Nové Homole 29.6.2024 - ČBDBOJ

Dvojboj Nové Homole - hasičská soutěž v okrese České Budějovice
ZA 8 DNÍ

9.6.2024 19:00 - 23.6.2024 19:00
POZOR: Rezervovat místa mohou pouze registrovaní uživatelé (anonymní rezervace jsou pro tuto soutěž zakázané)
rezervace probíhá


nebo Přihlásit Facebookem       Zapomenuté heslo
      Nová registrace

Kategorie starší žáci

St.č.TýmRezervoval
 1.Srubec před 12 dny · Dominika Bajtová
 2.Strážkovice IIpřed 12 dny · Richard Řehout
 3.Mokré před 12 dny · Jana Jakubcová
 4.Nové Homole l.před 12 dny · Milan Fessl
 5.Strážkovice Ipřed 12 dny · Richard Řehout
 6.Miletín I.před 11 dny · Vladimír Vávra
 7.Nové Homole ll.před 12 dny · Milan Fessl
 8.Křenovice před 11 dny · Martin Budík
 9.Dříteň před 11 dny · Hošek František
 10.Hosínpřed 11 dny · Terezie Hejdová
 11.Zlivpřed 10 dny · Slavíci Slavíci
 12.Olešník před 10 dny · SDH Olešník
 13.Křenovicepřed 8 dny · Martin Budík
 14.Lišov 1před 2 dny · Petr Hanzal
 15.Staré Hodějovicevčera v 18:20 · Šusterová Alena
 16.Dolní Bukovskovčera v 21:18 · Hana Nejedlá
 17.  
 18.  
 19.  
 20.  
 21.  
 22.  
 23.  
 24.  
 25.  
 26.  
 27.  
 28.  
 29.  
 30.  

Kategorie mladší žáci

St.č.TýmRezervoval
 1.Srubec před 12 dny · Dominika Bajtová
 2.Strážkovice Ipřed 12 dny · Richard Řehout
 3.Kostelecpřed 12 dny · Milan Fessl
 4.Miletín II.před 11 dny · Vladimír Vávra
 5.Strážkovice IIpřed 12 dny · Richard Řehout
 6.Nové Homole l.před 12 dny · Milan Fessl
 7.Mokré Ipřed 12 dny · Jana Jakubcová
 8.Miletín III.před 11 dny · Vladimír Vávra
 9.Nové Homole ll.před 12 dny · Milan Fessl
 10.Mokré II před 12 dny · Jana Jakubcová
 11.Křenovice před 11 dny · Martin Budík
 12.Dříteň I před 11 dny · Hošek František
 13.Střižovpřed 11 dny · Hubenour
 14.Hosín Ipřed 11 dny · Terezie Hejdová
 15.Zlivpřed 10 dny · Slavíci Slavíci
 16.Olešník před 10 dny · SDH Olešník
 17.Kalištěpřed 8 dny · Renata Čečková
 18.Křenovice před 8 dny · Martin Budík
 19.Dříteň II před 11 dny · Hošek František
 20.Hosín IIpřed 11 dny · Terezie Hejdová
 21.Staré Hodějovice I.včera v 18:20 · Šusterová Alena
 22.Staré Hodějovice II.včera v 18:21 · Šusterová Alena
 23.Dolní Bukovskovčera v 21:19 · Hana Nejedlá
 24.  
 25.  
 26.  
 27.  
 28.  
 29.  
 30.  

Kategorie přípravka

St.č.TýmRezervoval
 1.Strážkovice před 12 dny · Richard Řehout
 2.Nové Homolepřed 12 dny · Milan Fessl
 3.  
 4.  
 5.