Zhoř u Tábora 7.9.2019 - THL

 PŘED ROKEM
Hasičská soutěž v okrese Tábor

Soutěž
Zhoř u Tábora 7.9.2019
Kdy
25.8.2019 18:00 - 6.9.2019 18:00
Kdo
Rezervovat místa mohou registrovaní uživatelé i anonymní uživatelé (nutné vyplnit heslo)
Stav
rezervace ukončena


nebo Přihlásit Facebookem     Zapomenuté heslo
     Nová registrace

Kategorie muži

St.č.TýmRezervoval
 1.Žirovnice 25.8.2019 18:21 · Anonym
 2.Krotějov Sport4.8.2019 15:57 · Patrik
 3.Drahňovice 5.9.2019 20:34 · Franta Ježek
 4.Srubec25.8.2019 18:01 · Ombré
 5.Řepeč18.8.2019 18:40 · Jan Kainráth
 6.Jaronice 25.8.2019 18:00 · Dráb
 7.SDH Šipoun 5.9.2019 20:29 · Franta Ježek
 8.Nová Ves u Chýnova 25.8.2019 18:00 · Anonym
 9.Skrychov 6.9.2019 17:27 · Patrik
 10.Ustrasice B6.9.2019 17:27 · Patrik
 11.Český Rudolec25.8.2019 18:09 · Ombré
 12.Kamenice nad Lipou 25.8.2019 18:23 · Anonym
 13.Bohdalín25.8.2019 18:02 · Patrik
 14.Kozmice25.8.2019 18:34 · Jan Kainráth
 15.Zdislavice25.8.2019 18:44 · Anonym
 16.Žernovice A25.8.2019 18:00 · Anonym
 17.Chotěmice 25.8.2019 14:33 · Patrik
 18.SDH RYBOVA LHOTA 5.9.2019 20:34 · Franta Ježek
 19.Makov25.8.2019 20:52 · Anonym
 20.Zhoř u Tábora25.8.2019 20:31 · Lucie Nováková
 21. 
 22.Dobronice27.8.2019 12:08 · Anonym
 23.Choustník 1.9.2019 10:24 · Anonym
 24.Lom1.9.2019 12:53 · Anonym
 25. 
 26.Daměnice1.9.2019 21:22 · Anonym
 27.Košice1.9.2019 21:29 · Anonym
 28.Obora2.9.2019 17:34 · Anonym
 29. 
 30. 
 31. 
 32. 
 33. 
 34. 
 35. 
 36. 
 37. 
 38. 
 39. 
 40. 
 41. 
 42. 
 43. 
 44. 
 45. 
 46. 
 47. 
 48.Žďár 6.9.2019 17:11 · Anonym
 49.Špona Chářovice26.8.2019 15:31 · Anonym
 50.Drunče25.8.2019 22:30 · Anonym

Kategorie ženy

St.č.TýmRezervoval
 1.Zhoř u Tábora23.8.2019 22:26 · Patrik
 2.Slapy25.8.2019 18:00 · Jarmila Kleinerova
 3.Dvorce A 25.8.2019 18:00 · Anežka Sebroňová
 4.Ústrašice 25.8.2019 18:00 · Franta Ježek
 5.Drhovice25.8.2019 18:54 · Anonym
 6.Nová Včelnice25.8.2019 20:44 · Petra Míková
 7.Chlum25.8.2019 20:53 · Anonym
 8.Chotěmice 25.8.2019 18:01 · Patrik
 9.Bezděčín25.8.2019 21:18 · Anonym
 10.Šebířov25.8.2019 20:52 · Anonym
 11.Chrbonín 29.8.2019 00:33 · Anonym
 12.Choustník 1.9.2019 10:24 · Anonym
 13.Lom1.9.2019 12:52 · Anonym
 14.Ratměřice 1.9.2019 18:29 · Anonym
 15. 
 16.Želeč 2.9.2019 14:11 · Anonym
 17.Chválkov 4.9.2019 18:23 · Anonym
 18. 
 19. 
 20. 
 21. 
 22. 
 23. 
 24.Dvorce B 31.8.2019 13:15 · Anonym
 25.Zdešov25.8.2019 18:00 · Anonym

Kategorie muži 35+

St.č.TýmRezervoval
 1.Slapy25.8.2019 20:08 · Jarmila Kleinerova
 2.Svaté Pole29.8.2019 23:20 · Anonym
 3.Dvorce31.8.2019 13:16 · Anonym
 4.Želeč4.9.2019 17:27 · Anonym
 5. 
 6. 
 7. 
 8. 
 9. 
 10. 
 11. 
 12. 
 13. 
 14. 
 15.Lom20.8.2019 16:35 · Jan Kainráth





Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies. Používáním webu s tím souhlasíte. ZAVŘÍT