Foto 

Frymburk 27.9.2014 - JČHL + VCČK

 PŘED 5 ROKY
Hasičská soutěž v okrese Český Krumlov

Online přenos



Výsledky muži

Poř.Tým1. terčČasVideo 
  1.TýmŠipoun PT18.04L18.30+
  2.TýmSrubec CB18.44P18.72+
  3.TýmBenešova Hora PT18.88P19.06+
  4.Tým nepřiřazenVýškovice PT18.75L19.19+
  5.TýmNetřebice CK18.58L19.28+
  6.TýmHolašovice CB17.99L19.45+
  7.Tým nepřiřazenPřechovice ST18.31L20.16+
  8.TýmHolubov CK18.83P20.54+
  9.TýmZliv A CB20.24P20.57+
  10.TýmSlapy TA20.37P20.69+
  11.TýmTálín PI20.83P20.90+
  12.Tým nepřiřazenZaliny CB20.36L21.26+
  13.TýmPlešovice CK22.03P22.65+
  14.TýmChlum B CK18.13L22.99+
  15.TýmPořešín CK22.97L24.42+
  16.Tým nepřiřazenBenešov nad Černou Ličov CK24.78L24.80+
  17.TýmVelešín A CK22.58L24.84+
  18.TýmVelešín B CK26.33P26.37+
  19.TýmPřísečná CK22.35P27.28+
  20.TýmKrč PI19.12L27.80+
  21.TýmDolní Dvořiště A CK24.25P28.04+
  22.TýmZahájí CB26.13P29.33+
  23.Tým nepřiřazenSedlec CB31.11P31.26+
  24.TýmLišov A CB19.36L31.38+
  25.TýmSlavošovice CB31.37P31.67+
  26.TýmHrdějovice CB32.92L32.99+
  27.TýmZdislavice BN35.03P35.12+
  28.TýmLišov B CB35.53P37.91+
  29.TýmPřísečná B CK20.76P40.58+
  30.Tým nepřiřazenBenešov nad Černou CK29.08L50.49+
  31.Tým nepřiřazenDolní Dvořiště B CK47.00P54.35+
  43.TýmMilenovice PINPNP+
  43.TýmDvorce A TANPNP+
  43.TýmHosín CBNPNP+
  43.TýmŽernovice PTNPNP+
  43.Tým nepřiřazenPištín CB39.37LNP+
  43.Tým nepřiřazenDolany PT19.04PNP+
  43.Tým nepřiřazenHorosedly PT20.40PNP+
  43.Tým nepřiřazenBudilov B PTNPNP+
  43.TýmKřenovice B CBNPNP+
  43.TýmRudolfov CB40.33LNP+
  43.Tým nepřiřazenDoubravice u Volyně STNPNP+
  43.TýmLedenice CBNPNP+

Výsledky ženy

Poř.Tým1. terčČasVideo 
  1.TýmChlum CK19.46L19.78Přehrát+
  2.TýmLedenice CB19.00P20.00+
  3.TýmLišov A CB20.11L20.12+
  4.TýmŽernovice A PT18.44L20.96Přehrát+
  5.Tým nepřiřazenVýškovice PT20.66P21.23+
  6.Tým nepřiřazenTřísov CK21.15P21.43Přehrát+
  7.TýmSrubec CB20.04P21.45+
  8.TýmHrdějovice B CB21.32L23.41Přehrát+
  9.Tým nepřiřazenNihošovice ST23.18L23.86+
  10.TýmChmelná CK20.36L24.50+
  11.Tým nepřiřazenDvorce A TA18.21L25.38+
  12.TýmPřísečná CK22.32L25.77Přehrát+
  13.TýmBenešov nad Černou CK26.63L26.91+
  14.TýmVelešín A CK22.35P28.23+
  15.TýmHolubov CK28.93P30.25Přehrát+
  16.Tým nepřiřazenBabinec CK32.74P33.67+
  17.Tým nepřiřazenDolní Dvořiště CK34.61L36.48+
  18.Tým nepřiřazenVelešín B CK25.96P52.64+
  23.TýmNetřebice CKNPNP+
  23.TýmMydlovary CBNPNP+
  23.TýmLišov B CB31.72LNP+
  23.Tým nepřiřazenSrubec B CBNPNP+
  23.Tým nepřiřazenDolany PTNPNP+

Přehrát Videa přidal(a): Petr Klimeš, Aneta F
Stáhnout Výsledky přidal(a): Petr Klimeš

 




Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies. Používáním webu s tím souhlasíte. ZAVŘÍT