Soutěž
Frymburk 23.9.2017
Kdy
9.9.2017 12:00 - 23.9.2017 12:00
Kdo
POZOR: Rezervovat místa mohou pouze registrovaní uživatelé (anonymní rezervace jsou pro tuto soutěž zakázané)
Stav
rezervace ukončena


nebo Přihlásit Facebookem     Zapomenuté heslo
     Nová registrace

Kategorie muži

St.č.TýmRezervoval
 1.Třísov9.9.2017 12:00 · Jan Fučík
 2.Přísečná B22.9.2017 09:34 · Lenka Hanušová
 3.Netřebice9.9.2017 12:00 · Jan Goldfinger
 4.Krtely9.9.2017 12:00 · Petr Novák
 5.Přísečná A22.9.2017 15:05 · Lenka Hanušová
 6.Holubov9.9.2017 12:00 · Jiří Gabriška
 7.Benešova Hora9.9.2017 12:00 ·
 8.Plešovice9.9.2017 12:00 · lenkakola
 9.Zdislavice9.9.2017 12:03 · Hynek Míka
 10.Soběnov9.9.2017 12:04 · Michael Řepa
 11.Omlenice9.9.2017 12:12 · Omlenice
 12.velesin A9.9.2017 12:42 · Milan Vlažný
 13.Netřebice B9.9.2017 12:01 · Jan Goldfinger
 14.Plešovice B22.9.2017 18:05 · František Peterka
 15.Strážkovice21.9.2017 10:30 · KuKo
 16.Soběnov B9.9.2017 12:04 · Michael Řepa
 17.Velesin B9.9.2017 12:42 · Milan Vlažný
 18.Vlkovice22.9.2017 19:08 · Silvie Gërvalla
 19.Šipoun9.9.2017 16:01 · Jarda
 20.Kájov9.9.2017 16:04 · Václav Vlček
 21.Novosedly9.9.2017 20:10 · Igor Vlasatý
 22. 
 23.Chlum 9.9.2017 20:55 · Kateřina Černická
 24.Žernovice10.9.2017 11:00 · Václav Nachlinger
 25.Přechovice10.9.2017 17:38 · mira
 26.Přídolí10.9.2017 20:05 · Daniela Krulická
 27. 
 28.Hejná11.9.2017 21:33 · Hejna
 29. 
 30.Benešov nad Černou9.9.2017 12:36 · Veronika
 31. 
 32. 
 33.Dubičné20.9.2017 14:09 · Václav Pouzar
 34. 
 35. 
 36. 
 37. 
 38. 
 39. 
 40. 
 41. 
 42. 
 43. 
 44. 
 45. 
 46. 
 47. 
 48. 
 49. 
 50. 

Kategorie ženy

St.č.TýmRezervoval
 1.Chlum9.9.2017 12:18 · Lucie Nosková
 2.Omlenice9.9.2017 12:13 · Omlenice
 3.Holubov9.9.2017 12:00 · Jan Goldfinger
 4.Soběnov9.9.2017 12:05 · Michael Řepa
 5.Netřebice9.9.2017 12:02 · Jan Goldfinger
 6.Přísečná22.9.2017 15:06 · Lenka Hanušová
 7.Chmelná9.9.2017 12:35 · Ivana D.
 8.Benešov nad Černou9.9.2017 12:37 · Veronika
 9.Velesin9.9.2017 12:43 · Milan Vlažný
 10.Frymburk23.9.2017 08:56 · Antonín Labaj
 11. 
 12. 
 13.Brloh9.9.2017 21:44 · Markéta Kukačová
 14. 
 15. 
 16.Strážkovice 18.9.2017 19:01 · Richard Řehout
 17. 
 18. 
 19. 
 20. 

Rezervační systém Hasičská soutěž.cz (c) Petr Klimeš · vygenerováno 23.10.2019 05:09:28
www.hasicskasoutez.cz