Foto 

Slapy 21.6.2015 - THL

 PŘED 4 ROKY
Hasičská soutěž v okrese Tábor

Online přenos



Výsledky muži

Poř.TýmMezičasy1. terčČasVideo
  1.TýmChýnov TA17.34L17.49+
  2.TýmŽďár A JH4.53-8.59-12.94-15.9717.00P17.59+
  3.TýmDaměnice BN4.03-8.70-13.06-17.0517.68P17.79+
  4.TýmSlapy A TA17.15P18.30+
  5.TýmDvorce TA4.53-9.54-16.9517.37L18.74+
  6.Tým nepřiřazenSlapy B TA18.66P19.12+
  6.TýmZdešov JH4.17-8.90-13.75-17.9018.52L19.34+
  8.TýmZliv A CB3.86-8.48-13.40-17.7517.88P19.48+
  9.Tým nepřiřazenZahorčice ST4.71-9.57-13.99-16.8217.01L19.49+
  10.Tým nepřiřazenHejná KT4.72-9.02-14.93-18.5218.94L19.54+
  11.TýmObora TA5.63-9.71-13.15-17.7018.66P19.61+
  12.Tým nepřiřazenChválkov PE5.07-9.65-14.69-18.7619.63L20.08+
  13.TýmTučapy TA4.98-9.98-15.63-19.5420.07L20.42+
  14.TýmSkrýchov TA4.85-10.83-15.29-19.1919.67L20.92+
  15.TýmÚstrašice B TA4.23-8.26-13.12-18.0820.88L21.74+
  16.Tým nepřiřazenÚstrašice A TA5.08-10.36-15.38-19.4020.44P21.79+
  17.TýmŘepeč TA5.62-8.43-13.83-17.2318.64L21.82+
  18.Tým nepřiřazenKrátošice TA5.17-9.16-14.14-17.8018.82P23.02+
  19.Tým nepřiřazenMakov TA4.16-9.96-15.12-21.5422.13L23.39+
  20.Tým nepřiřazenMalšice B TA5.46-10.55-15.13-18.8120.51P23.49+
  21.Tým nepřiřazenMoraveč TA5.96-12.96-19.77-25.3226.31L27.18+
  22.Tým nepřiřazenKošice TA5.31-12.49-22.73-28.1428.63L29.16+
  23.TýmZhoř u Tábora TANPNP+
  23.TýmŠipoun PTNPNP+
  23.TýmChotěmice TA24.78-26.53NPNP+
  23.TýmČeský Rudolec JH4.12-8.82-13.72NPNP+
  23.Tým nepřiřazenLom TA4.82-12.19-18.73NPNP+
  23.Tým nepřiřazenMaršov TA6.02-12.15-17.32-20.92NPNP+
  23.TýmSrubec CB4.30-9.79-14.36-17.89NPNP+
  23.TýmZdislavice BN4.42-8.30-13.14-17.83NPNP+
  23.TýmŽeleč TA5.73-10.39-14.47-18.74NPNP+
  23.TýmChabrovice TA30.56-11.23NPNP+
  23.TýmKamenice nad Lipou PE3.93-8.45-13.00-16.48NPNP+
  23.Tým nepřiřazenDrunče TA4.07-8.17-13.42-18.33NPNP+
  23.Tým nepřiřazenStoklasná Lhota TA4.39-8.63-13.71-17.01NPNP+

Výsledky ženy

Poř.TýmMezičasy1. terčČasVideo
  1.TýmÚstrašice TA4.96-9.61-12.77-16.4417.95L18.59+
  2.Tým nepřiřazenDvorce A TA4.63-10.41-13.38-16.7818.64+
  3.TýmDaměnice BN4.72-9.96-13.47-16.4417.88P18.93+
  4.TýmZhoř u Tábora TA5.40-10.72-14.68-17.7819.45+
  5.Tým nepřiřazenChotěmice TA5.31-10.81-13.55-16.7718.97P19.64+
  6.Tým nepřiřazenKamenice nad Lipou A PE5.05-10.53-14.42-17.5218.58L20.23+
  7.TýmZdešov JH5.07-11.99-16.21-18.7020.36+
  8.Tým nepřiřazenChabrovice TA6.66-14.10-17.54-21.5924.25+
  9.Tým nepřiřazenMalšice TA11.94-17.03-20.17-23.5524.73+
  10.Tým nepřiřazenBezděčín TA5.83-12.32NPNP+
  10.Tým nepřiřazenDvorce B TA5.44-10.42-14.36-17.97NPNP+

Výsledky muži-finále

Poř.TýmMezičasy1. terčČasVideo
  1.TýmŽďár JH4.19-8.20-11.64-14.1814.86+
  2.TýmChýnov TA4.39-8.31-11.35-14.4515.77+
  3.Tým nepřiřazenDaměnice BN16.32+
  4.TýmSlapy A TA4.61-9.37-11.91-15.3617.74+
  5.TýmDvorce TA5.34-9.62-13.51-16.44NPNP+
Stáhnout Výsledky přidal(a): Dorek

 




Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies. Používáním webu s tím souhlasíte. ZAVŘÍT