27.8.2023 19:00 - 10.9.2023 19:00
POZOR: Rezervovat místa mohou pouze registrovaní uživatelé (anonymní rezervace jsou pro tuto soutěž zakázané)
rezervace ukončena
Kategorie starší žáci
St.č. | Tým | Rezervoval |
---|---|---|
1. | Strážkovice II | 27.8.2023 22:10 · Riči Řehout |
2. | Olešník | 29.8.2023 17:45 · SDH Olešník |
3. | Strážkovice I | 27.8.2023 20:50 · Kateřina Máchová |
4. | Srubec | 29.8.2023 21:07 · Dominika Bajtová |
5. | Lišov 1 | 3.9.2023 09:22 · Petr Hanzal |
6. | Drahotěšice | 3.9.2023 11:26 · Kamil Bužek |
7. | Lišov 2 | 3.9.2023 09:22 · Petr Hanzal |
8. | Borovany I. | 3.9.2023 20:23 · Martin Tomášek |
9. | Lišov 3 | 3.9.2023 09:23 · Petr Hanzal |
10. | Borovany II. | 3.9.2023 20:23 · Martin Tomášek |
11. | Dříteň | 9.9.2023 18:59 · Hošek František |
12. | Dolní Bukovsko | 4.9.2023 15:57 · Hana Nejedlá |
13. | Miletín II. | 4.9.2023 21:07 · Vladimír Vávra |
14. | Staré Hodějovice | 8.9.2023 14:33 · Šusterová Alena |
15. | Zliv | 8.9.2023 19:38 · Pavlína Slavíková |
16. | Miletín I. | 4.9.2023 21:08 · Vladimír Vávra |
17. | Nové Homole I | 8.9.2023 20:40 · Pepa Lejsek |
18. | Nové Homole II | 8.9.2023 20:40 · Pepa Lejsek |
19. | Kaliště ČB | 10.9.2023 16:19 · Renata Čečková |
20. | ||
21. | ||
22. | ||
23. | ||
24. | ||
25. | ||
26. | ||
27. | ||
28. | ||
29. | ||
30. |
Kategorie mladší žáci
St.č. | Tým | Rezervoval |
---|---|---|
1. | Dolní Bukovsko | 4.9.2023 15:57 · Hana Nejedlá |
2. | Strážkovice I | 27.8.2023 20:46 · Riči Řehout |
3. | Olešník | 29.8.2023 17:45 · SDH Olešník |
4. | Srubec | 29.8.2023 21:08 · Dominika Bajtová |
5. | Lišov 4 | 3.9.2023 09:21 · Petr Hanzal |
6. | Drahotěšice | 3.9.2023 11:25 · Kamil Bužek |
7. | ||
8. | Miletín IV. | 4.9.2023 21:08 · Vladimír Vávra |
9. | Staré Hodějovice | 8.9.2023 14:34 · Šusterová Alena |
10. | Drahotěšice II. | 7.9.2023 06:03 · Kamil Bužek |
11. | Miletín III. | 4.9.2023 21:08 · Vladimír Vávra |
12. | Zliv | 8.9.2023 19:38 · Pavlína Slavíková |
13. | Nové Homole l. | 8.9.2023 23:31 · Milan Fessl |
14. | Nové Homole ll. | 8.9.2023 23:32 · Milan Fessl |
15. | Nové Homole lll. | 8.9.2023 23:32 · Milan Fessl |
16. | ||
17. | ||
18. | ||
19. | ||
20. | ||
21. | ||
22. | ||
23. | ||
24. | ||
25. | ||
26. | ||
27. | ||
28. | ||
29. | ||
30. |
Kategorie přípravka
St.č. | Tým | Rezervoval |
---|---|---|
1. | Staré Hodějovice | 8.9.2023 14:34 · Šusterová Alena |
2. | ||
3. | ||
4. | ||
5. |