Zdešov 26.3.2016

 PŘED 4 ROKY
Hasičská soutěž v okrese Jindřichův Hradec

Online přenos



Výsledky muži

Poř.TýmMezičasyČasVideo
  1.Olešná HB3.83-7.91-10.44-13.8014.82
  2.Žďár JH14.86
  3.Dvorce TA3.80-8.11-10.82-14.4615.34
  3.Řepeč TA4.81-7.58-10.59-14.0115.34
  5.Bohdalín PE3.89-8.17-10.99-14.4115.37
  6.Slapy A TA3.93-8.10-10.60-14.1815.65
  7.Drahňovice BN3.92-8.41-14.6615.71
  8.Dešná B JH15.74
  9.Heřmaneč JH3.54-7.74-10.61-17.2315.94
  10.Kolence JH4.27-9.16-12.63-15.9816.14
  11.Chotěmice TA3.61-7.97-11.21-15.3416.27
  12.Chlum B CK4.01-8.38-11.47-15.1616.34
  13.Markvarec JH5.09-8.41-11.07-14.3116.35
  14.Zahorčice ST4.02-8.21-10.97-14.2316.54
  15.Zdešov JH16.71
  16.Český Rudolec JH3.66-7.84-10.80-14.2716.73
  17.Kamenice nad Lipou PE3.60-9.67-13.18-15.4016.77
  18.Chválkov JH3.90-8.70-12.76-38.1216.78
  19.Načeradec BN4.45-8.28-11.44-15.5316.93
  20.Cizkrajov JH3.94-8.08-11.61-15.4817.07
  21.Zliv A CB17.21
  22.Plešovice CK4.19-9.09-11.99-15.8017.31
  23.Slavošovice CB17.44
  24.Mníšek JH4.30-9.18-12.20-15.6617.49
  25.Chlum u Třeboně JH4.27-10.46-12.77-16.0617.55
  26.Stříbřec JH17.69
  27.Slapy B TA4.17-9.63-12.68-16.5717.81
  28.Nová Ves JI4.38-10.13-13.06-16.5417.82
  29.Žirovnice A PE4.05-8.71-12.05-15.2317.95
  30.Stajka JH17.96
  31.Ústrašice B TA18.02
  32.Střížov A JI3.6318.17
  33.Střížov B JI4.03-8.69-11.54-15.1518.37
  34.Malinné CR4.98-10.09-13.12-17.2318.49
  35.Libiš ME18.92
  36.Novosedly nad Nežárkou JH5.08-9.56-12.81-17.0819.02
  37.Blata ME3.91-8.88-12.92-17.7619.66
  38.Kaliště JI1.30-2.10-2.28-2.4620.09
  39.Milíčov JI4.63-9.29-12.72-16.0720.42
  40.Panské Dubenky JI4.67-10.58-13.36-18.1420.56
  41.Roseč JH4.49-9.53-14.49-18.3522.13
  42.Horní Meziříčko JH22.66
  43.Jindřichův Hradec I JH7.75-13.16-16.54-22.0323.33
  44.Hostovlice KH5.27-12.43-19.35-23.0524.42
  45.Lásenice JH3.81-8.97-14.29-17.7326.00
  46.Žďár B JH4.48-9.17-13.22-26.0829.65
  47.Polště JH4.62-10.11-13.37-18.7731.04
  48.Rohovka PE4.25-8.39-11.67-15.8831.13
  49.Lodhéřov JH37.06
  50.Drunče JHNP
  50.Zhoř u Tábora TA4.42-8.37-11.17-14.45NP
  50.Zahrádky JH7.55-10.21-13.66-17.58NP
  50.Valtínov JH3.93-8.74-11.45-15.23NP
  50.Strmilov JH4.93-10.10-13.02-16.50NP
  50.Makov TA3.63-7.77-10.81-14.36NP

Výsledky ženy

Poř.TýmMezičasyČasVideo
  1.Dvorce TA18.19
  2.Ústrašice TA19.23
  3.Zdešov JH19.52
  4.Chotěmice TA19.72
  5.Nová Včelnice JH20.21
  6.Chlum u Třeboně JH23.95
  7.Chloumek ME37.55
  8.Lomnice nad Lužnicí JHNP
  8.Hrdějovice CBNP
  8.Mydlovary CBNP
  8.Makov TANP

Videa přidal(a): SDH Žirovnice
Výsledky přidal(a): Dorek

 



Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies. Používáním webu s tím souhlasíte. ZAVŘÍT