Termínovka hasičských soutěží 2013
Leden
Únor
Březen
Provoz RK LMRK Provozská uzlovka Děti
Duben
Jablonec nad Nisou JN Hala PS
Velký Ořechov ZL TFA
Chodov SO KV O pohár města
Vacenovice HO GP APRÍL CUP 2013
Hlučín OP TFA Hlučín CUP 2013 TFA
Čelákovice PH Memoriál Ladislava Báči Děti
Kunovice UH VCUH
Květen
Bystré RK LMRK Pohár SDH Bystré MH v disciplínách CTIF Děti CTIF
Široký Důl SY SL
Vysoké Mýto UO VCÚ
Hroznětín KV KV
Janovice BR HL-P
Vlkoš HO GP
Krásná Ves MB JL
Jaroměř NA Hřibojedské stovky J100
test CB
Houdkovice RK PORL
Slepotice PA LPO
Přídolí CK OPČK Děti
Praha AB ČP O pohár HVP, a.s. J100
Velké Meziříčí ZR ŽL
Drnovice VY VCV
Závišice NJ NJL
Litava BO ŽL
Bechlín LT PHL
Úmyslovice NB JL
Šaratice VY VCV
Výčapy TR TRL
Píšť OP Velká noční soutěž Píšť 2013 noční
Horní Lukavice PJ ZČHL
Kolence JH VCT
Dětkovice PV VCP
Počenice KM PHL
Olešnice (Bouzov) OL HE
Štětí LT PHL
Kosmonosy MB JL
Štrbice TP KL
Velký Třebešov NA VČHL
Hlinsko PR VCPR
Bludov SU ČP Bludovská stovka J100
Ludslavice KM PHL
Široký Brod JE HL-P
Loučany OL HE
Kravaře OP MSP
Dubňany HO GP
Mříčná SM JL
Klášterec nad Ohří CV KL
Horní Radechová NA VČHL
Malenovice FM MSL
Racková ZL ZLPS
Bojanovice PZ BL
Libuň JC JL
Žernovník BK VCBL
Čeperka PA LPO
Trnava TR TRL
Liptaň BR HL-P noční
Květinov HB RHBL noční
Strašov PA LPO
Červen
Nekmíř PS ZČHL
Chlum u Třeboně JH VCT
Stražisko PV VCP
Karolín KM PHL
Nesvačilka BO BHL
Benkov OL HE
Čeložnice HO GP
Huť JN JL
Lhenice TP KL
Horní Třešňovec UO VCÚ
Hranice PR
Bučí PS ZČHL
Písková Lhota NB ČP Polabské stovkování J100
Šarovy ZL ZLPS
Rymice KM PHL
Netín ZR ŽL
Myštěves HK VČHL
Jabloňany BK VCBL
Hrabová SU HC
Letohrad - Kunčice UO EXČR+VČHL Kunčický pohár Výsledky
Malonty CK OPČK Děti
Kaplice CK Okresní kolo PS
Kalenice ST ŠHL
Majdalena JH VCT
Rychlov KM PHL
Milotice nad Opavou BR HL-P
Střezimíř BN BNL
Hrobce LT PHL
Telecí SY SL
Podmoklany HB RHBL
Ratíškovice HO GP
Radslavice VY VCV
Rohovládová Bělá PA LPO
Kvasiny RK LMRK Kvasinská šedesátka 2013 Děti
Provodovice PR O pohár SDH Provodovice noční
Lubno FM MSL
Jakubčovice nad Odrou NJ NJL
Bohdalín PE PLPÚ
Lipová PV EXČR+VCP O pohár Lipová Výsledky
Drslavice UH VCUH
Kňovice PB BL
Hrobce LT KL
Opatovice PR VCPR
Štichovice PS ZČHL
Chmelná CK VCČK Pohárová soutěž
Žernovice PT ŠHL
Lomnice nad Lužnicí JH VCT noční
Čelechovice PV VCP
Stará Říše JI JOL Výsledky
Krokočín TR ŽL
Rakovník RA Krajské kolo PS
Tvrdonice BV BHL
Libina SU HE
Milostovice OP MSP
Mistřín HO GP
Trnov RK VČHL
Sychotín BK VCBL
Opatovice PA LPO
Dolní Libina SU HE+HC Memoriál Josefa Jančíka
Oprechtice FM MSL
Libhošť NJ NJL
Dřešín ST ŠHLD Děti
Troubky PR VCPR
Krašovice PS ZČHL
Třísov CK JČHL+VCČK O putovní pohár SDH Třísov Výsledky
Sazovice ZL ZLPS
Neplachovice OP MSP
Lubná SY SL
Borovice (Mukařov) MB JL
Myslejovice VY VCV
Bořitov BK VCBL
Kolšov SU HC
Výškovice NJ NJL
Markvartovice OP noční
České Budějovice CB Krajské kolo PS
Nišovice ST ŠHL
Kamenice nad Lipou PE PLPÚ+THL noční Výsledky
Novosedly nad Nežárkou JH VCT noční
Jankov BN BNL noční
Chválkovice OL HE
Sulejovice LT PHL
Sádek OP MSP
Olomouc OL Krajské kolo PS
Žižkovo Pole HB RHBL
Jimlín LN KL
Velichovky NA VČHL
Horní Poříčí BK VCBL
Loučka ZL JLNS noční
Křižovatka CH KV
Žihobce KT ŠHLD Děti
Sedlec CB BBP
Vésky UH VCUH
Tučapy KM PHL
Chlebičov OP MSP
Bystřec UO VCÚ+VČHL
Pamětice BK VCBL
Opočno RK LMRK Pohár hasičské mládeže Děti
Kamenná TR TRL
Bolkov PJ ZČHL
Obytce KT ŠHL
Staňkov JH VCT
Podůlší JC PKL
Rýžoviště BR HL-P
Milovice BV BHL
Střelice OL HE
Tochovice PB BL
Brozany nad Ohří LT PHL
Kejžlice PE RHBL
Srbice TP KL
Hlubočany VY VCV
Vysoké Pole ZL JLNS noční
Semechnice RK PORL
Štíty SU HC
Černovír UO VCÚ
Březová KV KV noční
Svinov OV MSL
Mniší NJ NJL
Nové Homole CB VCČB
Srlín PI O SRLÍNSKÝ POHÁR Děti
Kněžice JI TRL
Trhové Sviny CB Děti
Mochtín KT ŠHL+ZČHL
Tečovice ZL ZLPS
Chromeč SU HC
Zliv CB VCČB
Myslibořice TR TRL
Červenec
Branná JH VCT
Leskovec nad Moravicí BR HL-P
Lanžhot BV BHL
Ctiněves LT PHL
Kámen HB RHBL
Roudnice HK VČHL
Kozmice OP MSL
Žabovřesky CB VCČB
Jindřichov PR VCPR
Budilov PT ŠHL+ŠHLD Děti
Kněžpole UH VCUH noční
Halámky JH VCT
Tatobity SM PKL
Velké Kunětice JE HL-P
Daměnice BN BNL
Odrlice OL HE
Dřemčice LT PHL
Hartmanice SY SL
Kynice HB RHBL
Petrov HO GP
Topolany VY VCV
Letohrad – Červená UO VCÚ
Čánka RK LMRK Čánecký pohár Děti
Vernířovice SU
Batelov JI O pohár SDH Batelov noční
Vlkovice NJ NJL
Mydlovary CB VCČB
Horka CR Memoriál Josefa Eliáše noční
Bobrovníky OP
Radkova Lhota PR VCPR
Částkov UH VCUH
Hřivínův Újezd ZL ZLPS
Mladoňovice TR JOL Výsledky
Břevenec OL HE
Šošůvka BK VCBL
Trojanovice NJ NJL
Vesec pod Kozákovem SM PKL
Závada OP Noční soutěž noční
Černotín PR VCPR
Štěnovický Borek PM ZČHL
Stachy PT ŠHL+ŠHLD Děti
Lásenice JH VCT
Bílovice PV VCP
Roštění KM PHL
Stará Červená Voda JE HL-P
Chářovice BN BNL
Velké Pavlovice BV BHL
Haňovice OL HE
Chotilsko PB BL
Štětí LT Krajské kolo PS
Habrovany VY VCV
Sněžné RK PORL
Pavlov SU HC
Dolní Třešňovec UO VCÚ
Krásno SO KV
Košatka OV MSL
Čížkovice LT
Želeč PV O pohár SDH Želeč noční
Kaliště JI PLPÚ noční
Paršovice PR VCPR
Velké Hoštice OP EXČR+MSP Výsledky
Tučapy UH VCUH
Velký Ořechov ZL ZLPS
Malé Přílepy Modré BE BL
Nemrlov SU HC
Horní Újezd PR VCPR
Besednice CK VCČK Mem. Vr.Nováka 3.roč.
Zahorčice ST ŠHL
Mníšek JH VCT
Nová Dědina KM PHL
Pasohlávky BV BHL
Solopysky PB BL
Lukavec LT PHL
Hněvošice OP MSP
Rohatec HO GP
Kučerov VY VCV
Meziměstí NA PORL
Mladkov UO VCÚ
Karviná Louky KA MSL
Ústí PR VCPR
Mistřice UH VCUH
Radostín nad Oslavou ZR ŽL
Líchovy PB BL
Služovice OP MSP
Žďár BK VCBL
Svatoslav TR TRL
Holubov CK JČHL+VCČK O pohár starosty obce Výsledky
Přechovice ST ŠHL
Horní Lideč VS ČP Stovky J100
Stříbřec JH VCT
Kobylí BV BHL
Šumvald OL HE
Černuc KL PHL
Věž HB RHBL
Dražovice VY VCV
Mirošov ZL JLNS noční
Česká Třebová UO VCÚ
Vrbice KA MSL
Studénka NJ NJL
Benešova Hora PT ŠHLD Děti
Hrdějovice CB VCČB
Valšovice PR VCPR
Kněžpole UH VCUH
Černovice BK VCBL
Srpen
Horní Hradiště PS ZČHL
Frahelž JH VCT
Jablonec nad Jizerou SM PKL
Brodek u Konice PV VCP
Podhradní Lhota KM PHL
Široká Niva BR HL-P
Jasenice TR ŽL
Malovice BN BNL
Nová Hradečná OL HE
Děčany LT PHL
Oldřišov OP MSP
Oldřiš SY SL
Květinov HB RHBL
Prušánky HO GP noční
Drnovice ZL JLNS noční
Bludov SU HC
Petřvaldík NJ MSL
Tísek NJ NJL
Poděvousy DO ZČHL
Lukov ZL ZLPS
Olší BO ŽL
Bolatice OP MSP
Olešná HB RHBL
Rájec SU HC
Větřkovice OP MSL
Litovany TR TRL
Suchá Rudná - lyžařský vlek BR HL-P noční
Přední Výtoň CK VCČK Pohár Ob.úřadu
Kamenec u Poličky SY ČP Večerní stovka noční J100
Částkov UH VCUH
Podmoklice SM PKL
Načeradec BN BNL
Poštorná BV BHL
Plinkout OL HE
Zalužany PB BL
Vřesovice HO GP
Vrbětice ZL JLNS noční
Hrabišín SU HC
Otročín KV KV
Stará Ves OV MSL
Kujavy NJ NJL
Měrotín OL XI. O Měrotínský Pohár Děti
Šaratice VY ŠARATICKÝ ŽELEZNÝ HASIČ TFA
Jílové u Držkova JN PKL
Bratřejov ZL ZLPS
Kamenec u Poličky SY SL
Němčice BK VCBL
Třeština SU HC
Radonín TR TRL
Radimovice LI EXČR Výsledky
Mokrouše PM ZČHL
Letohrad-Orlice UO VCÚ
Lužnice JH VCT noční
Krumsín PV VCP
Nětčice KM PHL
Dolní Němčice JH JOL Výsledky
Buková (Věšín) PB BL
Předonín LT PHL
Desná SY SL
Vepříkov HB RHBL
Černuc KL KL noční
Mostkov SU
Malešice CB VCČB
Mydlovary CB BBP noční
Benešov u Semil SM EXČR Výsledky
Chrást PB ZČHL
Staré Město UH VCUH
Lhota ZL ZLPS
Kojetín (Petrovice) PB BL
Hrubá Vrbka HO GP
Dolany PT ŠHL+ŠHLD Děti
Nouzov SM PKL
Vícov PV VCP
Loukov KM PHL
Heroltice BO ŽL
Zdislavice BN BNL
Malé Hoštice OP MSP
Smilov HB RHBL
Dneboh MB JL
Ostrov u Macochy BK VCBL
Zvole SU HC
Mošnov NJ MSL
Tošovice NJ NJL
Pištín CB BBP
Pelhřimov PE PLPÚ
Katov BO ŽL
Sychrov LI JL
Velké Opatovice BK VCBL
Bohuslavice SU HC
Prchalov NJ MSL
Stařeč TR TRL
Provodovice PR VCPR
Nihošovice ST ŠHL
Salaš UH VCUH
Niva PV VCP
Nedašova Lhota ZL ZLPS
Tovéř OL HE
Namnice PB BL
Nové Dvory LT PHL
Kostelec u Heřmanova Městce CR LPO
Postřelmůvek SU HC
Brandýs nad Orlicí UO VCÚ
Křovice RK LMRK Hasičské klání Děti
Zahájí CB BBP
Proskovice OV
Svatá Máří PT noční
Petrovice TR O putovní petrovický vagón Děti
Žirovnice PE PLPÚ noční
Září
Košťálov SM PKL
Nedašov ZL ZLPS
Vítonice KM PHL
Velká nad Veličkou HO GP
Lysice BK VCBL
Opočno RK PORL
Ráječek SU HC
Bezděkov pod Třemšínem PB ZČHL
Bohumilice PT ŠHL+ŠHLD Děti
Nová Včelnice JH THL Výsledky
Hamr JH VCT
Pravčice KM PHL
Čikov TR ŽL
Bystřice BN BNL
Bořetice BV BHL
Vávrovice OP MSP
Nová Ves u Světlé HB RHBL
Vacenovice HO GP
Předonín LT KL
Havlovice TU VČHL
Dobruška RK PORL
Pavlov SU HC
Lanškroun UO VCÚ
Mírová KV KV
Bartovice OV MSL
Hukovice NJ NJL
Mladoňovice TR TRL Výsledky
Petřkovice OV
Bozkov SM PKL
Lhota za Č.K. NA VČHL
Sokolí TR TRL
Služovice OP Noční soutěž Služovice 2013 noční
Besednice CK OPČK Děti
Drachkov ST ŠHL
Ostrava – Poruba OV ČP Finále J100
Telč JI O pohár města Telče noční Děti Výsledky
Skrochovice OP MSP
Raspenava LI JL
Křešice LT KL
Sudice BK VCBL
Častolovice RK PORL
Srch PA LPO
Plesná CH KV
Kojatín TR TRL
Bruzovice FM MSL O pohár starosty SDH Bruzovice Děti
Lhotky ZR ŽL
Pšánky HK VČHL
Plešovice CK O PLEŠOVICKÝ ŠUTR noční
Zhoř u Tábora TA THL Výsledky
Chlum u Třeboně JH VCT
Soběsuky PV VCP
Vrbětice ZL ZLPS
Lipová-Lázně JE HL-P
Všechlapy BN BNL
Perálec CR SL
Jirkov JN JL
Duchcov TP KL
Kunětice PA LPO
Nekoř UO VCÚ
Nová Role KV KV Novorolský pohár
Lubina NJ NJL
Rohovka PE PLPÚ
Holubov CK OPČK Děti
Frymburk CK JČHL+VCČK Pohár starosty města noční Výsledky
Ploukonice SM PKL
Jeseník JE HL-P
Maršovice ZR ŽL
Sádek SY SL
Česká Bělá HB RHBL
Karlovy Vary KV KV KV 2013 - závěr
Neplachov CB VCČB
Hostivice PZ memorial starosty Hostivice Děti
Heřmaneč JH
Benešov u Semil SM JL
Říjen
Frýdlant LI JL
Rokytno PA LPO
České Budějovice CB VCČB
Křenovice CB BBP
Vésky UH O putovní pohár fy. TOPDOORS noční
Listopad
Praha AB XIII. ročník Memoriálu Marty Habadové Děti PS
Prosinec