Soutěž
Chlum 22.9.2018
Kdy
10.9.2018 18:00 - 22.9.2018 09:00
Kdo
POZOR: Rezervovat místa mohou pouze registrovaní uživatelé (anonymní rezervace jsou pro tuto soutěž zakázané)
Stav
rezervace ukončena


nebo Přihlásit Facebookem     Zapomenuté heslo
     Nová registrace
Před rezervováním svého týmu si prosím přečtěte Pravidla pro rezervaci 2018 na hlavní straně www.jchl.cz

Kategorie muži

St.č.TýmRezervoval
 1.Křenovice 11.9.2018 07:43 · Josef Melmer
 2.Třísov10.9.2018 18:00 · Adam Petráš
 3.Netřebice8.9.2018 12:25 · tkanicka
 4.Srubec8.9.2018 12:25 · tkanicka
 5.Benešova Hora18.9.2018 10:06 · tkanicka
 6.Holašovice8.9.2018 12:25 · tkanicka
 7.Holubov8.9.2018 12:25 · tkanicka
 8.Krč8.9.2018 12:25 · tkanicka
 9.Kolence8.9.2018 12:25 · tkanicka
 10.Slavošovice10.9.2018 18:00 · KuKo
 11.Soběnov8.9.2018 12:26 · tkanicka
 12.Přísečná A10.9.2018 18:00 · Lenka Hanušová
 13.Ledenice10.9.2018 18:00 · Lucie Koblasová
 14.Brloh10.9.2018 18:04 · Jakub Veber
 15.Třebín-Lipí10.9.2018 18:00 · Karel
 16.Přísečná B10.9.2018 18:00 · Lenka Hanušová
 17.Netřebice B10.9.2018 18:00 · Matyáš Marek
 18.Šipoun10.9.2018 18:00 · Zdeněk Brabec
 19.Vlkovice10.9.2018 18:04 · Silvie Gërvalla
 20.Jaronice 10.9.2018 18:22 · Dráb
 21.Dubičné10.9.2018 19:23 · Silvie Gërvalla
 22.Kájov10.9.2018 20:33 · Miroslav Hrdlička
 23.Milenovice18.9.2018 10:07 · tkanicka
 24.Lišov B14.9.2018 08:54 · Lišov B
 25.Plešovice15.9.2018 21:36 · Kamil
 26.Mydlovary16.9.2018 13:54 · Tomáš Pindryč
 27.Hosín16.9.2018 17:25 · Standa Hrubeš
 28.Lišov A17.9.2018 13:21 · Theodor Matouš
 29. 
 30. 
 31. 
 32. 
 33. 
 34. 
 35. 
 36. 
 37. 
 38.Zdislavice17.9.2018 16:39 · tkanicka
 39.Žernovice předposlední17.9.2018 16:39 · tkanicka
 40.Chlum B poslední17.9.2018 16:39 · tkanicka

Kategorie ženy

St.č.TýmRezervoval
 1.Chmelná8.9.2018 12:27 · tkanicka
 2.Lišov A8.9.2018 12:27 · tkanicka
 3.Holubov8.9.2018 12:27 · tkanicka
 4.Chlum9.9.2018 10:29 · tkanicka
 5.Lišov B8.9.2018 12:27 · tkanicka
 6.Žernovice8.9.2018 12:27 · tkanicka
 7.Hrdějovice B10.9.2018 18:00 · Silvie Gërvalla
 8.Mydlovary10.9.2018 18:00 · Lenka Hanušová
 9.Ledenice10.9.2018 18:00 · Lucie Koblasová
 10.Srubec10.9.2018 19:11 · Dominika Bajtová
 11.Hosín16.9.2018 17:26 · Standa Hrubeš
 12.Strážkovice19.9.2018 21:45 · Richard Řehout
 13. 
 14. 
 15. 
 16. 
 17. 

Rezervační systém Hasičská soutěž.cz (c) Petr Klimeš · vygenerováno 20.2.2019 10:37:13
www.hasicskasoutez.cz