22.5.2017 18:00 - 4.6.2017 09:00
POZOR: Rezervovat místa mohou pouze registrovaní uživatelé (anonymní rezervace jsou pro tuto soutěž zakázané)
rezervace ukončena
Soutěž proběhne z jedné základny na dvě nezávislé časomíry zvlášť pro muže a pro ženy, družstva se budou na základně střídat.
!!!POZOR MUŽI LICHÉ A ŽENY SUDÉ STARTOVNÍ PŘÍČKY!!! U družstev žen prosím o připsání slova "ženy"
Pro změnu pevné rezervace pište na info@jchl.cz
Kategorie jiná
St.č. | Tým | Rezervoval |
---|---|---|
1. | Třísov | 21.5.2017 09:21 · tkanicka |
2. | Chmelná ženy | 21.5.2017 09:21 · tkanicka |
3. | Soběnov | 22.5.2017 18:00 · Josef Čabela |
4. | Lišov A ženy | 21.5.2017 09:22 · tkanicka |
5. | Netřebice | 21.5.2017 09:22 · tkanicka |
6. | Holubov ženy | 22.5.2017 18:00 · Zuzana Svitáková |
7. | Plešovice | 22.5.2017 18:00 · František Peterka |
8. | Mydlovary ženy | 21.5.2017 09:23 · tkanicka |
9. | Milenovice | 21.5.2017 09:26 · tkanicka |
10. | Benešov nad Černou ženy | 22.5.2017 20:30 · Petra Lepšová |
11. | Holubov | 21.5.2017 09:27 · tkanicka |
12. | Žernovice ženy | 21.5.2017 09:24 · tkanicka |
13. | Krč | 21.5.2017 09:27 · tkanicka |
14. | Netřebice ženy | 22.5.2017 18:00 · Aneta Goldfingerová |
15. | Kolence | 21.5.2017 09:27 · tkanicka |
16. | Přísečná ženy | 22.5.2017 18:00 · Lenka Frčková |
17. | Šipoun | 21.5.2017 09:28 · tkanicka |
18. | Srubec ženy | 2.6.2017 20:28 · Dominika Bajtová |
19. | Chlum B | 21.5.2017 09:28 · tkanicka |
20. | Hosín ženy | 4.6.2017 07:24 · Jan Brašnička |
21. | Lišov A | 21.5.2017 09:28 · tkanicka |
22. | Chlum ženy | 22.5.2017 18:01 · Tereza Sagerová |
23. | Holašovice | 2.6.2017 21:08 · tkanicka |
24. | Brloh ženy | 22.5.2017 18:00 · Hanka Trávníková |
25. | Soběnov B | 22.5.2017 18:00 · Josef Čabela |
26. | ||
27. | Talin | 22.5.2017 18:00 · MB |
28. | Soběnov ženy | 22.5.2017 18:00 · Josef Čabela |
29. | Přísečná A | 22.5.2017 18:00 · Lenka Frčková |
30. | ||
31. | Třebín-Lipí | 22.5.2017 18:00 · Karel |
32. | ||
33. | Netřebice B | 22.5.2017 18:00 · Jirka Barták |
34. | ||
35. | Přísečná B | 22.5.2017 18:00 · Lenka Frčková |
36. | ||
37. | Strážkovice | 22.5.2017 18:01 · Josef Příhoda |
38. | Lišov C ženy | 23.5.2017 07:09 · Fialky |
39. | Krenovice | 2.6.2017 11:51 · Josef Melmer |
40. | ||
41. | Slavošovice | 22.5.2017 18:01 · KuKo |
42. | Hrdějovice ženy | 1.6.2017 20:37 · Silvie Gërvalla |
43. | Benešov nad Černou | 22.5.2017 19:33 · Petra Lepšová |
44. | ||
45. | Žernovice | 22.5.2017 18:01 · Hajnej |
46. | ||
47. | Kájov | 3.6.2017 10:36 · Václav Vlček |
48. | ||
49. | Hosín | 23.5.2017 22:56 · Jan Brašnička |
50. | ||
51. | Velešín A | 22.5.2017 18:22 · Miroslav Marek |
52. | ||
53. | Brloh | 22.5.2017 18:32 · Václav Loucký |
54. | ||
55. | Bohdalovice | 22.5.2017 19:48 · beDoG |
56. | ||
57. | Dubičné | 23.5.2017 17:40 · Václav Pouzar |
58. | ||
59. | Velešín B | 22.5.2017 18:23 · Miroslav Marek |
60. | ||
61. | ||
62. | ||
63. | Lišov B | 23.5.2017 19:53 · Michal Matous |
64. | ||
65. | Benešova Hora | 24.5.2017 07:04 · Vladimir Červeň |
66. | ||
67. | Srubec | 24.5.2017 19:20 · Polda |
68. | ||
69. | ||
70. | ||
71. | Rudolfov | 1.6.2017 20:14 · jenda |
72. | ||
73. | ||
74. | ||
75. | ||
76. | ||
77. | ||
78. | ||
79. | ||
80. | Lišov B ženy poslední | 25.5.2017 14:21 · tkanicka |