Termínovka hasičských soutěží 2016
Leden
Únor
Březen
Jablonec nad Nisou JN ČHP Děti
Velká nad Veličkou HO VELICKÁ HALA Děti
Zdešov JH
Duben
Holice PA
Omlenice CK OPČK Děti
Kunovice UH VCUH O putovní pohár Kunovic
Bavorovice CB BBP
Květen
Přídolí CK
Hradec PJ OPH Memoriál Václava Kašpárka
Svinčany PA LPO
Kaliště JI PLPÚ Memoriál Františka Pizy
Třemošnice CR LOCH O POHÁR STAROSTY MĚSTA Výsledky
Krásná Ves MB JL Krásnoveský pohár
Tuř JC PKL
Myslibořice TR TRL O pohár starosty obce
Slepotice PA LPO
Brloh CK OPČK Děti
Halámky JH VCT
Lhenice TP KL O pohár SDH Lhenice
Svijany LI PKL Svijanská 13
Sloup PZ FNC noční
Makov VS Kysucký železný hasič TFA
Velké Hamry JN JL Hamrovský pohár
Štrbice TP KL O pohár SDH Štrbice
Štrbice TP KL O pohár SDH Bříza
Děhylov OP Noční soutěž o Bohušův krygel noční
Žďár JH THL
Ves Touškov PJ OPH O Pohár starosty obce
Rohovládová Bělá PA VČHL 1. kolo VČHL
Cetenov LI PKL
Malenovice FM MSL
Loučany OL HE+VCP
Velký Třebešov NA VČHL 2. kolo VČHL
Žernovník BK VCBL O pohár SDH Žernovník
Trnava TR JOL O pohár SDH Trnava
Květinov HB RHBL noční
Horní Lukavice PJ ZČHL
Jezeřany-Maršovice ZN BHL hřiště
Tísek NJ noční
Panské Dubenky JI JHHL Výsledky
Mříčná SM JL Mříčenský pohár
Malé Hoštice OP MSP
Branišov CB BBP
Bučí PS ZČHL
Jarošov UH VCUH
Jabloňany BK VCBL O pohár SDH Jabloňany
Výčapy TR JOL O pohár SDH Výčapy
Libuň JC JL O pohár starostky obce
Svoboda OP MSP 2. kolo MSP - 2B
Racková ZL ZLPS Pohárová soutěž ZLPS
Červen
Chlum u Třeboně JH VCT
Horní Třešňovec UO VČHL 3. kolo VČHL
Srbice TP KL O pohár SDH Srbice
Radslavice VY VCV
Podmoklany HB RHBL
Mirošov ZL JLNS O putovní pohár SDH Mirošov noční
Čenkov PB O Čenkovský cvoček Děti
Kravaře OP MSP
Dětkovice PV HE+VCP
Bystré FM BL
Únětice PJ ZČHL
Bystřec UO VČHL 4. kolo VČHL
Bořitov BK VCBL O pohár SDH Bořitov
Chlebičov OP MSP
Výčapy TR TRL Pohár SDH Výčapy
Šarovy ZL ZLPS O melúnový pohár
Strašov PA LPO
Chvalovice ZN EXČR Výsledky
Příšovice LI PKL
Honezovice PJ OPH O pohár starosty obce
Žižkovo Pole HB RHBL
Velké Hamry JN FNC 2. kolo Velké Hamry noční
Horní Němčice JH JHHL noční Výsledky
Zalužany PB BL O Pohár SDH Zalužany
Tečovice ZL ZLPS O pohár starosty obce
Brušperk FM BL
Pasohlávky BO EXČR Výsledky
Čekyně PR PRL 3B Přerovská liga PÚ
Hosín CB DĚTSKÁ SOUTĚŽ V POŽÁRNÍM ÚTOKU Děti
Senetářov BK VCBL Memoriál Jaroslava Zouhara
Horky TR JOL Memoriál Jana Částka
Markvartovice OP O pohár starosty SDH noční
Horní Hradiště PS ZČHL
Štítary DO OPH Vzpomínkový memoriál
Nová Ves u Světlé HB RHBL Nová Ves u Světlé
Kamenice nad Lipou PE PLPÚ O putovní pohár města noční
Frýdštejn JN FNC 3. kolo Frýdštejn noční
Nevšová ZL JLNS Miškářský pohár - noční soutěž v požárním útoku noční
Brčekoly CR LOCH O POHÁR OBCE BRČEKOLY Výsledky
Lomeček KH
Horní Pole JH JHHL noční Výsledky
Sychrov MB JL Káčovský pohár
Oprechtice FM MSL
Tvrdonice BV BHL
Chválkovice OL HE
Štichovice PS ZČHL
Troubky PR PRL hřiště TJ Sokol
Obora BK VCBL O pohár obce Obora
Nevcehle JI JOL O pohár SDH Nevcehle
Jasenice TR ŽL
Dřevohostice PR PRL
Holubov CK OPČK Děti
Chrbonín TA THL
Staňkov JH VCT
Košťálov SM PKL
Hlubočany VY VCV O pohár starosty obce
Srch PA LPO
Křivsoudov BN BNL noční
Kněžice JI TRL Pohá starostu O.Ú.
Černovír UO VCÚ O černého výra
Svinov OV MSL
Moutnice BO BHL
Sedlec CB BBP
Střelice OL HE
Baška FM BL
Plzeň - Slovany PM ZČHL
Slapy TA THL
Sazovice ZL ZLPS Pohárová soutěž ZLPS
Červenec
Vesec pod Kozákovem SM FNC 4. kolo Vesec pod Kozákovem noční
Brodeslavy PS ZČHL
Strmilov JH THL
Novosedly nad Nežárkou JH VCT
Topolany VY VCV O pohár starosty obce
Kynice HB RHBL
Krásná Ves MB FNC 5. kolo Krásná Ves noční
Horní Lideč VS JLNS O putovní pohár starosty obce noční
Daměnice (2B) BN BNL
Předín TR JOL O pohár starosty obce
Horní Lhotice TR ŽL
Huť JN JL Pohár sklářské hutě
Nová Ves CK
Nepomuky UO VCÚ Nepomucký pohár
Metylovice FM MSL
Haňovice OL HE
Pstruží FM BL
Palkovice FM BL
Bolkov PJ ZČHL
Letohrad-Orlice UO VČHL 5. kolo VČHL
Olešná HB RHBL
Louňovice pod Blaníkem BN BNL
Radostín ZR ŽL
Trnov RK VČHL 6. kolo VČHL
Kozmice OP MSL
České Budějovice CB PLAMEN MČR ve hře Plamen a dorostu v PS 2016 Děti PS
Střížov JI PLPÚ O pohár SDH Střížov
Horní Meziříčko JH JHHL noční Výsledky
Třebín CB BBP
Lanžhot BV BHL
Břevenec OL HE
Velké Karlovice VS Noční TFA železný hasič Velkých Karlovic noční TFA
Závada OP 5. kolo NHHL 2016 noční
Plumlov PV EXČR
Chýnov TA THL
Lásenice JH VCT
Rymice KM PHL O pohár starosty obce
Všekary DO OPH Memoriál J. Steinbacha
Košťálov SM PKL
Kámen HB RHBL
Raspenava LI FNC 6. kolo Raspenava noční
Štítná nad Vláří ZL JLNS Noční pohárová soutěž noční
Batelov JI O pohár SDH Batelov noční
Chářovice BN BNL
Namnice PB BL O Pohár SDH Namnice
Radotice TR JOL O pohár SDH Radotice
Nevšová ZL ZLPS Miškářský pohár
Košatka OV MSL
Velké Pavlovice BV BHL
Frýdek FM BL
Letohrad - Kunčice UO EXČR+VČHL
Chrást PB BL O Pohár SDH Chrást
Žďár BK VCBL O pohár SDH Žďár
Chlum TR TRL O pohár SDH
Velký Ořechov ZL ZLPS O putovní pohár SDH
Podvysoká SR MSL
Jaronice - ZRUŠENO ! CB EXČR
Mníšek JH VCT
Krchleby DO OPH Šestá Krchlebská káď
Habrovany VY VCV O pohár starosty obce
Černčice LN KL Pohár SDH Černčice
Ždírec nad Doubravou HB RHBL
Český Rudolec JH PLPÚ O pohár SDH
Kaliště JI PLPÚ Javořická noční soutěž noční
Poteč ZL JLNS O putovní pohár starosty obce a SDH Poteč noční
Nalžovice PB BNL
Kamenná TR TRL Kamenský pohár
Horní Lhota ZL ZLPS Memoriál V.Masaře
Tošovice NJ MSL
Tučapy UH VCUH O pohár starosty sboru
Olešnice OL HE
Velké Hoštice OP EXČR+MSP
Stříbřec JH VCT
Podmoklice SM PKL
Hradčovice UH VCUH Pohár
Věž HB RHBL
Tuř JC FNC 7. kolo Tuř noční
Besednice CK VCČK
Hrušky BV BHL
Šumvald OL HE
Olšovec PR EXČR
Líchovy PB BL O Pohár SDH Líchovy
Pamětice BK VCBL O pohár SDH Pamětice
Štěnovický Borek PM ZČHL
Krátošice TA THL noční
Drnovice VY VCV O pohár obce Drnovice
Jeřmanice LI FNC+PKL Jeřmanická álej
Kamenice nad Lipou PE PLPÚ O pohár SDH
Drnovice ZL JLNS O pohár SDH Drnovice noční
Malovice BN BNL
Jakubov TR JOL O pohár SDH Jakubov
Meziříčko ZR ŽL
Hněvošice OP MSP
Vrbice KA MSL
Kobylí BV BHL
Vyšní Lhoty FM BL
Úherce PS ZČHL
Černuc KL KL O pohár SDH
Broumy BE BL O Pohár SDH Broumy
Černovice BK VCBL Memoriál Kamila Doležala
Krasonice JI JOL O pohár SDH Krasonice
Služovice OP MSP
Litovany TR TRL O pohár obce Litovany
Prchalov NJ MSL
Srpen
Karolín KM EXČR
Namnice PB ZČHL
Řepeč TA THL
Frahelž JH VCT
Strýčkovice DO OPH O pohár Hořiny
Karlinky LI FNC 9. kolo Karlinky noční
Vysoké Pole ZL JLNS O vysocké sele noční
Tísek NJ NJL
Studená JH JHHL
Načeradec BN BNL
Oldřišov OP MSP
Petřvaldík NJ MSL
Hukvaldy FM BL
Lavičky ZR EXČR
Chrást PB ZČHL
Ostrožská Lhota UH VCUH O pohár starosty obce
Bolatice OP MSP
Bratřejov ZL ZLPS Pohárová soutěž ZLPS
Větřkovice OP MSL
Pavlov SU HE
Mokrouše PM ZČHL
Chotěmice TA THL
Plinkout OL HE
Mařatice UH VCUH O Mařacký pohár
Roudný JN FNC 10. kolo Roudný noční
Lukavice CR LOCH O POHÁR STAROSTY OBCE Výsledky
Velatice BO TFA Velatice TFA
Jankov BN BNL noční
Heroltice BO ŽL
Sádek OP MSP
Radonín TR TRL O pohár starosty obce
Hrotovice TR TRL O pohár města Hrotovice
Lukov ZL ZLPS O putovní pohár starosty obce
Stará Ves nad Ondřejnicí OV MSL
Poštorná BV BHL
Jankov CB BBP
Niva PV HE
Skalice FM BL
Želeč TA THL
Němčice BK VCBL O pohár SDH Němčice
Skrochovice OP MSP
Lhota ZL ZLPS O pohár SDH
Kozmice OP
Radimovice LI EXČR Výsledky
Lužnice JH VCT noční
Tučapy VY VCV O pohár starosty obce
Nouzov SM PKL PKL Nouzov
Slepotice PA LPO
Vrbětice ZL JLNS+ZLPS Noční soutěž v požárním útoku noční
Radíč PB BL O Pohár SDH Radíč
Udeřice TR TRL Pohár obcí Bačice Udeřice
Mošnov NJ MSL
Stanislavice KA BL
Mydlovary CB Noční soutěž ČEZ noční Výsledky
Vícov PV VCP O pohár starostky obce Výsledky
Benešov u Semil SM EXČR Výsledky
Tvarožná BO VCV O pohár starosty obce
Rudice BK VCBL O pohár SDH Rudice
Kozmice TA THL
Hamr JH VCT
Stříbro TC OPH O putovní pohár
Salaš UH VCUH O pohár starosty obce Salaš
Smilov HB RHBL
Žirovnice PE PLPÚ O perleťovou plaketu
Zahrádky JH JHHL
Zdislavice BN BNL Výsledky
Jabloňov ZR ŽL
Krtely PT BBP
Zdislavice BN ZZN SUPER CUP noční Výsledky
Choltice PA LPO
Katov BO ŽL
Září
Seč PJ ZČHL
Zhoř u Tábora TA THL
Stajka JH VCT
Chrudim CR LOCH O POHÁR MĚSTA CHRUDIM Výsledky
Jirkov JN JL Jirkovská proudnice
Vranín TR JOL O pohár SDH Vranín
Maršovice ZR ŽL
Vávrovice OP MSP
Nedašova Lhota ZL ZLPS Pohárová soutěž ZLPS
Lanškroun UO VCÚ Lanškrounský pohár
Bartovice OV MSL
Bořetice BV BHL
Hájov NJ BL
Lysice BK VCBL O pohár rady městyse Lysice
Neplachovice OP MSP
Nedašov ZL ZLPS Pohárová soutěž ZLPS
Roudnice HK VČHL 8. kolo VČHL
Křešice LT KL O pohár SDH
Oplot PJ OPH O pohár Hořiny
Křenovice PR PRL
Květinov HB RHBL
Srch PA LPO
Plešovice CK VCČK O Plešovický šutr noční Výsledky
Dolní Žďár JH JHHL
Sedlčany PB BL O Pohár SDH Sedlčany
Sudice BK VCBL O pohár SDH Sudice
Stará Říše JI JOL O pohár SDH Stará Říše
Petrovice TR TRL Memoriál Josefa Honse
Hlubočky OL HE
Nová Včelnice JH THL
Pšánky HK VČHL 9. kolo VČHL
Čechy PR PRL 2B Přerovská liga PÚ
Lhotky ZR ŽL
Velké Karlovice VS TFA Sůkenická TFA
Vřesina u Hlučína OP Noční pohár Sdh Vřesina noční
Přídolí CK OPČK Děti
Slavošovice CB VCT
Jimlín LN KL O pohár SDH Jimlín
Srbice DO OPH O pohár Hořiny
Velichovky NA VČHL 10. kolo VČHL
Česká Bělá HB RHBL
Bohdalín PE PLPÚ O pohár SDH Bohdalín
Stanoviště BO ŽL
Košťálov SM JL Košťálovský pohár
Mladoňovice TR TRL pohár Petra Mladoně
Nekoř UO VCÚ Nekořský pohár
Olomouc OL HE
Fryčovice FM BL
Dolní Dvořiště CK OPČK Děti
Chlum u Třeboně JH VCT
Ploukonice SM PKL O Posvícenskou husu
Rokytno PA LPO
Heřmaneč JH PLPÚ O pohár SDH Heřmaneč
Horka CR LOCH O POHÁR STAROSTKY OBCE Výsledky
Všechlapy BN BNL
Henčlov PR PRL
Říjen
Přerov PR PRL
Markvarec JH PLPÚ O pohár starosty
Morašice CR LOCH O POHÁR STAROSTY OBCE Výsledky
Český Krumlov CK VCČK
Prosinec