Soutěž
Frymburk 24.9.2016
Kdy
10.9.2016 12:00 - 24.9.2016 12:00
Kdo
Rezervovat místa mohou registrovaní uživatelé i anonymní uživatelé (nutné vyplnit heslo)
Stav
rezervace ukončena


nebo Přihlásit Facebookem     Zapomenuté heslo
     Nová registrace

Kategorie muži

St.č.TýmRezervoval
 1.Třísov10.9.2016 12:02 · Lenka Hanušová
 2.Přísečná A10.9.2016 12:01 · Lenka Hanušová
 3.Netřebice A17.9.2016 23:16 · Petr Michalčák
 4.Sobenov A10.9.2016 12:00 · František Ertl
 5.Velešín A10.9.2016 12:02 · Milan Vlažný
 6.Slavošovice10.9.2016 12:03 · Anonym
 7.Přísečná B10.9.2016 12:01 · Lenka Hanušová
 8.Netřebice B10.9.2016 12:00 · Jiří Barták
 9.Soběnov B10.9.2016 12:00 · Josef Čabela
 10.Velešín B10.9.2016 12:01 · Milan Vlažný
 11.Benešova Hora10.9.2016 12:08 · Anonym
 12.Šipoun 10.9.2016 12:16 · Anonym
 13.Milenovice 10.9.2016 12:17 · Anonym
 14.Svatá Maří13.9.2016 11:31 · Anonym
 15.Zernovice10.9.2016 12:18 · Anonym
 16.Mydlovary10.9.2016 12:40 · Tomáš Pindryč
 17.Zdislavice B10.9.2016 12:04 · Anonym
 18.Krtely10.9.2016 12:46 · Pavlis Krtely
 19.Plešovice10.9.2016 12:48 · Antonín Haniš
 20.Lomnice nad Lužnicí10.9.2016 13:06 · Anonym
 21.Holubov10.9.2016 13:12 · Jolana Svitáková
 22.Pořešín10.9.2016 13:14 · Anonym
 23.Benešov nad Černou10.9.2016 13:17 · Anonym
 24.Přechovice10.9.2016 13:56 · Anonym
 25.Doubravice u Volyně10.9.2016 15:04 · Anonym
 26.Zdislavice A10.9.2016 17:08 · Anonym
 27.Dolní Dvořiště10.9.2016 17:05 · Antonín Labaj
 28.Hejná sport o.s10.9.2016 18:43 · Anonym
 29.Zliv A10.9.2016 18:55 · Anonym
 30.Rudolfov10.9.2016 22:40 · Anonym
 31.Budilov B10.9.2016 23:15 · Anonym
 32.Omlenice11.9.2016 17:23 · Anonym
 33.Pištín11.9.2016 21:15 · Anonym
 34.Jaronice12.9.2016 10:38 · Anonym
 35.Bohdalovice13.9.2016 14:52 · Anonym
 36.Dubičné A14.9.2016 07:26 · Anonym
 37.Dolany14.9.2016 09:44 · Anonym
 38.Kájov B15.9.2016 21:26 · Václav Vlček
 39.Ledenice16.9.2016 18:44 · Anonym
 40.Novosedly16.9.2016 21:48 · Anonym
 41.Zliv B19.9.2016 14:36 · Anonym
 42. 
 43. 
 44. 
 45. 
 46. 
 47. 
 48. 
 49. 
 50. 

Kategorie ženy

St.č.TýmRezervoval
 1.Chlum23.9.2016 20:55 · Anonym
 2.chmelná10.9.2016 12:40 · Ivana D.
 3.Soběnov 10.9.2016 12:00 · Michael Řepa
 4.SDH Netřebice 10.9.2016 12:02 · Petr Michalčák
 5.Dubicne B21.9.2016 19:58 · Milan Vlažný
 6.Žernovice10.9.2016 12:18 · Anonym
 7.Plešovice24.9.2016 04:44 · Antonín Haniš
 8. 
 9.Holubov 10.9.2016 13:12 · Jolana Svitáková
 10.Benešov nad Černou10.9.2016 13:19 · Anonym
 11.Třísov10.9.2016 13:45 · Vojtěch Fučík
 12.Vacov A10.9.2016 15:05 · Anonym
 13.Dolní Dvořiště10.9.2016 17:05 · Antonín Labaj
 14.Frymburk10.9.2016 17:06 · Antonín Labaj
 15.Hrdějovice15.9.2016 19:24 · Anonym
 16.Dubičné B19.9.2016 22:21 · Anonym
 17. 
 18. 
 19. 
 20. 
 21. 
 22. 
 23. 
 24. 
 25. 
 26. 
 27. 
 28. 
 29. 
 30. 

Rezervační systém Hasičská soutěž.cz (c) Petr Klimeš · vygenerováno 23.10.2019 04:57:11
www.hasicskasoutez.cz