Termínovka hasičských soutěží 2014
Leden
Březen
Hradec Králové HK Hradecký pohár CTIF
Ostrava OV ČHP Ostravsko-beskydské šedesátky Děti Výsledky
Jablonec nad Nisou JN ČHP Jablonecké šedesátkování Děti
Duben
Jablonec nad Nisou JN Hala J100
Domažlice DO TFA
Útvina KV KV
Běšiny KT Děti
Bystré RK LMRK Pohár starosty SDH Bystré v disciplínách CTIF MH Děti CTIF
Lučina FM MSL-MH Děti
Ústí nad Orlicí UO Ohnivá rozhledna TFA
Chodov SO KV
Kunovice UH VCUH
Květen
Krásná Ves MB JL Výsledky
Popůvky PR VC MHJ
Tuř JC PKL
Nová Ves FM MSL-MH Děti
Karlovy Vary KV LIGACR Karlovarská věž 2014
Hroznětín KV KV
Plzeň PM Memoriál Vendulky Fránové J100
Velké Hamry JN PS
Široký Důl SY SL
Vlkoš HO GP
Houdkovice RK PORL
Slepotice PA LPO
Praha AB ČP O pohár HVP a.s. J100
Velké Meziříčí ZR ŽL Výsledky
Úmyslovice NB JL Výsledky
Milenovice PI PHOP
Klimkovice OV MSL-MH Děti
Brandov MO TFA
Myslibořice TR TRL
Svijany LI PKL
Michálkovice OV MSL-MH Děti
Česká Třebová UO VCČR
Píšť OP Noční soutěž Píšť 2014 noční
Hranice PR LIGACR
Krmelín FM BL
Loučany OL HE
Rohovládová Bělá PA LPO
Krmelín FM MSL-MH Děti
Římov CB Obvodová soutěž PS
Velký Třebešov NA VČHL Výsledky
Boršov JI Děti
Michálkovice OV Rycův memoriál TFA
Dneboh MB VCČR
Plzeň PM LIGACR
Jakubov TR TRL
Květinov HB RHBL noční
Dubňany HO GP
Horní Lukavice PJ ZČHL Výsledky
Klášterec nad Ohří CV KL Výsledky
Stražisko PV VCP
Horní Radechová NA VČHL Výsledky
Ledenice CB ČBDBOJ Děti
Malenovice FM MSL
Štětí LT PHL
Hlinsko PR VCPR
Čeperka PA LPO
Racková ZL ZLPS
Liptaň BR HL-P noční
Strašov PA LPO noční
Ostrava OV LIGACR
Mošnov NJ VCČR
Soběnov CK OPČK Děti
Karolín KM PHL O pohár obce Karolín
Chlum u Třeboně JH VCT Výsledky
Ostrava – Poruba OV ČP CYP cup J100
Jezeřany-Maršovice BV BHL
Křenovice PR VC MHJ
Odrlice OL HE
Závišice NJ NJL
Spůle KT TFA
Fryčovice FM MSL-MH Děti
Rymice KM O pohár starosty SDH Rymice Děti
Červen
Hrobce LT PHL
Opava OP GLOBUS CUP 2014 Děti
Petřvaldík NJ MSL-MH Děti
Příseka JI Děti
Počátky PE Šedesátky Vysočiny Děti
Šarovy ZL ZLPS
Hrabová SU HC
Týn nad Vltavou CB ČBDBOJ Děti
Odolena Voda PH VCČR
České Budějovice CB LIGACR
Horní Třešňovec UO VCÚ
Podmoklany HB RHBL
Ratíškovice HO GP
Jeřmanice LI FNC+PKL noční
Předonín LT PHL
Dětkovice PV VCP
Milotice nad Opavou BR HL-P
Nýdek FM MSL-MH Děti
Krchleby KH LIGACR
Žihobce KT ŠHLD Děti
Rybova Lhota TA O pohár SDH Rybova Lhota Děti
Telecí SY SL
Drahotuše PR VCPR
Bořitov BK VCBL
Polná JI Děti
Havlíčkův Brod HB VCČR
Ústí nad Orlicí UO LIGACR
Markvartovice OP O pohár starosty SDH noční
Lomnice nad Lužnicí JH VCT Výsledky
Dolní Němčice JH JOL Výsledky
Štichovice PS ZČHL Výsledky
Lubno FM MSL
Bohumilice PT ŠHL Výsledky
Císařov PR VC MHJ
Příšovice LI PKL
Paseky PI PHOP
Baška FM BL
Dolní Libina SU HE
Opatovice PA LPO
Hosín CB O pohár starosty SDH Děti
Čelechovice na Hané PV VCP
Vésky UH VCUH
Slezské Rudoltice BR HL-P
Výškovice NJ NJL
Stará Říše JI Okresní liga MH v Pú Děti
Tečovice ZL ZLPS
Lubná SY SL
Letohrad - Kunčice UO EXČR+VČHL Výsledky
Kněžice JI TRL
Novosedly nad Nežárkou JH VCT noční Výsledky
Žižkovo Pole HB RHBL
Čeložnice HO GP
Bolkov PJ ZČHL
Loučka ZL JLNS noční
Tochovice PB BL
Oprechtice FM MSL
Kamenice nad Lipou PE PLPÚ Výsledky
Podůlší JC PKL
Vraňany ME PHL
Opatovice PR VCPR
Bystré FM BL
Jílovice HK PORL
Chválkovice OL HE
Janovice NJ NJL
Frýdštejn JN FNC noční
Nevcehle JI noční Děti
Kolšov SU HC
Sedlec CB BBP
Trhové Sviny CB Děti Výsledky
Vitějovice PT
Kokory PR VC MHJ
Sulejovice LT PHL
Troubky PR VCPR
Pamětice BK VCBL
Jakubčovice nad Odrou NJ NJL
Maršíkov SU HC
Postřelmůvek SU HC
Horní Lhotice TR ŽL
Milovice BV BHL
Borovice (Mukařov) MB JL Výsledky
Svinov OV MSL
Bystřice nad Úhlavou KT Děti
Velichovky NA VČHL Výsledky
Semechnice RK PORL
Střelice OL HE
Rýžoviště BR HL-P
Srch PA LPO
Byšice ME Pohár Vitana a.s. Děti
Mniší NJ NJL
Vesec (Liberec) LI FNC noční
Nová Říše JI Děti
Nové Homole CB VCČB Výsledky
Vranín TR Noční soutěž noční
Dubenec TU Dubenecký pohár Děti
Brtnice JI Děti
Sazovice ZL ZLPS
Mostkov SU HC
Červenec
Kámen HB RHBL
Petrov HO GP
Brodeslavy PS ZČHL
Lanžhot BV BHL
Metylovice FM MSL
Uhřičice PR VC MHJ
Tatobity SM PKL
Mirotice PI PHOP
Dřemčice LT PHL
Jindřichov PR VCPR
Horní Poříčí BK VCBL
Palkovice FM BL
Olešnice (Bouzov) OL HE
Leskovec nad Moravicí BR HL-P
Krásná Ves MB FNC noční
Plánice KT TFA
Žabovřesky CB VCČB Výsledky
Hartmanice SY SL
Horka CR Memoriál Josefa Eliáše noční
Letohrad-Orlice UO VCÚ+VČHL Výsledky
Mladoňovice TR JOL Výsledky
Úherce PS ZČHL
Kozmice OP MSL
Ctiněves LT PHL
Šošůvka BK VCBL
Břevenec OL HE
Částkov UH VCUH
Velké Kunětice JE HL-P
Vesec pod Kozákovem SM PKL noční
Velké Karlovice VS Železný hasič Velkých Karlovic noční TFA
Dolní Třešňovec UO VCÚ Výsledky
Kynice HB RHBL
Velké Pavlovice BV BHL noční
Košatka OV MSL
Nihošovice ST ŠHL Výsledky
Kaliště JI PLPÚ
Zbelítov PI PHOP
Čížkovice LT PHL
Špičky PR VCPR
Bílovice PV VCP
Frýdek FM BL
Chářovice BN BNL
Sněžné RK PORL
Haňovice OL HE
Stará Červená Voda JE HL-P
Raspenava LI FNC noční
Horní Lhota ZL ZLPS
Pavlov SU HC
Petřvald NJ TFA Petřvald TFA
Krásno SO KV
Pavlice ZN O PUTOVNÍ POHÁR SDH PAVLICE noční
Habrovany VY VCV
Vojkov BN Děti
Velké Hoštice OP EXČR+MSP Výsledky
Kamenná TR TRL
Paršovice PR VCPR
Žďár BK VCBL
Karolinka VS BL
Tučapy UH VCUH
Velký Ořechov ZL ZLPS
Nemrlov SU HC
Česká Třebová UO VCÚ Výsledky
Rohatec HO GP
Kejžlice PE RHBL
Bříza LT KL
Poteč ZL JLNS noční
Solopysky PB BL
Karviná Louky KA MSL
Rynárec PE PLPÚ
Lukavec LT PHL
Meziměstí NA PORL
Široký Brod JE HL-P
Díly DO TFA
Třebín CB BBP
Březová KV KV
Lišov CB ČBDBOJ Děti
Hroznová Lhota HO GP
Líchovy PB BL
Mistřice UH VCUH
Olešná HB RHBL
Uherský Brod UH LIGACR
Věž HB RHBL
Horní Lideč VS ČP Stovky Horní Lideč J100
Kobylí BV BHL
Mirošov ZL JLNS noční
Přechovice ST ŠHL Výsledky
Polkovice PR VC MHJ
Bohuslávky PR VCPR
Vyšní Lhoty FM BL
Šumvald OL HE
Tuř JC FNC noční
Hněvošice OP MSP
Brno - Líšeň BM 60 metrů v Brně Děti
Hrdějovice CB VCČB Výsledky
Benešova Hora PT ŠHLD noční Děti
Milevsko PI O POHÁR JIHOČESKÝCH TÝDENÍKŮ noční
Budišov TR TRL
Valšovice PR VCPR
Černovice BK VCBL
Kněžpole UH VCUH
Služovice OP MSP
Srpen
Květinov HB RHBL
Prušánky HO GP noční
Horní Hradiště PS ZČHL
Drnovice ZL JLNS noční
Radíč PB BL
Vrbice KA MSL
Jablonec nad Jizerou SM PKL
Děčany LT PHL
Brodek u Konice PV VCP
Hukvaldy FM BL
Malovice BN BNL
Široká Niva BR HL-P
Tísek NJ NJL
Nová Ves nad Popelkou SM FNC noční
Oldřišov OP MSP
Bludov SU HC
Dalovice KV KV
Oldřiš SY SL
Litovany TR TRL
Radostín nad Oslavou ZR ŽL
Nalžovice PB BL
Ostrožská Lhota UH VCUH
Strážov KT TFA
Bolatice OP MSP
Lukov ZL ZLPS
Suchá Rudná BR HL-P noční
Ždírec nad Doubravou HB RHBL
Kamenec u Poličky SY ČP Večerní stovka J100
Vřesovice HO GP
Štěnovický Borek PM ZČHL
Heroltice BO ŽL
Poštorná BV BHL
Srbice TP KL
Vysoké Pole ZL JLNS noční
Petřvaldík NJ MSL
Lomec KT Děti
Podmoklice SM PKL
Jehnědno PI PHOP
Niva PV VCP
Skalice FM BL
Načeradec BN BNL
Plinkout OL HE
Kujavy NJ NJL
Malé Hoštice OP MSP
Krtely PT BBP
Přední Výtoň CK VCČK Výsledky
Radonín TR TRL
Chrást PB ZČHL
Chrášťany LT KL
Bratřejov ZL ZLPS Pohárová soutěž v PÚ
Větřkovice OP MSL
Jílové u Držkova JN PKL
Němčice BK VCBL
Hradčovice UH VCUH
Chlebičov OP MSP
Kamenec u Poličky SY SL
Pasohlávky BV BHL+EXČR+GP Výsledky
Mokrouše PM ZČHL
Štítná nad Vláří-Popov ZL JLNS noční
Zalužany PB BL
Stará Ves nad Ondřejnicí OV MSL
Rohovka PE PLPÚ
Citov PR VC MHJ
Bozkov SM PKL
Rudice BK VCBL
Krumsín PV VCP
Stanislavice KA BL
Libhošť NJ NJL
Roudný JN FNC noční
Hrabišín SU HC
Mydlovary CB BBP noční
Otročín KV KV
Desná SY SL
Kojatín TR TRL
Buková PB BL
Staré Město UH VCUH
Lhota ZL ZLPS
Třeština SU HC
Srubec CB ČBDBOJ Děti
Hradec Králové HK LIGACR
Radimovice LI EXČR Výsledky
Smilov HB RHBL
Bludov SU ČP Bludovská stovka J100
Tvrdonice BV BHL
Vrbětice ZL JLNS+ZLPS noční
Mošnov NJ MSL
Lobodice PR VC MHJ
Nouzov SM PKL
Vícov PV VCP
Zdislavice BN BNL
Křivsoudov BN BNL noční
Tovéř OL HE
Vrbno pod Pradědem BR HL-P
Děpoltovice KV KV
Roudné CB ČBDBOJ Děti
Benešov u Semil SM EXČR Výsledky
Stařeč TR TRL
Hrubá Vrbka HO GP
Prchalov NJ MSL
Velké Opatovice BK VCBL
Mařatice UH VCUH
Lesnice SU
Chotěbuz KA Noční soutěž 29.8.2014 od 21hod noční
Vacenovice HO EXČR+GP Výsledky
Brandýs nad Orlicí UO VCÚ Výsledky
Žirovnice PE PLPÚ XX. ročník soutěže „O PERLEŤOVOU PLAKETU“ noční
Kojetín (Petrovice) PB BL
Rabí KT Děti
Rokytnice PR VC MHJ
Skály PI PHOP
Provodovice PR VCPR
Buková PV VCP
Hájov NJ BL
Salaš UH VCUH O pohár starosty obce Salaš
Kostelec u Heřmanova Městce CR LPO
Zvole SU HC
Pištín CB BBP
Jáchymov KV KV
Chrášťany CB ČBDBOJ Děti
Dubenec TU Dubenecká noční soutěž noční
Ostrava - Heřmanice OV Závody do vrchu Děti
Svatá Máří PT noční
Písková Lhota NB ČP Polabské stovkování J100
Velká nad Veličkou HO GP
Katov BO ŽL
Sedlčany PB BL
Košťálov SM PKL
Lysice BK VCBL
Jeníkovice HK PORL
Bohuslavice SU HC
Olšovec PR VCPR XIX. ročník HS MH Děti
Září
Pravčice KM PHL O pohár SDH Pravčice
Nová Ves u Světlé HB RHBL
Stará Říše JI JOL Výsledky
Únětice PJ ZČHL
Bořetice BV BHL
Předonín LT KL
Dneboh MB JL
Namnice PB BL
Bartovice OV MSL
Nová Včelnice JH PLPÚ
Bystřice BN BNL
Dobruška RK PORL
Hukovice NJ NJL
Vávrovice OP MSP
Bítovčice JI Děti
Nedašova Lhota ZL ZLPS
Nemile SU HC
Mírová KV KV
Dřešín ST ŠHLD Děti
Svojanov SY SL
Ostrava - Koblov OV FORD KOBLOV CUP 2014 noční
Ráječek SU HC Velká cena Holba Cupu
Mladoňovice TR TRL
Bezděkov pod Třemšínem PB ZČHL
Lhotky ZR ŽL
Postoloprty LN KL
Sychotín BK VCBL
Neplachovice OP MSP
Nedašov ZL ZLPS
Telč JI O pohár měste Telče Děti Výsledky
Jasenice TR ŽL
Křešice LT KL
Huť JN JL
Malá Víska KT Děti
Heřmaneč JH PLPÚ
Ostrov u Macochy BK VCBL
Brušperk FM BL
Pstruží FM BL
Všechlapy BN BNL
Opočno RK PORL
Olomouc OL HE
Srch PA LPO
Skrochovice OP MSP
Hřivínův Újezd ZL ZLPS
Pavlov SU HC
Plesná CH KV
Olešník CB ČBDBOJ Děti
Rozhraní SY SL
Petrovice TR TRL
Pšánky HK VČHL
Milostovice OP MSP
Dolní Cerekev JI Děti
Vřesina u Hlučína OP Noční pohár sdh Vřesina noční
Jimlín LN KL
Jirkov JN JL
Zhoř u Tábora TA THL Výsledky
Sudice BK VCBL
Soběsuky PV VCP
Fryčovice FM BL
Častolovice RK PORL
Lipová-Lázně JE HL-P
Hrobice PA LPO
Lubina NJ NJL
Plešovice CK O pohár SDH Plešovice noční Výsledky
Nová Role KV KV
Ohrazeníčko CB ČBDBOJ Děti
Perálec CR SL
Zaliny CB noční
Stanoviště BO ŽL
Vrbka u Opavy OP Děti
Holubov CK OPČK Děti
Chlum u Třeboně JH VCT Výsledky
Česká Bělá HB RHBL
Maršovice ZR ŽL
Duchcov TP KL
Ploukonice SM PKL
Rokytno PA LPO
Bedřichov JI Děti
Nejdek KV KV
Neplachov CB VCČB
Sádek SY SL
Dolany PT ŠHLD Děti
Benešov u Semil SM JL
Říjen
Bílý Potok BR HL-P
Karlovy Vary KV KV
České Budějovice CB VCČB
Lhenice TP KL
Listopad
Praha AB ČHP XIII. ročník Memoriálu Marty Habadové Děti
Raspenava LI FNC noční
Prosinec