Pravidla tipovací soutěže

Sponzoři tipovačky:
Proudnice Klimeš
Bison sportswear


Podmínky účasti

Zábavné tipovací soutěže se může bezplatně zúčastnit osoba starší 18-let. Nutná je registrace a přihlášení pod svým účtem, aby mohly být přidělovány body za jednotlivá kola.

Jak se zaregistrovat

Pokud ještě nejsi zaregistrovaný(á) na našich stránkách, vyplň formulář se jménem, heslem a emailem. Nebo k registraci použij uživatelský účet ze sociální sítě Facebook a klikni na tlačítko Přihlásit Facebookem. Po odsouhlasení poskytnutí jména se vytvoří účet.

Jak tipovat

Tipuje se nejlepší čas na soutěži. Po kliknutí na tlačítko "TIPOVAT" se objeví okno s formulářem, kde vybereš kategorii a vyplníš tip. Tip lze změnit kliknutím na tlačítko ZRUŠIT a jeho opětovným přidáním přes tlačítko TIPOVAT.

Hodnocení

Ceny do soutěže budou upřesněny a doplňovány. Případné výhry budou předány osobně na soutěži.

Systém bodování je stejný jako u kategorie muži v JČHL, tj. 1. místo 20 bodů atd. Při dosažení shodného času přísluší oběma, nebo i více tipujícím nejvyšší možný počet bodů za dosažené umístění. Celkovým vítězem kategorie se stává tipující, který získá nejvyšší počet bodů. V případě rovnosti bodů se na lepší místo posunuje tipující s větším počtem prvních míst (druhých, třetích, atd.).

Celkový vítěz kategorie muži i ženy ceny od sponzorů.

Bodování:

PořadíBody
1.20
2.17
3.15
4.13
5.11
6.10
7.9
8.8
9.7
10.6
11.5
12.4
13.3
14.2
15.1
další místa0
Poháry za tipovací sourtěž JČHL


Poslední aktualizace pravidel: 7.5.2018


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies. Používáním webu s tím souhlasíte. ZAVŘÍT