Foto 

Žďár 23.5.2015 - THL

 PŘED 4 ROKY
Hasičská soutěž v okrese Jindřichův Hradec

Výsledky muži

Poř.Tým1. terčČasVideo 
  1.TýmJankov BN16.72P17.07Přehrát+
  2.Tým nepřiřazenDolní Němčice B JH17.18P17.57Přehrát+
  3.Tým nepřiřazenChrást Draci PB17.22L17.63Přehrát+
  4.TýmKamenice nad Lipou PE17.57P17.99Přehrát+
  5.TýmČeský Rudolec JH17.91P18.04Přehrát+
  6.TýmBohdalín PE17.42L18.17Přehrát+
  7.Tým nepřiřazenChářovice BN17.87P18.24Přehrát+
  8.TýmChýnov TA17.91L18.24Přehrát+
  9.TýmDvorce TA17.88P18.32Přehrát+
  10.TýmNačeradec A BN17.87P18.56Přehrát+
  11.TýmŽďár A JH16.82L18.63+
  12.TýmZdislavice BN17.32L19.40Přehrát+
  13.Tým nepřiřazenStrmilov JH18.87L19.70Přehrát+
  14.TýmJaronice CB18.84L19.99Přehrát+
  15.TýmSlapy TA19.70P20.27Přehrát+
  16.TýmŘepeč TA18.90P20.47Přehrát+
  17.TýmZdešov JH19.45L20.82Přehrát+
  18.TýmObora TA18.80P20.99Přehrát+
  19.Tým nepřiřazenKošice TA21.06P21.18Přehrát+
  20.TýmTučapy TA18.43L22.79Přehrát+
  21.TýmChotěmice TA16.78L26.01Přehrát+
  22.TýmŽirovnice PE19.37L29.75Přehrát+
  23.Tým nepřiřazenNačeradec B BNNPPřehrát+
  23.TýmZhoř u Tábora TANPPřehrát+
  23.Tým nepřiřazenNová Včelnice JHNPPřehrát+
  23.Tým nepřiřazenŽďár B JHNPPřehrát+
  23.Tým nepřiřazenStoklasná Lhota TANPPřehrát+
  23.TýmÚstrašice B TANPPřehrát+
  23.Tým nepřiřazenDrunče JHNPPřehrát+
  23.Tým nepřiřazenChválkov PENPPřehrát+
  23.TýmDolní Němčice A JHNPPřehrát+

Výsledky ženy

Poř.Tým1. terčČasVideo 
  1.Tým nepřiřazenDvorce A TA17.15P17.80Přehrát+
  2.Tým nepřiřazenLouňovice BN17.18L18.86Přehrát+
  3.Tým nepřiřazenJankov BN18.76P18.95Přehrát+
  4.TýmÚstrašice TA18.80L19.73Přehrát+
  5.TýmZhoř u Tábora TA20.54L20.67Přehrát+
  6.Tým nepřiřazenKamenice nad Lipou A PE21.51P21.65Přehrát+
  7.TýmZdešov JH21.78L22.30Přehrát+
  8.TýmNová Včelnice JH20.05L22.41Přehrát+
  9.Tým nepřiřazenChotěmice TA18.70P23.09Přehrát+
  10.Tým nepřiřazenDvorce B TA22.92P23.76Přehrát+
  11.Tým nepřiřazenKamenice nad Lipou B PENPPřehrát+

Výsledky muži-finále

Poř.Tým1. terčČasVideo 
  1.Tým nepřiřazenChrást Draci PB14.84P14.93Přehrát+
  2.TýmBohdalín PE15.34P15.63Přehrát+
  3.TýmČeský Rudolec JHNPPřehrát+
  3.Tým nepřiřazenDolní Němčice B JHNPPřehrát+
  3.TýmKamenice nad Lipou PENPPřehrát+
  3.TýmJankov BNNPPřehrát+

Přehrát Videa přidal(a): Petr Klimeš
Stáhnout Výsledky přidal(a): Petr Klimeš

 




Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies. Používáním webu s tím souhlasíte. ZAVŘÍT