Termínovka hasičských soutěží 2022
Duben
Zliv CB JČ100 Zlivská stovka J100
Květen
Lžovice KO PLHL
Hradec PJ OPH
Ledenice CB ČBDBOJ Děti
Bechov MB JL
Jankov CB PLAMEN Plamen Obvod č. 1 + 5 Děti
Žďár JH THL
Krakovany KO PLHL 2. kolo PHL
Ves Touškov PJ OPH O Pohár starosty obce
Kosmonosy MB JL
Škodějov SM FNC FNC Škodějov
Strážkovice CB ČBDBOJ Děti
Radimovice LI JL Sychrovský pohár
Myslibořice TR TRL O pohár starosty obce
Chlum CK JČHL
Zdislavice BN THL
Velké Hamry JN FNC FNC Velké Hamry
Ledenice CB JČ100 Ledenická stovka a šedesátka J100
Červen
Jakubov TR TRL O pohár starosty obce
Budilov PT JČHL
Vrbčany KO PLHL 3. kolo PHL
Horní Třešňovec UO VČHL VČHL 2022
Třísov CK JČHL
Výčapy TR TRL Pohár starosty SDH
Chotěmice TA EXČR O pohár SDH Chotěmice
Chotěmice TA THL
Býchory KO PLHL 4. kolo PHL
Honezovice PJ OPH O pohár starosty obce
Tučapy TA THL
Rybova Lhota TA THL
Frýdštejn JN FNC FNC Frýdštejn
Nové Homole CB ČBDBOJ+VCČB Děti Výsledky
Břehov CB JČHL
Nová Ves u Chýnova TA THL
Sychrov MB JL Káčovský pohár
Zliv CB ČBDBOJ Děti
Červenec
Dubenec TU JL+VČHL JL Dubenec
Žabovřesky CB VCČB Výsledky
Závada OP NHHL 7. kolo NHHL noční
Zahnašovice KM EXČR O pohár obce Zahnašovice
Všekary DO OPH Memoriál J. Steinbacha
Raspenava LI FNC FNC Raspenava
Lišov CB ČBDBOJ Děti
Slapy TA THL
Krchleby DO OPH Třináctá Krchlebská káď
Krásná Ves MB FNC+JL Krásnoveský pohár
Velichovky NA VČHL VČHL 2022
Besednice CK VCČK MEMORIÁL VRATISLAVA NOVÁKA
Litovany TR TRL O pohár obce Litovany
Lišov CB JČ100 Lišovská stovka J100
Letohrad - Orlice UO EXČR+VČHL Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
Hrdějovice CB VCČB Výsledky
Slavošovice CB Memoriál Zdeňka Koukala noční
Strmilov JH THL
Letohrad - Kunčice UO EXČR+VČHL Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
Dobřejovice CB JČ100 Bzučánská stovka J100
Srpen
Kájov CK JČHL
Přísečná CK VCČK O pohár starosty obce
Březí DO OPH O pohár Hořiny
Kněžice TR TRL Pohár starosty OÚ
Řepeč TA THL
Malá Skála JN JL Maloskalský pohár
Mydlovary CB Noční soutěž Mydlovary noční
Radonín TR TRL O pohár starostky obce
Miřetice BN EXČR Miřetice-Chmelná
Soběnov CK JČHL
Kostelec TC OPH O pohár obce Kostelec
Pěnčín (areál Huť) JN FNC FNC Pěnčín
Zbraslavice KH KHL Noční závody V ročník noční
Prštice BO memoriál Franty Putnara noční
Srubec CB ČBDBOJ Děti
Kozmice TA THL
Stařeč TR TRL O pohár starosty SDH
Srubec CB ČBDBOJ Českobudějovický dvojboj Děti
Hamr JH VCT Memoriál F. Outlého 2022
Sokolí TR TRL Memoriál Luboše Švaříčka
Září
Dolní Bukovsko CB ČBDBOJ+VCČB Děti Výsledky
Zhoř u Tábora TA THL
Neuměř DO OPH Memoriál Miroslava Becka
Jirkov JN JL Jirkovská proudnice
Plešovice CK VCČK O Plešovický ŠUTR noční
Pšánky HK EXČR+VČHL O pohár Pšánky Výsledky
Chrášťany CB ČBDBOJ Děti
Petrovice TR TRL Memoriál Josefa Honse
Olešník - Dvojboj CB ČBDBOJ Olešnickýk dvojboj Děti
Hluboká u Borovan CB Dětské TFA Děti TFA
Ohrazeníčko CB ČBDBOJ Děti
Plaňany KO PLHL 5. kolo PHL
Košťálov SM JL Košťálovský pohár
Dalešice JN FNC FNC Dalešice
Budíkovice TR TRL O pohár starosty SDH
Borovany CB JČ100 Borovanská stovka J100
Říjen
SDH chuchelna LI BNL+BL+BBP+BP+BL+BHL+ČBDBOJ+ČHP+ČP+KL+KHL+MSL sopík Děti
Listopad
Prosinec