Novinky na webu 2014

13.4.2017 10:42 Petr Klimeš / - Rubrika: Články

Hasičská soutěž.cz přináší informace o hasičských soutěžích už třetím rokem. V roce 2012 kalendář obsahoval celkem 388 soutěží, v roce 2013 už to bylo 629 soutěží a v letošním roce očekáváme další nárůst.

Kalendář soutěží byl pro větší přehlednost rozdělen po měsících a kliknutím na místo konání se zobrazí profil soutěže. V profilu soutěže najdete nově zobrazení soutěže na mapě.

Týmové profily mají mnoho nových užitečných funkcí. Nově můžete vkládat fotografie a vytvářet fotoalba. Již dříve bylo možné přidávat videa nahraná na server Youtube. Vylepšení se dočkala také evidence výsledků. Týmy mohou od samého vzniku webu spravovat vlastní kalendář soutěží a informace o přidání soutěže do týmové kalendáře je nově zobrazena přímo na profilu soutěže. 

Diskuze byla spuštěna v lednu 2014 a nahradila doposud používané Facebook komentáře, které vyžadovaly vlastnit účet na sociáln í síti. Nyní může diskutovat opravdu každý.

Cílem webu Hasičská soutěž.cz je poskytovat veškeré informace o hasičských soutěžích v České republice a děkuji všem, kteří se podílejí na přidávání obsahu.
Komentáře (0)


Profilový obrázek 2  Anonym
Smile Sad Wink Thumbs up Thumbs down Angry
Dosud nebyl přidán žádný komentář. Buď první...


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies. Používáním webu s tím souhlasíte. ZAVŘÍT