Soběnov 31.8.2019 - JČHL

 PŘED ROKEM
Hasičská soutěž v okrese Český Krumlov

Soutěž
Soběnov 31.8.2019
Kdy
19.8.2019 18:00 - 31.8.2019 09:00
Kdo
POZOR: Rezervovat místa mohou pouze registrovaní uživatelé (anonymní rezervace jsou pro tuto soutěž zakázané)
Stav
rezervace ukončena


nebo Přihlásit Facebookem     Zapomenuté heslo
     Nová registrace
Delegát JČHL Theodor Matouš tel: 602 166 051 Pravidla pro rezervaci https://www.jchl.cz/news.php?readmore=302

Kategorie muži

St.č.TýmRezervoval
 1.Smrhov2.8.2019 11:06 · tkanicka
 2.Soběnov A2.8.2019 11:06 · tkanicka
 3.Netřebice30.7.2019 16:42 · tkanicka
 4.Srubec30.7.2019 16:42 · tkanicka
 5.Chlum B30.7.2019 16:42 · tkanicka
 6.Přísečná B30.8.2019 18:57 · Petra Pavlová
 7.Holubov30.7.2019 16:42 · tkanicka
 8.Kolence30.7.2019 16:42 · tkanicka
 9.Vlkovice30.7.2019 16:42 · tkanicka
 10.Soběnov B2.8.2019 11:07 · tkanicka
 11.Ledenice19.8.2019 18:00 · Filip jindra
 12.Benešova Hora19.8.2019 18:00 · Ondra
 13.Brloh19.8.2019 18:00 · Vasek Pecha
 14.Slavošovice19.8.2019 18:00 · KuKo
 15.Lišov A30.7.2019 16:43 · tkanicka
 16.Třísov19.8.2019 18:00 · Adam Petráš
 17.Žernovice30.7.2019 16:43 · tkanicka
 18.Ločenice30.8.2019 20:06 · Josef Čabela
 19.Přísečná A19.8.2019 18:00 · Lenka Hanušová
 20.Trebin-Lipi19.8.2019 18:01 · Karel
 21.Plešovice19.8.2019 18:15 · Kamil
 22.Přídolí29.8.2019 07:40 · Hasiči Přídolí
 23.Velešín A19.8.2019 21:46 · Filip Vítů
 24.Zvíkov30.8.2019 20:07 · Josef Čabela
 25. 
 26.Soběnov C26.8.2019 15:11 · Josef Čabela
 27.Omlenice20.8.2019 08:01 · Omlenice
 28.Pořešín 20.8.2019 10:20 · Tomas Vavrik
 29. 
 30. 
 31.Besednice20.8.2019 17:56 · Veronika
 32. 
 33. 
 34. 
 35. 
 36. 
 37. 
 38. 
 39. 
 40.Tálín20.8.2019 20:18 · tkanicka

Kategorie ženy

St.č.TýmRezervoval
 1.Chlum19.8.2019 18:00 · Kačenka Kačí Horstová
 2.Lišov A30.7.2019 16:43 · tkanicka
 3.Mydlovary26.8.2019 20:26 · Lenka Hanušová
 4.Hrdějovice B30.7.2019 16:43 · tkanicka
 5.Žernovice30.7.2019 16:44 · tkanicka
 6.Lišov B30.7.2019 16:44 · tkanicka
 7.Srubec30.7.2019 16:44 · tkanicka
 8.Netřebice19.8.2019 18:00 · Matyáš Marek
 9.Ledenice19.8.2019 18:00 · Lucie Koblasová
 10.Holubov27.8.2019 17:48 · Jolana Svitáková
 11.Todně 19.8.2019 18:03 · Michaela Šindelířová
 12. 
 13.Omlenice20.8.2019 08:01 · Omlenice
 14.Besednice 20.8.2019 11:55 · Kristýna Vodňanská
 15.Benešov nad Černou21.8.2019 12:26 · Martina Gyorgyova
 16. 
 17. 
 18. 
 19. 
 20. 





Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies. Používáním webu s tím souhlasíte. ZAVŘÍT