Lišov 15.9.2019 - JČHL

 PŘED ROKEM
Hasičská soutěž v okrese České Budějovice

Soutěž
Lišov 15.9.2019
Kdy
2.9.2019 18:00 - 15.9.2019 09:00
Kdo
POZOR: Rezervovat místa mohou pouze registrovaní uživatelé (anonymní rezervace jsou pro tuto soutěž zakázané)
Stav
rezervace ukončena


nebo Přihlásit Facebookem     Zapomenuté heslo
     Nová registrace
Delegát JČHL Tomáš Vlášek tel: 725 090 042 Pravidla pro rezervaci https://www.jchl.cz/news.php?readmore=302

Kategorie muži

St.č.TýmRezervoval
 1.Jaronice2.9.2019 18:01 · Dráb
 2.Třísov2.9.2019 18:00 · Adam Petráš
 3.Netřebice26.8.2019 15:16 · tkanicka
 4.Srubec26.8.2019 15:16 · tkanicka
 5.Chlum B26.8.2019 15:16 · tkanicka
 6.Milenovice26.8.2019 15:16 · tkanicka
 7.Holubov26.8.2019 15:17 · tkanicka
 8.Kolence26.8.2019 15:17 · tkanicka
 9.Vlkovice26.8.2019 15:17 · tkanicka
 10.Ledenice2.9.2019 18:00 · Mates
 11.Šipoun26.8.2019 15:17 · tkanicka
 12.Slavošovice2.9.2019 18:00 · Ombré
 13.Přísečná A2.9.2019 18:00 · Lenka Hanušová
 14.Tálín2.9.2019 18:00 · Filip Píza Pisinger
 15.Lišov A26.8.2019 15:17 · tkanicka
 16.Třebín-Lipí2.9.2019 18:00 · Karel
 17.Žernovice26.8.2019 15:18 · tkanicka
 18.Soběnov A2.9.2019 18:00 · Michael Řepa
 19.Benešova Hora8.9.2019 14:02 ·
 20.Krč2.9.2019 18:00 · zeus
 21.Brloh2.9.2019 18:00 · Vasek Pecha
 22.Borovany B (na široké hadice)2.9.2019 18:06 · Hana Adamcová
 23.Lásenice2.9.2019 18:07 · Lukáš Jankovec
 24.Křenovice 10.9.2019 08:38 · Josef Melmer
 25.Zvíkov 11.9.2019 07:56 · Lukáš Fiktus
 26. 
 27.Lišov B2.9.2019 19:52 · Michal Matous
 28.Mydlovary2.9.2019 20:22 · Simona
 29.Lomnice nad Lužnicí A12.9.2019 10:39 · Aleš
 30. 
 31.Zliv13.9.2019 16:08 · Hasiči Zliv
 32.Štěpánovice(na široké) 6.9.2019 16:07 · Pavel Florián
 33.RADOSTSPORT7.9.2019 14:36 · Jegr
 34.Lomnice nad Lužnicí B12.9.2019 10:39 · Aleš
 35. 
 36. 
 37. 
 38.Zahorčice14.9.2019 15:49 · Baďa
 39.Hosín9.9.2019 20:59 · Jan Brašnička
 40.Chlum Milda tým poslední2.9.2019 18:13 · tkanicka

Kategorie ženy

St.č.TýmRezervoval
 1.Chlum2.9.2019 18:00 · Lucie Nosková
 2.Lišov A26.8.2019 15:18 · tkanicka
 3.Holubov2.9.2019 18:00 · Jana Koubová
 4.Hrdějovice B26.8.2019 15:19 · tkanicka
 5.Žernovice26.8.2019 15:19 · tkanicka
 6.Lišov B26.8.2019 15:19 · tkanicka
 7.Srubec26.8.2019 15:19 · tkanicka
 8.Mydlovary2.9.2019 18:00 · Lenka Hanušová
 9.Ledenice2.9.2019 18:00 · Lucie Koblasová
 10.Borovany A (na široké hadice) 2.9.2019 18:05 · Hana Adamcová
 11.Lásenice2.9.2019 18:09 · Lukáš Jankovec
 12.Zliv8.9.2019 20:37 · Hasiči Zliv
 13.Tálín8.9.2019 22:35 · Nikola Veselá
 14.Miletín (na široké)11.9.2019 09:28 · Vladimír Vávra
 15.Hosín13.9.2019 19:35 · Standa Hrubeš
 16. 
 17. 
 18. 
 19. 
 20. 





Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies. Používáním webu s tím souhlasíte. ZAVŘÍT