26.6.2023 18:00 - 8.7.2023 09:00
POZOR: Rezervovat místa mohou pouze registrovaní uživatelé (anonymní rezervace jsou pro tuto soutěž zakázané)
rezervace ukončena
Delegát JČHL Pavel Hejda tel. 728 674 377
Kategorie muži
St.č. | Tým | Rezervoval |
---|---|---|
1. | Křenovice | 24.6.2023 14:08 · tkanicka |
2. | Břehov B | 26.6.2023 18:00 · Hana Kačerová |
3. | Netřebice | 26.6.2023 18:00 · Matyáš Marek |
4. | Srubec | 26.6.2023 18:00 · Dominika Bajtová |
5. | Soběnov | 25.6.2023 23:57 · tkanicka |
6. | Ledenice | 25.6.2023 23:57 · tkanicka |
7. | Přísečná A | 25.6.2023 23:58 · tkanicka |
8. | Třebín | 26.6.2023 18:00 · Karel |
9. | Jaronice | 25.6.2023 23:58 · tkanicka |
10. | Benešova Hora | 25.6.2023 23:58 · tkanicka |
11. | Žernovice | 25.6.2023 23:58 · tkanicka |
12. | Pištín | 26.6.2023 18:00 · SDH Pištín |
13. | Střížov A | 26.6.2023 18:00 · Martin Šustr |
14. | Strážkovice | 26.6.2023 18:00 · Dejvis |
15. | Doubravice u Volyně | 26.6.2023 18:01 · Bohumír Štěrba |
16. | Lišov A | 25.6.2023 23:59 · tkanicka |
17. | Hosín | 26.6.2023 18:50 · Standa Hrubeš |
18. | Omlenice | 26.6.2023 19:38 · Tomáš Křivský |
19. | Hluboká u Borovan | 1.7.2023 18:32 · Díra |
20. | Nová Ves | 5.7.2023 18:30 · Tomáš Hüttner |
21. | Plešovice | 7.7.2023 20:09 · Kamil |
22. | ||
23. | ||
24. | ||
25. | ||
26. | ||
27. | ||
28. | ||
29. | ||
30. | ||
31. | ||
32. | ||
33. | ||
34. | ||
35. | ||
36. | ||
37. | ||
38. | ||
39. | Slapy | 26.6.2023 19:56 · Aleš Tůma |
40. | Třísov | 26.6.2023 18:47 · Pavel Vaněk |
Kategorie ženy
St.č. | Tým | Rezervoval |
---|---|---|
1. | Rudolfov | 26.6.2023 18:00 · Jana Česáková |
2. | Lišov A | 25.6.2023 23:59 · tkanicka |
3. | Křenovice | 24.6.2023 14:15 · tkanicka |
4. | Netřebice | 26.6.2023 00:00 · tkanicka |
5. | Holubov | 26.6.2023 00:00 · tkanicka |
6. | Ledenice | 26.6.2023 00:00 · tkanicka |
7. | Srubec | 26.6.2023 00:00 · tkanicka |
8. | Mydlovary | 26.6.2023 18:00 · Lenka Frčková |
9. | Břehov | 26.6.2023 18:00 · Hana Kačerová |
10. | Strážkovice | 26.6.2023 18:00 · Richard Řehout |
11. | Lišov C | 26.6.2023 19:33 · Nela |
12. | Jehnědno | 26.6.2023 20:48 · SDH Jehnědno |
13. | Plešovice | 26.6.2023 20:59 · Denisa |
14. | Nedabyle | 2.7.2023 16:19 · Petra Vávrová |
15. | Jankov | 5.7.2023 21:25 · SDH Jankov |
16. | Nová Ves | 5.7.2023 19:40 · Tomáš Hüttner |
17. | ||
18. | ||
19. | ||
20. | Křenovský švestky | 6.7.2023 15:17 · Lucie Novotná |