17.9.2022 19:00 - 30.9.2022 19:00
POZOR: Rezervovat místa mohou pouze registrovaní uživatelé (anonymní rezervace jsou pro tuto soutěž zakázané)
rezervace ukončena
Kat. A - široké hadice - součást VCČB /// Kat. B - úzké hadice - dle pravidel VCČB
Kategorie muži A
St.č. | Tým | Rezervoval |
---|---|---|
1. | Křenovice | 26.9.2022 19:50 · Vomáčka |
2. | Borovany A | 27.9.2022 20:40 · Jaroslav Klečka |
3. | Hosín | 17.9.2022 21:37 · Jan Brašnička |
4. | Olešník | 28.9.2022 06:53 · SDH Olešník |
5. | Pištín | 18.9.2022 12:05 · SDH Pištín |
6. | Střížov | 18.9.2022 16:01 · Šustrátko |
7. | Strážkovice | 18.9.2022 19:01 · Richard Řehout |
8. | ||
9. | Hluboká u Borovan | 20.9.2022 12:32 · Díra |
10. | Nové Homole | 23.9.2022 19:41 · Milan Fessl |
11. | Dolní Bukovsko | 24.9.2022 22:49 · Domín |
12. | Borovany B | 25.9.2022 07:32 · Hana Adamcová |
13. | Olešnice | 25.9.2022 08:09 · Lukas Kucera |
14. | Lipanovice | 26.9.2022 10:25 · Josef |
15. | Chotýčany | 26.9.2022 13:08 · SDH Chotýčany |
16. | České Budějovice | 26.9.2022 20:28 · Jan Brašnička |
17. | ||
18. | ||
19. | ||
20. | ||
21. | ||
22. | ||
23. | ||
24. | ||
25. | ||
26. | ||
27. | ||
28. | ||
29. | ||
30. | Střížov A | 24.9.2022 15:55 · Šustrátko |
Kategorie muži B
St.č. | Tým | Rezervoval |
---|---|---|
1. | Olešník | 28.9.2022 06:53 · SDH Olešník |
2. | Borovany A | 27.9.2022 20:40 · Jaroslav Klečka |
3. | Hosín | 17.9.2022 21:38 · Jan Brašnička |
4. | Střížov | 18.9.2022 16:02 · Šustrátko |
5. | Pištín | 18.9.2022 12:06 · SDH Pištín |
6. | Strážkovice | 18.9.2022 19:01 · Richard Řehout |
7. | ||
8. | ||
9. | Hluboká u Borovan | 20.9.2022 12:32 · Díra |
10. | Střížov A | 29.9.2022 14:53 · Šustrátko |
11. | Olešnice | 25.9.2022 08:09 · Lukas Kucera |
12. | ||
13. | Borovany B | 25.9.2022 07:33 · Hana Adamcová |
14. | Chotýčany | 26.9.2022 13:09 · SDH Chotýčany |
15. | Křenovice | 26.9.2022 19:50 · Vomáčka |
16. | Nové Homole | 29.9.2022 15:49 · Milan Fessl |
17. | ||
18. | ||
19. | ||
20. | ||
21. | ||
22. | ||
23. | ||
24. | ||
25. | ||
26. | ||
27. | ||
28. | ||
29. | ||
30. |
Kategorie ženy A
St.č. | Tým | Rezervoval |
---|---|---|
1. | Jankov | 18.9.2022 15:33 · Eliška Breichová |
2. | Hosín | 18.9.2022 17:03 · Terezie Hejdová |
3. | Strážkovice | 18.9.2022 19:01 · Richard Řehout |
4. | Olešník | 19.9.2022 12:02 · SDH Olešník |
5. | Chotýčany | 26.9.2022 13:09 · SDH Chotýčany |
6. | Nové Homole 1 | 27.9.2022 07:26 · Petra Jakešova |
7. | ||
8. | ||
9. | ||
10. | ||
11. | ||
12. | ||
13. | ||
14. | ||
15. | ||
16. | ||
17. | ||
18. | ||
19. | ||
20. |
Kategorie ženy B
St.č. | Tým | Rezervoval |
---|---|---|
1. | Křenovice | 17.9.2022 21:33 · Vomáčka |
2. | Olešník | 28.9.2022 06:55 · SDH Olešník |
3. | Jankov | 18.9.2022 15:34 · Eliška Breichová |
4. | Hosín | 18.9.2022 17:03 · Terezie Hejdová |
5. | Strážkovice | 18.9.2022 19:02 · Richard Řehout |
6. | ||
7. | Chotýčany | 26.9.2022 13:10 · SDH Chotýčany |
8. | ||
9. | ||
10. | ||
11. | ||
12. | ||
13. | ||
14. | ||
15. | ||
16. | ||
17. | ||
18. | ||
19. | ||
20. |