Tučapy 27.6.2015 - THL

 PŘED 5 ROKY
Hasičská soutěž v okrese Tábor

Online přenos



Výsledky muži

Poř.TýmMezičasy1. terčČasVideo
  1.Jankov BN16.62L17.06
  2.Zdislavice BN4.43-8.36-12.77-15.9716.83L17.31
  3.Slapy A TA4.07-8.60-13.86-17.1517.80
  4.Žďár JH18.05
  5.Chýnov TA18.23
  6.Chlum u Křemže B CK4.28-8.80-13.80-17.3018.49
  7.Bohdalín PE4.10-8.29-11.47-16.2218.67
  8.Český Rudolec JH18.79
  9.Dvorce B TA5.15-9.71-14.11-17.9418.89
  10.Načeradec BN19.07
  11.Bukovany BN4.92-10.61-14.90-18.4419.09
  12.Daměnice BN4.11-8.43-13.28-17.0619.13
  13.Jaronice CB4.19-8.96-14.04-17.6019.52
  14.Chrbonín A TA19.03L19.57
  15.Stoklasná Lhota TA4.36-9.15-15.01-17.6219.66
  16.Strmilov JH4.48-9.08-14.21-18.7620.06
  17.Slapy B TA4.76-9.72-14.38-18.1820.09
  18.Tučapy A TA4.84-8.93-14.02-17.5620.25
  19.Řepeč TA4.55-8.49-13.62-16.3920.37
  20.Obora TA5.77-10.29-14.34-18.5020.60
  21.Krátošice TA4.73-10.00-15.02-18.6220.94
  22.Drunče TA4.21-11.64-15.75-19.9320.77L21.75
  23.Košice TA22.57
  24.Malšice B TA7.54-12.06-16.51-20.3222.59
  25.Kozmice TA4.78-9.25-14.38-18.2322.79
  26.Chválkov PE6.96-11.74-15.90-20.3922.93
  27.Makov TA5.10-10.66-16.94-24.2824.00
  28.Chabrovice TA5.44-10.77-16.31-21.7124.92
  29.Chotěmice TA4.01-9.15-13.7926.38
  30.Plešovice CK5.10-9.57-14.58-18.9426.51
  31.Tučapy B TA6.41-16.73-19.53-26.0226.55
  32.Ústrašice B TA27.78
  33.Chotčiny TA28.12
  34.Zdešov JH28.90
  35.Rozseč JI29.47
  36.Moraveč TA5.33-12.60-17.92-21.9529.73
  37.Jižná JH38.55
  38.Choustník TA41.95P42.16
  38.Choustník TANP
  39.Chrbonín B TA42.30L44.49
  40.Dvorce TA5.86-10.79-14.84-18.74NPNP
  40.Kamenice nad Lipou PENPNP
  40.Zhoř u Tábora TANPNP
  40.Ústrašice A TA5.67-11.40-16.65-22.14NPNP
  40.Želeč TA4.87-9.93-18.31-22.78NPNP
  40.Zárybničná Lhota TA5.46-12.14-26.21-37.11NPNP
  40.Louňovice BN4.49-8.99-13.91-17.59NPNP
  40.Vesce TANPNP
  40.Dobronice u Chýnova TANPNP
  40.Rybova Lhota TANPNP

Výsledky ženy

Poř.TýmMezičasy1. terčČasVideo
  1.Ústrašice TA4.90-9.91-13.58-16.8918.34
  2.Chotěmice TA5.15-10.57-13.66-17.5418.56
  3.Mydlovary CB7.08-11.89-15.35-18.6019.20
  4.Daměnice BN4.99-10.57-14.34-17.6519.24
  5.Makov TA6.04-11.47-14.61-18.5719.29
  6.Kamenice nad Lipou A PE5.23-12.23-15.35-18.3219.56
  7.Zhoř u Tábora TA5.01-10.54-14.65-18.0420.56
  8.Dvorce B TA20.77
  9.Nová Včelnice JH5.31-10.25-14.73-18.5821.00
  10.Malšice TA6.43-13.43-17.63-20.5821.69
  11.Zdešov JH5.50-17.08-20.11-24.5326.11
  12.Chotčiny TA6.70-12.41-17.69-22.8927.56
  13.Češnovice - Jaronice CB5.41-12.25-15.75-19.2330.38
  14.Chlum u Křemže CK5.85-11.17-14.88-18.6244.34
  15.Chabrovice TANPNP
  15.Dvorce A TA5.75NPNP
  15.Načeradec BN4.86-12.03-14.86NPNP
  15.Chrbonín TA6.01NPNP
  15.Hrdějovice CB7.80-12.80NPNP
Výsledky přidal(a): Dorek

 



Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies. Používáním webu s tím souhlasíte. ZAVŘÍT