Seč 19.5.2013 - EXČR + ZČHL

 PŘED 8 ROKY
Hasičská soutěž v okrese Plzeň-jih

Výsledky muži

Poř.Tým1. terčČasVideo 
  1.Trnava TR16.57P16.58
  2.Sychotín BK16.64P17.14
  3.Lavičky ZR16.72P17.31
  4.Pasohlávky BV17.29P17.34
  5.Unětice PJ17.20P17.36
  6.Bezděkov pod Třemšínem PB17.38P17.51
  7.Olšovec PR17.22P17.56
  8.Nevcehle JI16.60P17.58
  9.Špičky PR17.40L17.70
  10.Stará Říše JI17.61L17.72
  11.Velké Hoštice OP16.83L17.73
  12.Vřeskovice KT17.82P17.92
  13.Kunčice B UO16.97P17.95
  14.Jinolice JC17.40P18.10
  15.Starý Lískovec Sport BM17.11P18.30
  16.Dehtín KT17.38P18.11
  17.Velichovky NA17.51P18.17
  18.Horní Kamenice DO17.90P18.29
  19.Kalenice ST18.26P18.41
  20.Mokrouše PJ18.71L18.72
  21.Žákava PJ18.70L18.74
  22.Výčapy TR18.12P18.93
  23.Štěnovický Borek PJ18.18P18.94
  24.Horní Lukavice PJ17.31P19.11
  25.Petrovice TR17.30P19.20
  26.Bolkov PJ18.59P19.25
  26.Útušice PJ19.10L19.25
  26.Bolkov PJ18.59P19.25
  26.Útušice PJ19.10L19.25
  26.Bolkov PJ18.59P19.25
  26.Útušice PJ19.10L19.25
  28.Radětice PB18.25L19.31
  29.Louňová PJ18.23P19.36
  30.Libuň JC17.13P19.50
  31.Seč PJ19.17P19.81
  32.Poděvousy DO20.10L20.23
  33.Hubenov PS20.70L20.73
  34.Chrášťany LT18.75P20.11
  35.Robčice PJ19.81P20.90
  36.Krašovice PS20.10L20.21
  37.Dolní Hradiště PS18.44L21.53
  38.Hubenov B PS18.85L22.37
  39.Plumlov PV16.60L22.40
  40.Žernovník BKNP
  40.Chrást DRACI PBNP
  40.Uherce PSNP
  40.Jankov SDH Jankov BNNP
  40.Hejná Sport KTNP
  40.Brodeslavy PSNP
  40.Chářovice BNNP
  40.Horní Poříčí BKNP
  40.Nekmíř PSNP
  40.Štichovice PSNP
  40.Obora PSNP
  40.Žernovník BKNP
  40.Chrást DRACI PBNP
  40.Uherce PSNP
  40.Jankov SDH Jankov BNNP
  40.Hejná Sport KTNP
  40.Brodeslavy PSNP
  40.Chářovice BNNP
  40.Horní Poříčí BKNP
  40.Nekmíř PSNP
  40.Štichovice PSNP
  40.Obora PSNP
  40.Žernovník BKNP
  40.Chrást DRACI PBNP
  40.Uherce PSNP
  40.Jankov SDH Jankov BNNP
  40.Hejná Sport KTNP
  40.Brodeslavy PSNP
  40.Chářovice BNNP
  40.Horní Poříčí BKNP
  40.Nekmíř PSNP
  40.Štichovice PSNP
  40.Obora PSNP

Výsledky ženy

Poř.Tým1. terčČasVideo 
  1.Radíkov PR15.94L16.34
  2.Vitiněves JC16.32L16.83
  3.Chválenice PJ17.22L17.40
  4.Sychotín BK17.25P17.45
  5.Ždírec nad Doubravou HB17.41P17.47
  6.Bučí PS17.52P17.66
  7.Chrášťany LT16.77P19.11
  8.Poděvousy DO18.71L19.20
  9.Bezděkov pod Třemšínem PB19.23P19.46
  10.Strýčkovice DO18.82L19.49
  11.Velké Meziříčí ZR17.62L20.71
  12.Dehtín KT20.75L20.75
  13.Mrtník PS17.72P20.81
  14.Olší BO18.97L20.94
  15.Poděvousy B DO21.62L21.89
  16.Chlumčany PJ20.60P22.74
  17.Únětice PJ19.36P27.80
  18.Chotíkov PSNP
  18.Štěnovický Borek PJNP
  18.Chotíkov PSNP
  18.Štěnovický Borek PJNP
  18.Chotíkov PSNP
  18.Štěnovický Borek PJNP

Videa přidal(a): Petr Klimeš
Výsledky přidal(a): Petr Klimeš

 



Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies. Používáním webu s tím souhlasíte. ZAVŘÍT