Dubičné 15.6.2024

Hasičská soutěž v okrese České Budějovice
PŘED 6 DNY

1.6.2024 12:00 - 14.6.2024 12:00
POZOR: Rezervovat místa mohou pouze registrovaní uživatelé (anonymní rezervace jsou pro tuto soutěž zakázané)
rezervace ukončena


nebo Přihlásit Facebookem       Zapomenuté heslo
      Nová registrace
Pořadí na startovní listině určuje pořadatel. Startovné 200 Kč na družstvo. Všechny kategorie na 2B, terče sklopky.

Kategorie muži

St.č.TýmRezervoval
 1.Zalinypřed 2 týdny · Radek
 2.Dobrá Vodapřed 13 dny · Michaela Schwarzová
 3. 
 4.Štěpánovice mixpřed 9 dny · Jana Hanzalová
 5. 
 6.Jivnopřed 11 dny · jivno
 7. 
 8. 
 9. 
 10. 
 11. 
 12. 
 13. 
 14. 
 15. 
 16. 
 17. 
 18. 
 19. 
 20. 

Kategorie ženy

St.č.TýmRezervoval
 1. 
 2. 
 3.Dračice Lišovpřed 10 dny · Dračice
 4.Miletínpřed 7 dny · Vendula Buřičová
 5. 
 6. 
 7. 
 8. 
 9. 
 10. 
 11. 
 12. 
 13. 
 14. 
 15. 
 16. 
 17. 
 18. 
 19. 
 20. 

Kategorie muži nad 35 let

St.č.TýmRezervoval
 1.Dubičnépřed 6 týdny · Jaroslava Tesařová
 2.Dobrá Vodapřed 3 týdny · Michaela Schwarzová
 3.Kaliště před 3 týdny · Renata Čečková
 4.Nové Vrátopřed 2 týdny · Bučil Jaroslav
 5.Úsilnépřed 11 dny · Jaroslava Tesařová
 6.Libníčpřed 11 dny · Pavel Jirkovský
 7. 
 8. 
 9. 
 10. 
 11. 
 12. 
 13. 
 14. 
 15. 
 16. 
 17. 
 18. 
 19. 
 20. 

Kategorie ženy nad 30 let

St.č.TýmRezervoval
 1.Kaliště před 3 týdny · Renata Čečková
 2.Dubičnépřed 6 týdny · Jaroslava Tesařová
 3.Dobrá Vodapřed 3 týdny · Michaela Schwarzová
 4.ZaKaLi 50+před 2 týdny · Renata Čečková
 5.Úsilnépřed 11 dny · Jaroslava Tesařová
 6. 
 7. 
 8. 
 9. 
 10. 
 11. 
 12. 
 13. 
 14. 
 15. 
 16. 
 17. 
 18. 
 19. 
 20. 

Kategorie mladší žáci

St.č.TýmRezervoval
 1.Úsilné I.před 11 dny · Jaroslava Tesařová
 2.Zaliny I.před 12 dny · Ivana
 3.Kaliště před 3 týdny · Renata Čečková
 4.Dubičnépřed 6 týdny · Jaroslava Tesařová
 5.Dobrá Vodapřed 3 týdny · Michaela Schwarzová
 6.Zaliny II.před 12 dny · Ivana
 7.Dubičné II.před 3 týdny · Jaroslava Tesařová
 8.Libníčpřed 12 dny · Jaroslava Tesařová
 9.Libínpřed 11 dny · Petra Floriánová
 10.Jivnopřed 11 dny · jivno
 11.Úsilné II.před 11 dny · Jaroslava Tesařová
 12. 
 13. 
 14. 
 15. 
 16. 
 17. 
 18. 
 19. 
 20. 

Kategorie starší žáci

St.č.TýmRezervoval
 1.Dubičnépřed 6 týdny · Jaroslava Tesařová
 2.Dobrá Vodapřed 3 týdny · Michaela Schwarzová
 3.Rudolfov před 3 týdny · Jana Česáková
 4.Kaliště před 3 týdny · Renata Čečková
 5.Zalinypřed 12 dny · Ivana
 6.Libníčpřed 12 dny · Jaroslava Tesařová
 7.Libínpřed 11 dny · Petra Floriánová
 8.Úsilnépřed 11 dny · Jaroslava Tesařová
 9.Adamovpřed 9 dny · SDH Adamov
 10.Štěpánovicepřed 9 dny · Jana Hanzalová
 11. 
 12. 
 13. 
 14. 
 15. 
 16. 
 17. 
 18. 
 19. 
 20.