Prosetín 13.12.2014 - O vánočního kapra CR |
Hluboká nad Vltavou 29.11.2014 - O Hlubockého kapra CB |
Široký Důl 25.10.2014 - O putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I.Lenina SY |
Brloh 18.10.2014 - O PUTOVNÍ POHÁR SDH BRLOH CK |
Loučovice 11.10.2014 - Memorál Štěpána Durči CK |
Chlum 4.10.2014 CK JČHL |
Český Krumlov 4.10.2014 - Pohár města Č. Krumlov CK VCČK |
Frymburk 27.9.2014 CK VCČK noční |
Chlum u Třeboně 27.9.2014 JH |
Ústí nad Orlicí-Černovír 27.9.2014 - Závod požárnické všestrannosti mladých hasičů UO Děti |
Markvarec 21.9.2014 JH JČHL |
Třísov 20.9.2014 CK OPČK Děti |
Mydlovary 20.9.2014 CB JČHL |
Zhoř u Tábora 20.9.2014 TA |
Plešovice 20.9.2014 - O pohár SDH Plešovice CK noční |
Telč 13.9.2014 - O pohár měste Telče JI Děti |
Nekoř 13.9.2014 UO |
Drachkov 13.9.2014 ST |
Lanšperk 7.9.2014 UO VCÚ |
Lanškroun 6.9.2014 UO |
Sedlec 6.9.2014 CB JČHL |
Stará Říše 6.9.2014 JI JOL |
Žernovice 6.9.2014 PT |
Havlovice 6.9.2014 TU |
Nepomuky 31.8.2014 UO |
Vacenovice 30.8.2014 HO GP |
Brandýs nad Orlicí 30.8.2014 UO |
Hamr 30.8.2014 JH |
Benešov u Semil 24.8.2014 SM EXČR |
Pavlov 24.8.2014 JI JOL |
Radimovice 23.8.2014 LI EXČR |
Srubec 23.8.2014 CB JČHL |
Lužnice 23.8.2014 JH noční |
Vranín 23.8.2014 TR JOL |
Dolany 23.8.2014 PT ŠHLD |
Babice 23.8.2014 VS |
Benešov nad Černou 23.8.2014 - Memoriál J.Sládka CK |
Chýnov 23.8.2014 - O pohár starosty města Chýnov TA |
Lhotky 17.8.2014 ZR EXČR |
Pasohlávky 16.8.2014 BV GP |
Prštice 16.8.2014 - memoriál bratří Slaných BO |
Slapy 16.8.2014 TA |
Krč 16.8.2014 PI |
Malešice 16.8.2014 CB VCČB |
Chlum 16.8.2014 CK noční Děti |
Želeč 10.8.2014 TA |
Frahelž 9.8.2014 JH |
Předín 9.8.2014 TR JOL |
Chotěmice 9.8.2014 TA |
Přední Výtoň 9.8.2014 CK VCČK |
Sedlejov 3.8.2014 JI JOL |
Kájov 2.8.2014 CK JČHL |
Jakubov 2.8.2014 TR JOL |
Řepeč 2.8.2014 TA |
Prostřední Ves 2.8.2014 - Memorial Františka Brože KH Děti |
Lavičky 27.7.2014 ZR EXČR |
Petrovice 26.7.2014 TR EXČR |
Vitějovice 26.7.2014 - 5. Ročník poháru starosty obce Vitějovice PT Děti |
Holubov 26.7.2014 CK VCČK |
Stříbřec 26.7.2014 JH |
Přechovice 26.7.2014 ST |
Kozmice 26.7.2014 TA |
Krátošice 26.7.2014 TA noční |
Hrdějovice 26.7.2014 CB VCČB |
Lipová 20.7.2014 PV |
Dražejov 20.7.2014 ST |
Plumlov 19.7.2014 PV |
Česká Třebová 19.7.2014 UO |
Mníšek 19.7.2014 JH |
Krasonice 19.7.2014 JI JOL |
Zahorčice 19.7.2014 ST |
Strmilov 19.7.2014 JH |
Besednice 19.7.2014 - Memoriál Vr.Nováka 4.ročník CK VCČK |
Velké Hoštice 13.7.2014 OP MSP |
Krč 13.7.2014 PI JČHL |
Pustkovec 12.7.2014 OV MSP |
Dolní Třešňovec 12.7.2014 UO |
Křenovice 12.7.2014 CB JČHL |
Lásenice 12.7.2014 JH |
Nihošovice 12.7.2014 ST |
Chrbonín 12.7.2014 TA |
Letohrad-Orlice 6.7.2014 UO VCÚ |
Mladoňovice 6.7.2014 TR JOL |
Bystřec 5.7.2014 UO VCÚ |
Zahájí 5.7.2014 CB JČHL |
Branná 5.7.2014 JH |
Budilov 5.7.2014 PT ŠHLD Děti |
Daměnice 5.7.2014 BN BNL |
Žabovřesky 5.7.2014 CB VCČB |
Sychrov 29.6.2014 LI JL |
Ústí nad Orlicí-Černovír 28.6.2014 - O Černého Výra UO |
Staňkov 28.6.2014 JH |
Borovice (Mukařov) 28.6.2014 MB |
Kalenice 28.6.2014 ST |
Bohdalín 28.6.2014 PE |
Tučapy 28.6.2014 TA noční |
Velichovky 28.6.2014 NA |
Střezimíř 28.6.2014 BN BNL |
Plešovice 28.6.2014 - O pohár starosty obce Zlatá Koruna CK |
Nové Homole 28.6.2014 CB VCČB |
Nevcehle 22.6.2014 JI JOL |
Libuň 22.6.2014 JC JL |
Strakonice 22.6.2014 - Krajská soutěž dorostu v požárním sportu ST PS |
Letohrad - Kunčice 21.6.2014 UO |
Strakonice 21.6.2014 - Krajské kolo - Jihočeský kraj ST PS |
Novosedly nad Nežárkou 21.6.2014 JH VCT noční |
Nišovice 21.6.2014 ST |
Kamenice nad Lipou 21.6.2014 PE PLPÚ |
Košice 21.6.2014 TA |
Zliv 21.6.2014 CB ČBDBOJ Děti |
Benešov nad Černou 21.6.2014 - O pohár starostky obce CK Děti |
Trhové Sviny 21.6.2014 CB Děti |
Radíkov 15.6.2014 PR |
Horky 15.6.2014 TR JOL |
Bučí 15.6.2014 PS |
Olšovec 14.6.2014 PR |
Lomnice nad Lužnicí 14.6.2014 JH |
Dolní Němčice 14.6.2014 JH JOL |
Štichovice 14.6.2014 PS |
Bohumilice 14.6.2014 PT |
Jaronice 14.6.2014 CB |
Senetářov 14.6.2014 BK noční |
Boršov nad Vltavou 14.6.2014 - O pohár starosty obce Boršov nad Vltavou CB Děti |
Kaplice 14.6.2014 - Okresní kolo v PS okresu Český Krumlov CK PS |
Výčapy 8.6.2014 TR |
Třísov 8.6.2014 CK VCČK |
Myštěves 8.6.2014 HK |
Chmelná 7.6.2014 CK VCČK |
Majdalena 7.6.2014 JH VCT |
Čikov 7.6.2014 TR |
Bašnice 7.6.2014 JC |
Bukovany 7.6.2014 BN BNL |
Jankov 7.6.2014 BN BNL noční |
Netín 1.6.2014 ZR |
Jabloňany 1.6.2014 BK |
Roudnice 1.6.2014 HK |
Kravaře 1.6.2014 OP MSP |
Chlum u Třeboně 31.5.2014 JH VCT |
Hrobce 31.5.2014 LT KL |
Mříčná 31.5.2014 SM JL |
Trnov 31.5.2014 RK |
Sádek 31.5.2014 OP MSP |
Lišov 25.5.2014 CB JČHL |
Trnava 25.5.2014 TR JOL |
Žernovník 25.5.2014 BK |
Svoboda 25.5.2014 OP MSP |
Brloh 24.5.2014 CK OPČK Děti |
Heřmaneč 24.5.2014 JH JČHL |
Halámky 24.5.2014 JH VCT |
Horní Lukavice 24.5.2014 PJ ZČHL |
Krokočín 24.5.2014 TR |
Klášterec nad Ohří 24.5.2014 CV KL |
Horní Radechová 24.5.2014 NA |
Velký Třebešov 18.5.2014 NA |
Kolence 17.5.2014 JH VCT |
Kosmonosy 17.5.2014 MB JL |
Žďár 17.5.2014 JH |
Litava 11.5.2014 BO |
Velké Meziříčí 10.5.2014 ZR |
Štrbice 10.5.2014 TP KL |
Úmyslovice 10.5.2014 NB JL |
Dvorce 10.5.2014 TA |
Rudolfov 8.5.2014 CB VCČB |
Krásná Ves 3.5.2014 MB JL |
Markvarec 3.5.2014 JH PLPÚ |
Mydlovary 3.5.2014 CB VCČB |
Omlenice 26.4.2014 CK Děti |
Zdešov 19.4.2014 - Velikonoční soutěž v PÚ 2.ročník JH |
Ostrava 22.3.2014 - Ostravsko-beskydské šedesátky OV Děti |