Zliv 22.6.2024 - ČBDBOJ

Dvojboj Zliv - hasičská soutěž v okrese České Budějovice
ZÍTRA

2.6.2024 19:00 - 16.6.2024 19:00
POZOR: Rezervovat místa mohou pouze registrovaní uživatelé (anonymní rezervace jsou pro tuto soutěž zakázané)
rezervace ukončena


nebo Přihlásit Facebookem       Zapomenuté heslo
      Nová registrace

Kategorie starší žáci

St.č.TýmRezervoval
 1.Zliv před 3 týdny · Slavíci Slavíci
 2.Strážkovice Ipřed 3 týdny · Richard Řehout
 3.Dříteň před 3 týdny · Hošek František
 4.Borovany Ipřed 3 týdny · Hana Adamcová
 5.Strážkovice ||před 3 týdny · Richard Řehout
 6.Olešník před 3 týdny · SDH Olešník
 7.Borovany II před 3 týdny · Hana Adamcová
 8.Srubecpřed 3 týdny · Dominika Bajtová
 9.Mokré před 2 týdny · Jana Jakubcová
 10.Nové Homole l.před 2 týdny · Milan Fessl
 11.Dolní Bukovskopřed 2 týdny · Hana Nejedlá
 12.Křenovice před 2 týdny · Martin Budík
 13.Nové Homole ll.před 2 týdny · Milan Fessl
 14.Miletín I.před 2 týdny · Vladimír Vávra
 15.Ševětínpřed 13 dny · Zdeněk Vařák
 16.Adamovpřed 9 dny · SDH Adamov
 17.Drahotěšicepřed 9 dny · Kamil Bužek
 18.Staré Hodějovicepřed 7 dny · Šusterová Alena
 19.Mydlovarypřed 5 dny · Tomáš Pindryč
 20. 
 21. 
 22. 
 23. 
 24. 
 25. 
 26. 
 27. 
 28. 
 29. 
 30. 

Kategorie mladší žáci

St.č.TýmRezervoval
 1.Strážkovice Ipřed 3 týdny · Richard Řehout
 2.Olešník před 3 týdny · SDH Olešník
 3.Srubec Ipřed 3 týdny · Dominika Bajtová
 4. 
 5.Zlivpřed 3 týdny · Slavíci Slavíci
 6.Dříteň I před 3 týdny · Hošek František
 7.Mokré Ipřed 2 týdny · Jana Jakubcová
 8.Nové Homole l.před 2 týdny · Milan Fessl
 9.Srubec II před 3 týdny · Dominika Bajtová
 10. 
 11.Dolní Bukovskopřed 2 týdny · Hana Nejedlá
 12.Miletín III.před 2 týdny · Vladimír Vávra
 13.Mokré IIpřed 2 týdny · Jana Jakubcová
 14.Dříteň II před 3 týdny · Hošek František
 15.Nové Homole ll.před 2 týdny · Milan Fessl
 16.Křenovicepřed 2 týdny · Martin Budík
 17.Miletín II.před 2 týdny · Vladimír Vávra
 18.Kostelecpřed 11 dny · Hubenour
 19.Drahotěšicepřed 9 dny · Kamil Bužek
 20.Staré Hodějovicepřed 7 dny · Šusterová Alena
 21.ZOOpřed 7 dny · Petr Hronek
 22.Mydlovarypřed 5 dny · Tomáš Pindryč
 23.Staré Hodějovice IIpřed 6 dny · Jaroslav Klečka
 24.Ševětínpřed 5 dny · Zdeněk Vařák
 25. 
 26. 
 27. 
 28. 
 29. 
 30. 

Kategorie přípravka

St.č.TýmRezervoval
 1.Srubecpřed 3 týdny · Dominika Bajtová
 2.Nové Homolepřed 2 týdny · Milan Fessl
 3. 
 4. 
 5.