27.5.2019 18:00 - 9.6.2019 09:00
POZOR: Rezervovat místa mohou pouze registrovaní uživatelé (anonymní rezervace jsou pro tuto soutěž zakázané)
rezervace ukončena
Delegát JČHL Pavel Hejda tel: 728 674 377
Kategorie muži
St.č. | Tým | Rezervoval |
---|---|---|
1. | Krč | 27.5.2019 18:00 · zeus |
2. | Třísov | 25.5.2019 16:42 · tkanicka |
3. | Netřebice | 24.5.2019 15:48 · tkanicka |
4. | Srubec | 24.5.2019 15:48 · tkanicka |
5. | Chlum B | 24.5.2019 15:48 · tkanicka |
6. | Brloh | 27.5.2019 20:46 · Václav Loucký |
7. | Holubov | 24.5.2019 15:49 · tkanicka |
8. | Benešova Hora | 8.6.2019 18:38 · Ondra |
9. | Vlkovice | 24.5.2019 15:49 · tkanicka |
10. | Ledenice | 27.5.2019 18:00 · Filip jindra |
11. | Besednice | 4.6.2019 13:11 · Martin Řehout |
12. | Soběnov A | 27.5.2019 18:01 · Kamil Šedivý |
13. | Přísečná B | 28.5.2019 17:08 · Lenka Frčková |
14. | Třebín-Lipí | 27.5.2019 18:00 · Karel |
15. | Milenovice | 27.5.2019 20:32 · Nikola Veselá |
16. | Slavošovice | 27.5.2019 18:00 · KuKo |
17. | Žernovice | 24.5.2019 15:49 · tkanicka |
18. | Přísečná A | 28.5.2019 17:09 · Lenka Frčková |
19. | Velešín A | 27.5.2019 18:02 · Filip Vítů |
20. | Soběnov B | 27.5.2019 18:05 · Josef Čabela |
21. | Mydlovary | 27.5.2019 20:05 · Metodik |
22. | Tálín | 27.5.2019 22:10 · Filip Píza Pisinger |
23. | Plešovice | 28.5.2019 04:15 · Antonín Haniš |
24. | Pořešín | 8.6.2019 21:28 · Tomas Vavrik |
25. | Lišov B | 28.5.2019 19:35 · Michal Matous |
26. | Přídolí | 29.5.2019 14:48 · Hasiči Přídolí |
27. | Dolní Dvořiště | 29.5.2019 18:58 · Honza Schwarz |
28. | ||
29. | ||
30. | Omlenice | 2.6.2019 22:48 · Omlenice |
31. | Strážkovice | 3.6.2019 18:55 · Richard Řehout |
32. | Okresní výběr-Elita | 8.6.2019 20:01 · Tomáš Křivský |
33. | ||
34. | ||
35. | Lišov A | 27.5.2019 20:20 · Dorek |
Kategorie ženy
St.č. | Tým | Rezervoval |
---|---|---|
1. | Chlum | 27.5.2019 18:00 · Kačenka Kačí Horstová |
2. | Lišov A | 24.5.2019 15:50 · tkanicka |
3. | Holubov | 27.5.2019 18:00 · Jana Koubová |
4. | Hrdějovice B | 24.5.2019 15:50 · tkanicka |
5. | Žernovice | 24.5.2019 15:50 · tkanicka |
6. | Lišov B | 24.5.2019 15:51 · tkanicka |
7. | Srubec | 24.5.2019 15:51 · tkanicka |
8. | Velešín | 27.5.2019 18:03 · Filip Vítů |
9. | Ledenice | 27.5.2019 18:01 · Lucie Koblasová |
10. | Soběnov | 27.5.2019 18:10 · František Ertl |
11. | Mydlovary | 27.5.2019 18:21 · Lenka Frčková |
12. | Todně | 27.5.2019 19:48 · Terezie Šindelířová |
13. | ||
14. | Brloh | 28.5.2019 12:42 · Markéta Kukačová |
15. | Besednice | 28.5.2019 13:51 · Veronika |
16. | Omlenice | 3.6.2019 17:08 · Tomáš Křivský |
17. | Strážkovice | 3.6.2019 18:55 · Richard Řehout |
18. | Netřebice | 5.6.2019 20:02 · Jan Goldfinger |
19. | ||
20. |