L20.33
  94.Vranovice PB20.58P20.62
  95.Městečko Trnávka SY21.52L21.84
  96.Kružno RS21.35P22.78
  97.Strachoňovice JI19.79L23.67
  98.Jakubov TR24.82P25.31
  99.Desná A SY17.42L25.33
  100.Jeřmanice LI27.09L27.90
  101.Předměstí SY29.44P30.01
  102.Haňovice OL15.65L30.58
  103.Bukovina. Turnov SM37.47P38.39
  104.Loučany OLNP
  104.Marklovice KANP
  104.Pšánky HKNP
  104.Zbožnov CRNP
  104.Krásná Ves MBNP
  104.Český Rudolec JHNP
  104.Bříšťany JCNP
  104.Jeníkovice HKNP
  104.Perálec CRNP
  104.Spišská Sobota PPNP
  104.Bartovice OVNP
  104.Trnava TRNP
  104.Podmoklany HBNP
  104.Hliník nad Váhom BYNP
  104.Vsetín Tylovice VSNP
  104.Malá Skála JNNP
  104.Líchovy PBNP
  104.Karlinky. Liberec XVIII LINP
  104.Radonín TRNP
  104.Desná B SYNP
  104.Květná SYNP
  104.Kozmice OPNP
  104.Čeperka PANP
  104.Jílové u Držkova JNNP
  104.Holašovice CBNP
  104.Oldřiš A SYNP
  104.Maršovice JNNP
  104.Mladcová ZLNP
  104.Tatobity SMNP
  104.Hostašovice NJNP
  104.Oprechtice FMNP
  104.Chotěmice TANP
  104.Podhorie ZANP
  104.Pustkovec OVNP
  104.Spišská Sobota B PPNP
  104.Ruskovce BNNP
  104.Kněžice TRNP
  104.Malé Šenkvice PKNP
  104.Zahnašovice KMNP

Výsledky ženy

Poř.Tým1. terčČasVideo 
  1.Zahnašovice KM16.67L17.41
  2.Pravčice KM17.41P17.44
  3.Hostašovice NJ17.40P17.60
  4.Chrášťany LT16.90P17.84
  5.Krásná Ves MB17.44L18.08
  6.Sychotín BK16.60P18.14
  7.Sloup PZ18.00P18.32
  8.Daměnice B BN17.97L18.38
  9.Pustkovec OV18.09P18.54
  10.Letohrad - Kunčice UO17.12P18.55
  11.Oprechtice FM16.74P18.58
  12.Radíkov PR17.08P18.60
  13.Nosice PU18.40P18.75
  14.Bartovice OV18.60P18.89
  15.Závada OP18.59P19.05
  16.Vitiněves JC17.73P19.48
  17.Líchovy PB18.60L19.66
  18.Jevíčko SY18.08P19.82
  19.Nevcehle JI17.08L19.95
  20.Malá Skála A JN18.39P20.03
  21.Bohuňov SY19.63P20.19
  22.Radonín TR19.38P20.59
  23.Jakubov TR19.04L20.70
  24.Haňovice OL21.00P21.07
  25.Budišov TR20.05P21.10
  26.Pomezí SY19.87L21.11
  27.Kamenec u Poličky SY20.51L21.15
  28.Lezník SY21.43P21.55
  29.Kozmice OP18.55P21.85
  30.Polička-Město SY21.90P22.00
  31.Jeřmanice LI20.55P22.03
  32.Dežerice BN21.39L22.18
  33.Jablonec nad Jizerou SM22.39P23.27
  34.Olešnice OL19.32P23.63
  35.Malá Skála B JN19.73L26.45
  36.Daměnice A BN24.03L27.26
  37.Myštěves HK30.05P30.06
  38.Libuň JC33.08L33.10
  39.Špičky PR28.89P33.34
  40.Libňatov TU38.22L38.79
  41.Městečko Trnávka SY39.61P40.59
  42.Kamenice nad Lipou B PENP
  42.Dvorce TANP
  42.Bratřejov ZLNP
  42.Spišská Sobota PPNP
  42.Kamenice nad Lipou PENP
  42.Vyšní Lhoty FMNP
  42.Rychlov KMNP
  42.Benešov u Semil SMNP

Výsledky muži 35+

Poř.Tým1. terčČasVideo 
  1.Radětice PB15.29P15.43
  2.Svinov OV15.49P15.53
  3.Benetice TR16.20L16.22
  4.Bartovice OV15.54L16.52
  5.Telecí SY16.54L16.70
  6.Hartmanice SY15.50P16.85
  7.Jirkov JN15.74P17.05
  8.Dolní Kounice BO17.43P17.98
  9.Perálec CR15.48P19.26
  10.Radonín TRNP
  10.Jinolice JCNP
  10.Oprechtice FMNP

Videa přidal(a): Petr Klimeš
Výsledky přidal(a): Petr Klimeš

 



Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies. Používáním webu s tím souhlasíte. ZAVŘÍT