5.6.2022 12:00 - 19.6.2022 12:00
POZOR: Rezervovat místa mohou pouze registrovaní uživatelé (anonymní rezervace jsou pro tuto soutěž zakázané)
rezervace ukončena
Kategorie starší žáci
St.č. | Tým | Rezervoval |
---|---|---|
1. | Křenovice | 6.6.2022 08:46 · Lucie Novotná |
2. | Miletín I. | 7.6.2022 18:23 · Vladimír Vávra |
3. | Miletín II. | 7.6.2022 18:24 · Vladimír Vávra |
4. | Lišov 1 | 10.6.2022 15:29 · Petr Hanzal |
5. | Lišov 2 | 10.6.2022 15:30 · Petr Hanzal |
6. | Lišov 3 | 10.6.2022 15:30 · Petr Hanzal |
7. | Nedabyle | 9.6.2022 09:57 · Šustrátko |
8. | Srubec | 5.6.2022 23:56 · Dominika Bajtová |
9. | Zliv | 10.6.2022 13:14 · Kristýna Šnajdrová |
10. | Strážkovice | 12.6.2022 17:51 · Kateřina Máchová |
11. | Nové Homole l. | 12.6.2022 18:44 · Milan Fessl |
12. | Olešník | 13.6.2022 17:42 · SDH Olešník |
13. | Nové Homole ll. | 12.6.2022 18:45 · Milan Fessl |
14. | Dolní Bukovsko | 12.6.2022 22:35 · Hana Nejedlá |
15. | Ledenice | 13.6.2022 21:48 · Jiří Veselý |
16. | ||
17. | ||
18. | ||
19. | ||
20. | ||
21. | ||
22. | ||
23. | ||
24. | ||
25. | ||
26. | ||
27. | ||
28. | ||
29. | ||
30. |
Kategorie mladší žáci
St.č. | Tým | Rezervoval |
---|---|---|
1. | Miletín III. | 7.6.2022 18:24 · Vladimír Vávra |
2. | Miletín IV. | 7.6.2022 18:24 · Vladimír Vávra |
3. | Srubec | 5.6.2022 23:55 · Dominika Bajtová |
4. | Křenovice | 6.6.2022 08:47 · Lucie Novotná |
5. | Purkarec | 8.6.2022 05:53 · Joza Petr |
6. | Lišov 4 | 10.6.2022 15:29 · Petr Hanzal |
7. | Kostelec | 8.6.2022 05:54 · Joza Petr |
8. | Nové Homole l. | 12.6.2022 18:45 · Milan Fessl |
9. | Nové Homole ll. | 12.6.2022 18:46 · Milan Fessl |
10. | Strážkovice I. | 12.6.2022 19:18 · Kateřina Máchová |
11. | Dolní Bukovsko | 12.6.2022 22:35 · Hana Nejedlá |
12. | Olešník | 13.6.2022 17:42 · SDH Olešník |
13. | Ledenice | 14.6.2022 10:42 · Lucie Koblasová |
14. | Strážkovice II. | 12.6.2022 19:19 · Kateřina Máchová |
15. | Nedabyle | 17.6.2022 22:39 · Šustrátko |
16. | ||
17. | ||
18. | ||
19. | ||
20. | ||
21. | ||
22. | ||
23. | ||
24. | ||
25. | ||
26. | ||
27. | ||
28. | ||
29. | ||
30. |
Kategorie přípravka
St.č. | Tým | Rezervoval |
---|---|---|
1. | Srubec | 5.6.2022 23:55 · Dominika Bajtová |
2. | Miletín | 7.6.2022 18:25 · Vladimír Vávra |
3. | Nové Homole | 12.6.2022 18:47 · Milan Fessl |
4. | ||
5. |