Olešník 7.9.2019 - ČBDBOJ

 PŘED ROKEM
Hasičská soutěž v okrese České Budějovice

Soutěž
Olešník 7.9.2019
Kdy
18.8.2019 19:00 - 1.9.2019 19:00
Kdo
POZOR: Rezervovat místa mohou pouze registrovaní uživatelé (anonymní rezervace jsou pro tuto soutěž zakázané)
Stav
rezervace ukončena


nebo Přihlásit Facebookem     Zapomenuté heslo
     Nová registrace

Kategorie mladší žáci

St.č.TýmRezervoval
 1.Chrášťany19.8.2019 07:37 · Stáňa Kalinová
 2.Olešník19.8.2019 10:13 · SDH Olešník
 3.Hrdějovice19.8.2019 10:18 · Vlaďka Viktorová
 4.ZOO19.8.2019 10:19 · SDH Olešník
 5.Staré Hodějovice19.8.2019 15:17 · Jaroslav Klečka
 6.Strážkovice II 19.8.2019 15:22 · Kateřina Máchová
 7.Nedabyle19.8.2019 15:44 · Martin Šustr
 8.Miletín II20.8.2019 13:22 · Vladimír Vávra
 9.Miletín III20.8.2019 13:22 · Vladimír Vávra
 10.Srubec21.8.2019 00:08 · Dominika Bajtová
 11.Purkarec22.8.2019 20:22 · Joza Petr
 12.Lišov IV24.8.2019 10:15 · Milan Mošner
 13.Lišov V24.8.2019 10:15 · Milan Mošner
 14.Lišov VI24.8.2019 10:15 · Milan Mošner
 15.Dolní Bukovsko24.8.2019 23:56 · Hana Nejedlá
 16.Nové Homole l.29.8.2019 15:25 · Milan Fessl
 17.Nové Homole ll.29.8.2019 15:25 · Milan Fessl
 18.Křenovice1.9.2019 16:39 · Lucie Novotná
 19. 
 20. 
 21. 
 22. 
 23. 
 24. 
 25. 
 26. 
 27. 
 28. 
 29. 
 30. 

Kategorie starší žáci

St.č.TýmRezervoval
 1.Chrášťany19.8.2019 07:37 · Stáňa Kalinová
 2.Olešník A19.8.2019 10:14 · SDH Olešník
 3.Olešník B19.8.2019 10:15 · SDH Olešník
 4.ZOO19.8.2019 10:19 · SDH Olešník
 5.Hrdějovice19.8.2019 10:22 · Vlaďka Viktorová
 6.Nedabyle19.8.2019 15:43 · Martin Šustr
 7.Miletín I20.8.2019 13:23 · Vladimír Vávra
 8.Staré Hodějovice19.8.2019 15:17 · Jaroslav Klečka
 9.Strážkovice 19.8.2019 15:22 · Kateřina Máchová
 10.Srubec21.8.2019 00:08 · Dominika Bajtová
 11.Purkarec22.8.2019 20:22 · Joza Petr
 12.Lišov I24.8.2019 10:15 · Milan Mošner
 13.Lišov II24.8.2019 10:15 · Milan Mošner
 14.Lišov III24.8.2019 10:15 · Milan Mošner
 15.Dolní Bukovsko24.8.2019 23:56 · Hana Nejedlá
 16.Kostelec26.8.2019 12:06 · Hubenour
 17. 
 18.Nové Homole29.8.2019 15:26 · Milan Fessl
 19.Týn nad Vltavou31.8.2019 16:14 · SDH Olešník
 20.Křenovice1.9.2019 16:40 · Lucie Novotná
 21. 
 22. 
 23. 
 24. 
 25. 
 26. 
 27. 
 28. 
 29. 
 30. 

Kategorie přípravka

St.č.TýmRezervoval
 1.Střížov26.8.2019 12:07 · Hubenour
 2. 
 3. 
 4. 
 5. 





Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies. Používáním webu s tím souhlasíte. ZAVŘÍT