Soutěže


Vše Dospělí Dorost Děti
(D.M.RRRR)
Jihočeský  Jihomoravský  Karlovarský  Vysočina  Královéhradecký  Liberecký  Moravskoslezský  Olomoucký  Pardubický  Plzeňský  Praha  Středočeský  Ústecký  Zlínský 
Zobrazit vše

DatumSoutěžOkresLiga
Duben
26.4.2014Omlenice DětiCKOPČK
26.4.2014Běšiny DětiKT
26.4.2014Bystré - Pohár starosty SDH Bystré v disciplínách CTIF MH Děti CTIFRKLMRK
26.4.2014Lučina DětiFMMSL-MH
26.4.2014Ústí nad Orlicí - Ohnivá rozhledna TFAUO
26.4.2014ChodovSOKV
26.4.2014Český Rudolec - O pohár starosty obce Český RudolecJH
27.4.2014KunoviceUHVCUH
Květen
3.5.2014Brloh DětiCKOPČK
3.5.2014Krásná VesMBJL
3.5.2014MarkvarecJHPLPÚ
3.5.2014PopůvkyPRVC MHJ
3.5.2014TuřJCPKL
3.5.2014Nová Ves DětiFMMSL-MH
3.5.2014Karlovy Vary - Karlovarská věž 2014KVLIGACR
3.5.2014HroznětínKVKV
3.5.2014MydlovaryCBVCČB
4.5.2014VlkošHOGP
8.5.2014HoudkoviceRKPORL
8.5.2014Brno, Starý Lískovec - Přípravková soutěž DětiBM
8.5.2014RudolfovCBVCČB
9.5.2014SlepoticePALPO
10.5.2014Praha - O pohár HVP a.s. J100ABČP
10.5.2014Velké MeziříčíZRŽL
10.5.2014ŠtrbiceTPKL
10.5.2014ÚmysloviceNBJL
10.5.2014DvorceTATHL
10.5.2014MilenovicePIPHOP
10.5.2014Klimkovice DětiOVMSL-MH
10.5.2014Brandov TFAMO
11.5.2014MyslibořiceTRTRL
11.5.2014LitavaBOŽL
11.5.2014SvijanyLIPKL
11.5.2014Michálkovice DětiOVMSL-MH
14.5.2014Olomouc - Pohár GŘ v TFA 2014 - I. soutěž TFAOL
15.5.2014Česká TřebováUOVCČR
16.5.2014Píšť - Noční soutěž Píšť 2014 nočníOP
16.5.2014HranicePRLIGACR
17.5.2014Počenice - O putovní pohár starosty SDH PočeniceKMPHL
17.5.2014Janovice - Memoriál J.Pitnera muži Memoriál L.Mojžíška ženyBRHL-P
17.5.2014KolenceJHVCT
17.5.2014KosmonosyMBJL
17.5.2014ŽďárJHTHL
17.5.2014KrmelínFMBL
17.5.2014Bystré - Podorlická liga v požárním útoku 2014RKPORL
17.5.2014LoučanyOLHE
17.5.2014Rohovládová BěláPALPO
17.5.2014Krmelín DětiFMMSL-MH
17.5.2014Římov - Obvodová soutěž PSCB
18.5.2014Velký TřebešovNAVCHL
18.5.2014Boršov DětiJI
20.5.2014Michálkovice - Rycův memoriál TFAOV
22.5.2014DnebohMBVCČR
23.5.2014PlzeňPMLIGACR
24.5.2014Ludslavice - O pohár starosty SDH LudslaviceKMPHL
24.5.2014JakubovTRTRL
24.5.2014HeřmanečJHJČHL
24.5.2014HalámkyJHVCT
24.5.2014Květinov nočníHBHB
24.5.2014DubňanyHOGP
24.5.2014Horní LukavicePJZČHL
24.5.2014KrokočínTRŽL
24.5.2014Klášterec nad OhříCVKL
24.5.2014StražiskoPVVCP
24.5.2014Horní RadechováNAVCHL
24.5.2014Ledenice DětiCBČBDBOJ
25.5.2014LišovCBJČHL
25.5.2014TrnavaTRJOL
25.5.2014MalenoviceFMMSL
25.5.2014ŠtětíLTPHL
25.5.2014HlinskoPRVCPR
25.5.2014ŽernovníkBKVCB
25.5.2014ČeperkaPALPO
25.5.2014SvobodaOPMSP
25.5.2014RackováZLZLPS
30.5.2014Liptaň nočníBRHL-P
30.5.2014Strašov nočníPALPO
30.5.2014OstravaOVLIGACR
30.5.2014MošnovNJVCČR
31.5.2014Třísov DětiCKOPČK
31.5.2014Karolín - O pohár obce KarolínKMPHL
31.5.2014Chlum u TřeboněJHVCT
31.5.2014Ostrava – Poruba - CYP cup J100OVČP
31.5.2014Jezeřany-MaršoviceBVBHL
31.5.2014HrobceLTKL
31.5.2014MříčnáSMJL
31.5.2014KřenovicePRVC MHJ
31.5.2014Horní PoříčíBKVCB
31.5.2014TrnovRKVCHL
31.5.2014OdrliceOLHE
31.5.2014ZávišiceNJNJL
31.5.2014Spůle TFAKT
31.5.2014SádekOPMSP
31.5.2014Fryčovice DětiFMMSL-MH
Červen
1.6.2014Praha - Pražský pohár v disciplínách CTIF mužů a žen CTIFAB
1.6.2014NetínZRŽL
1.6.2014HrobceLTPHL
1.6.2014JabloňanyBKVCB
1.6.2014RoudniceHKVCHL
1.6.2014Opava - GLOBUS CUP 2014 DětiOP
1.6.2014KravařeOPMSP
1.6.2014Petřvaldík DětiNJMSL-MH
1.6.2014Příseka DětiJI
1.6.2014Počátky - Šedesátky Vysočiny DětiPE
1.6.2014ŠarovyZLZLPS
1.6.2014HrabováSUHC
1.6.2014Týn nad Vltavou DětiCBČBDBOJ
4.6.2014Odolena VodaPHVCČR
5.6.2014České BudějoviceCBLIGACR
7.6.2014Horní TřešňovecUOVCÚ
7.6.2014Rychlov - O putovní pohár starosty SDH RychlovKMPHL
7.6.2014ChmelnáCKJČHL+VCČK
7.6.2014MajdalenaJHVCT
7.6.2014PodmoklanyHBHB
7.6.2014RatíškoviceHOGP
7.6.2014ČikovTRŽL
7.6.2014Jeřmanice nočníLIFNC+PKL
7.6.2014PředonínLTPHL
7.6.2014DětkovicePVVCP
7.6.2014BašniceJCVCHL
7.6.2014BukovanyBNBNL
7.6.2014Jankov nočníBNBNL
7.6.2014Milotice nad OpavouBRHL-P
7.6.2014Nýdek DětiFMMSL-MH
7.6.2014KrchlebyKHLIGACR
8.6.2014VýčapyTRTRL
8.6.2014TřísovCKJČHL+VCČK
8.6.2014DrahotušePRVCPR
8.6.2014BořitovBKVCB
8.6.2014MyštěvesHKVCHL
8.6.2014Polná DětiJI
11.6.2014Havlíčkův BrodHBVCČR
12.6.2014Plzeň - Pohár GŘ HZS v TFA - II. soutěž TFAPM
12.6.2014Ústí nad OrlicíUOLIGACR
13.6.2014Markvartovice - O pohár starosty SDH nočníOP
14.6.2014OlšovecPREXČR+VCPR
14.6.2014Lomnice nad LužnicíJHVCT
14.6.2014Starosedlský Hrádek - Memoriál K. Kluka a M. Lupáče, Oslavy 115 let DětiPB
14.6.2014Dolní NěmčiceJHJOL
14.6.2014ŠtichovicePSZČHL
14.6.2014LubnoFMMSL
14.6.2014BohumilicePTŠHL
14.6.2014CísařovPRVC MHJ
14.6.2014JaroniceCBTHL
14.6.2014PříšoviceLIPKL
14.6.2014PasekyPIPHOP
14.6.2014Senetářov nočníBKVCB
14.6.2014BaškaFMBL
14.6.2014Dolní LibinaSUHE
14.6.2014OpatovicePALPO
14.6.2014Ostrava - Krásné Pole - Tfa „Krpolský železný hasič" TFAOV
15.6.2014RadíkovPREXČR+VCPR
15.6.2014HorkyTRJOL
15.6.2014BučíPSZČHL
15.6.2014Hosín - O pohár starosty SDH DětiCB
15.6.2014Čelechovice na HanéPVVCP
15.6.2014VéskyUHVCUH
15.6.2014Slezské RudolticeBRHL-P
15.6.2014VýškoviceNJNJL
15.6.2014Stará Říše - Okresní liga MH v Pú DětiJI
15.6.2014TečoviceZLZLPS
21.6.2014Letohrad - KunčiceUOEXČR+VCHL
21.6.2014KněžiceJITRL
21.6.2014Měrotín - Memoriál Josefa VitoulaOL
21.6.2014Strakonice - Krajské kolo - Jihočeský kraj PSST
21.6.2014Novosedly nad Nežárkou nočníJHVCT
21.6.2014Žižkovo PoleHBHB
21.6.2014ČeložniceHOGP
21.6.2014BolkovPJZČHL
21.6.2014Loučka nočníZLJLNS
21.6.2014TochovicePBBL
21.6.2014OprechticeFMMSL
21.6.2014NišoviceSTŠHL
21.6.2014Kamenice nad LipouPEPLPÚ
21.6.2014KošiceTATHL
21.6.2014PodůlšíJCPKL
21.6.2014VraňanyMEPHL
21.6.2014OpatovicePRVCPR
21.6.2014BystréFMBL
21.6.2014JíloviceHKPORL
21.6.2014ChválkoviceOLHE
21.6.2014JanoviceNJNJL
21.6.2014Frýdštejn nočníJNFNC
21.6.2014Nevcehle noční DětiJI
21.6.2014KolšovSUHC
21.6.2014SedlecCBBBP
21.6.2014Zliv DětiCBČBDBOJ+VCČB
21.6.2014Vlastibořice - O Pohár starostyLI
22.6.2014Tučapy - O pohár starosty SDH TučapyKMPHL
22.6.2014NevcehleJIJOL
22.6.2014LibuňJCJL
22.6.2014VitějovicePTŠHL
22.6.2014KokoryPRVC MHJ
22.6.2014SulejoviceLTPHL
22.6.2014TroubkyPRVCPR
22.6.2014PaměticeBKVCB
22.6.2014Jakubčovice nad OdrouNJNJL
22.6.2014MaršíkovSUHC
28.6.2014Ústí nad Orlicí-Černovír - O Černého VýraUOVCÚ
28.6.2014PostřelmůvekSUHC
28.6.2014StaňkovJHVCT
28.6.2014České Budějovice - Mistrovství České republiky v požárním sportu PSCB
28.6.2014Horní LhoticeTRŽL
28.6.2014MiloviceBVBHL
28.6.2014Borovice (Mukařov)MBJL
28.6.2014SvinovOVMSL
28.6.2014Bystřice nad Úhlavou DětiKT
28.6.2014KaleniceSTŠHL
28.6.2014BohdalínPEPLPÚ
28.6.2014Tučapy nočníTATHL
28.6.2014BrozanyLTPHL
28.6.2014VelichovkyNAVCHL
28.6.2014StřezimířBNBNL
28.6.2014SemechniceRKPORL
28.6.2014StřeliceOLHE
28.6.2014RýžovištěBRHL-P
28.6.2014SrchPALPO
28.6.2014Byšice - Pohár Vitana a.s. DětiME
28.6.2014MnišíNJNJL
28.6.2014Vesec (Liberec) nočníLIFNC
28.6.2014Brčekoly - O pohár obceCRLOCH
28.6.2014Nová Říše DětiJI
28.6.2014Plešovice - O pohár starosty obce Zlatá KorunaCK
28.6.2014Nové HomoleCBVCČB
29.6.2014SychrovLIJL
29.6.2014Brtnice DětiJI
29.6.2014SazoviceZLZLPS
29.6.2014MostkovSUHC
Červenec
5.7.2014BystřecUOVCÚ+VCHL
5.7.2014ZahájíCBJČHL
5.7.2014BrannáJHVCT
5.7.2014KámenHBHB
5.7.2014Brno - Mistrovství České republiky hry Plamen a dorostu DětiBM
5.7.2014PetrovHOGP
5.7.2014BrodeslavyPSZČHL
5.7.2014LanžhotBVBHL
5.7.2014MetyloviceFMMSL
5.7.2014BudilovPTŠHL
5.7.2014UhřičicePRVC MHJ
5.7.2014TatobitySMPKL
5.7.2014MiroticePIPHOP
5.7.2014DřemčiceLTPHL
5.7.2014JindřichovPRVCPR
5.7.2014PalkoviceFMBL
5.7.2014DaměniceBNBNL
5.7.2014Olešnice (Bouzov)OLHE
5.7.2014Leskovec nad MoravicíBRHL-P
5.7.2014Krásná Ves nočníMBFNC
5.7.2014Plánice TFAKT
5.7.2014ŽabovřeskyCBVCČB
6.7.2014Letohrad-OrliceUOVCÚ+VCHL
6.7.2014MladoňoviceTRJOL
6.7.2014ÚhercePSZČHL
6.7.2014KozmiceOPMSL
6.7.2014CtiněvesLTPHL
6.7.2014ŠošůvkaBKVCB
6.7.2014BřevenecOLHE
6.7.2014ČástkovUHVCUH
6.7.2014Velké KuněticeJEHL-P
11.7.2014Vesec pod Kozákovem nočníSMPKL
11.7.2014Velké Karlovice - Železný hasič Velkých Karlovic noční TFAVS
12.7.2014PustkovecOVEXČR+MSP
12.7.2014Dolní TřešňovecUOVCÚ
12.7.2014KřenoviceCBJČHL
12.7.2014Dolní Třebonín - VidleCK
12.7.2014LáseniceJHVCT
12.7.2014KyniceHBHB
12.7.2014Velké Pavlovice nočníBVBHL
12.7.2014Chotilsko (Prostřední Lhota)PBBL
12.7.2014KošatkaOVMSL
12.7.2014NihošoviceSTŠHL
12.7.2014KalištěJIPLPÚ
12.7.2014ChrbonínTATHL
12.7.2014ZbelítovPIPHOP
12.7.2014ČížkoviceLTPHL
12.7.2014ŠpičkyPRVCPR
12.7.2014BílovicePVVCP
12.7.2014FrýdekFMBL
12.7.2014ChářoviceBNBNL
12.7.2014SněžnéRKPORL
12.7.2014HaňoviceOLHE
12.7.2014Stará Červená VodaJEHL-P
12.7.2014Raspenava nočníLIFNC
12.7.2014Horní LhotaZLZLPS
12.7.2014PavlovSUHC
12.7.2014Petřvald - TFA Petřvald TFANJ
12.7.2014KrásnoSOKV
13.7.2014Velké HošticeOPEXČR+MSP
13.7.2014KamennáTRTRL
13.7.2014KrčPIJČHL
13.7.2014Malé Přílepy (Prostřední Lhota)BEBL
13.7.2014ParšovicePRVCPR
13.7.2014ŽďárBKVCB
13.7.2014Velké Karlovice - O VALAŠSKÝ ŠIRÁKVS
13.7.2014KarolinkaVSBL
13.7.2014TučapyUHVCUH
13.7.2014Velký OřechovZLZLPS
13.7.2014NemrlovSUHC
13.7.2014Svitavy - Mistrovství světa v požárním sportu dorostu a ml. Děti PSSY
19.7.2014PlumlovPVEXČR+VCP
19.7.2014Česká TřebováUOVCÚ
19.7.2014RohatecHOGP
19.7.2014Roštění - O pohár starosty obce RoštěníKMPHL
19.7.2014MníšekJHVCT
19.7.2014KejžlicePEHB
19.7.2014KrasoniceJIJOL
19.7.2014BřízaLTKL
19.7.2014Poteč nočníZLJLNS
19.7.2014SolopyskyPBBL
19.7.2014Karviná LoukyKAMSL
19.7.2014ZahorčiceSTŠHL
19.7.2014RynárecPEPLPÚ
19.7.2014StrmilovJHTHL
19.7.2014LukavecLTPHL
19.7.2014MeziměstíNAPORL
19.7.2014Široký BrodJEHL-P
19.7.2014Díly TFADO
19.7.2014TřebínCBBBP
19.7.2014Besednice - Memoriál Vr.Nováka 4.ročníkCKVCČK
19.7.2014BřezováKVKV
19.7.2014Lišov DětiCBČBDBOJ
20.7.2014LipováPVEXČR+VCP
20.7.2014Nová Dědina - Pohárová soutěž v požárním útoku Nová DědinaKMPHL
20.7.2014Hroznová LhotaHOGP
20.7.2014LíchovyPBBL
20.7.2014DražejovSTŠHL
20.7.2014MistřiceUHVCUH
20.7.2014OlešnáHBHB
25.7.2014Uherský BrodUHLIGACR
26.7.2014PetroviceTREXČR
26.7.2014Vitějovice - 5. Ročník poháru starosty obce Vitějovice Děti PřehrátPT
26.7.2014HolubovCKJČHL+VCČK
26.7.2014StříbřecJHVCT
26.7.2014VěžHBHB
26.7.2014Horní Lideč - Stovky Horní Lideč J100VSČP
26.7.2014KobylíBVBHL
26.7.2014Mirošov nočníZLJLNS
26.7.2014PřechoviceSTŠHL
26.7.2014PolkovicePRVC MHJ
26.7.2014KozmiceTATHL
26.7.2014Krátošice nočníTATHL
26.7.2014BohuslávkyPRVCPR
26.7.2014Vyšní LhotyFMBL
26.7.2014ŠumvaldOLHE
26.7.2014Tuř nočníJCFNC
26.7.2014HněvošiceOPMSP
26.7.2014Brno - Líšeň - 60 metrů v Brně DětiBM
26.7.2014HrdějoviceCBVCČB
27.7.2014LhotkyZREXČR
27.7.2014BudišovTRTRL
27.7.2014ValšovicePRVCPR
27.7.2014ČernoviceBKVCB
27.7.2014KněžpoleUHVCUH
27.7.2014SlužoviceOPMSP
27.7.2014Brno - Líšeň - 100 metrů v Brně a Brněnská věž J100BM
Srpen
2.8.2014KájovCKJČHL
2.8.2014Zahnašovice - O pohár obce ZahnašoviceKMPHL
2.8.2014KvětinovHBHB
2.8.2014JakubovTRJOL
2.8.2014Prušánky nočníHOGP
2.8.2014Horní HradištěPSZČHL
2.8.2014Drnovice nočníZLJLNS
2.8.2014RadíčPBBL
2.8.2014VrbiceKAMSL
2.8.2014ŘepečTATHL
2.8.2014Jablonec nad JizerouSMPKL
2.8.2014DěčanyLTPHL
2.8.2014Brodek u KonicePVVCP
2.8.2014HukvaldyFMBL
2.8.2014MaloviceBNBNL
2.8.2014Široká NivaBRHL-P
2.8.2014TísekNJNJL
2.8.2014Nová Ves nad Popelkou nočníSMFNC
2.8.2014OldřišovOPMSP
2.8.2014BludovSUHC
2.8.2014DaloviceKVKV
3.8.2014Rájec - Velká cena Holba Cupu Rájec 2014SUHC
3.8.2014LitovanyTRTRL
3.8.2014SedlejovJIJOL
3.8.2014Radostín nad OslavouZRŽL
3.8.2014NalžovicePBBL
3.8.2014Ostrožská LhotaUHVCUH
3.8.2014Strážov TFAKT
3.8.2014BolaticeOPMSP
3.8.2014LukovZLZLPS
8.8.2014Suchá Rudná nočníBRHL-P
9.8.2014Podhradní Lhota - O pohár starosty obce a starosty SDHKMPHL
9.8.2014FrahelžJHVCT
9.8.2014Ždírec nad DoubravouHBHB
9.8.2014Kamenec u Poličky - Večerní stovka J100SYČP
9.8.2014PředínTRJOL
9.8.2014VřesoviceHOGP
9.8.2014Štěnovický BorekPMZČHL
9.8.2014HerolticeBOŽL
9.8.2014PoštornáBVBHL
9.8.2014SrbiceTPKL
9.8.2014Vysoké Pole nočníZLJLNS
9.8.2014PetřvaldíkNJMSL
9.8.2014Lomec DětiKT
9.8.2014ChotěmiceTATHL
9.8.2014PodmokliceSMPKL
9.8.2014JehnědnoPIPHOP
9.8.2014NivaPVVCP
9.8.2014SkaliceFMBL
9.8.2014NačeradecBNBNL
9.8.2014PlinkoutOLHE
9.8.2014KujavyNJNJL
9.8.2014Malé HošticeOPMSP
9.8.2014KrtelyPTBBP
9.8.2014Přední VýtoňCKVCČK
9.8.2014Přídolí - Pouťová soutěžCK
10.8.2014RadonínTRTRL
10.8.2014ChrástPBZČHL
10.8.2014ChrášťanyLTKL
10.8.2014Bratřejov - Pohárová soutěž v PÚZLZLPS
10.8.2014VětřkoviceOPMSL
10.8.2014ŽelečTATHL
10.8.2014Jílové u DržkovaJNPKL
10.8.2014NěmčiceBKVCB
10.8.2014HradčoviceUHVCUH
10.8.2014ChlebičovOPMSP
14.8.2014Liberec - Pohár GŘ v TFA 2014 - III. soutěž TFALI
16.8.2014PasohlávkyBOEXČR+GP
16.8.2014Tošovice - 2.ročník poharové souteže v TošovicíchNJMSL
16.8.2014Nětčice - O pohár starosty SDH NětčiceKMPHL
16.8.2014MokroušePMZČHL
16.8.2014PasohlávkyBOBHL
16.8.2014Štítná nad Vláří-Popov nočníZLJLNS
16.8.2014ZalužanyPBBL
16.8.2014Stará Ves nad OndřejnicíOVMSL
16.8.2014SudoměřSTŠHL
16.8.2014RohovkaPEPLPÚ
16.8.2014CitovPRVC MHJ
16.8.2014SlapyTATHL
16.8.2014BozkovSMPKL
16.8.2014KrčPIPHOP
16.8.2014RudiceBKVCB
16.8.2014KrumsínPVVCP
16.8.2014StanislaviceKABL
16.8.2014LibhošťNJNJL
16.8.2014Roudný nočníJNFNC
16.8.2014HrabišínSUHC
16.8.2014Mydlovary nočníCBBBP
16.8.2014Přísečná - 100 let − výročíCK
16.8.2014OtročínKVKV
16.8.2014MalešiceCBVCČB
17.8.2014LavičkyZREXČR
17.8.2014VladislavTRTRL
17.8.2014BukováPBBL
17.8.2014Staré MěstoUHVCUH
17.8.2014LhotaZLZLPS
17.8.2014TřeštinaSUHC
17.8.2014Srubec DětiCBČBDBOJ
22.8.2014Hradec KrálovéHKLIGACR
23.8.2014RadimoviceLIEXČR
23.8.2014Loukov - O putovní pohár starosty SDH LoukovKMPHL
23.8.2014SrubecCBJČHL
23.8.2014Lužnice nočníJHVCT
23.8.2014SmilovHBHB
23.8.2014Bludov - Bludovská stovka J100SUČP
23.8.2014VranínTRJOL
23.8.2014TvrdoniceBVBHL
23.8.2014Vrbětice nočníZLJLNS+ZLPS
23.8.2014MošnovNJMSL
23.8.2014DolanyPTŠHL
23.8.2014LobodicePRVC MHJ
23.8.2014NouzovSMPKL
23.8.2014BabiceVSVCPR
23.8.2014VícovPVVCP
23.8.2014ZdislaviceBNBNL
23.8.2014Křivsoudov nočníBNBNL
23.8.2014TovéřOLHE
23.8.2014Vrbno pod PradědemBRHL-P
23.8.2014Benešov nad Černou - Memoriál J.SládkaCK
23.8.2014DěpoltoviceKVKV
23.8.2014Roudné DětiCBČBDBOJ
24.8.2014Benešov u SemilSMEXČR
24.8.2014StařečTRTRL
24.8.2014PavlovJIJOL
24.8.2014Hrubá VrbkaHOGP
24.8.2014PrchalovNJMSL
24.8.2014Velké OpatoviceBKVCB
24.8.2014MařaticeUHVCUH
30.8.2014VacenoviceHOEXČR+GP
30.8.2014Brandýs nad OrlicíUOVCÚ
30.8.2014HamrJHVCT
30.8.2014Žirovnice - XX. ročník soutěže „O PERLEŤOVOU PLAKETU“ nočníPEPLPÚ
30.8.2014Kojetín (Petrovice)PBBL
30.8.2014Rabí DětiKT
30.8.2014RokytnicePRVC MHJ
30.8.2014SkályPIPHOP
30.8.2014ProvodovicePRVCPR
30.8.2014BukováPVVCP
30.8.2014HájovNJBL
30.8.2014Salaš - O pohár starosty obce SalašUHVCUH
30.8.2014Kostelec u Heřmanova MěstceCRLPO
30.8.2014Ostrava - Pohár GŘ v TFA 2014 - IV. soutěž TFAOV
30.8.2014Brčekoly - Noční soutěž nočníCR
30.8.2014ZvoleSUHC
30.8.2014PištínCBBBP
30.8.2014JáchymovKVKV
30.8.2014Chrášťany DětiCBČBDBOJ
31.8.2014NepomukyUOVCÚ
31.8.2014Vítonice - O putovní pohár starosty SDH VítoniceKMPHL
31.8.2014Písková Lhota - Polabské stovkování J100NBČP
31.8.2014Velká nad VeličkouHOGP
31.8.2014KatovBOŽL
31.8.2014SedlčanyPBBL
31.8.2014KošťálovSMPKL
31.8.2014LysiceBKVCB
31.8.2014JeníkoviceHKPORL
31.8.2014BohuslaviceSUHC
Září
6.9.2014LanškrounUOVCÚ
6.9.2014Pravčice - O pohár SDH PravčiceKMPHL
6.9.2014SedlecCBJČHL
6.9.2014Nová Ves u SvětléHBHB
6.9.2014Stará ŘíšeJIJOL
6.9.2014ÚněticePJZČHL
6.9.2014BořeticeBVBHL
6.9.2014PředonínLTKL
6.9.2014DnebohMBJL
6.9.2014NamnicePBBL
6.9.2014BartoviceOVMSL
6.9.2014ŽernovicePTŠHL
6.9.2014Nová VčelniceJHPLPÚ
6.9.2014HavloviceTUVCHL
6.9.2014BystřiceBNBNL
6.9.2014DobruškaRKPORL
6.9.2014HukoviceNJNJL
6.9.2014VávroviceOPMSP
6.9.2014Bítovčice DětiJI
6.9.2014Nedašova LhotaZLZLPS
6.9.2014NemileSUHC
6.9.2014MírováKVKV
7.9.2014LanšperkUOVCÚ
7.9.2014Ráječek - Velká cena Holba CupuSUHC
7.9.2014MladoňoviceTRTRL
7.9.2014Bezděkov pod TřemšínemPBZČHL
7.9.2014LhotkyZRŽL
7.9.2014PostoloprtyLNKL
7.9.2014SychotínBKVCB
7.9.2014NeplachoviceOPMSP
7.9.2014NedašovZLZLPS
11.9.2014Kroměříž - Pohár GŘ HZS v TFA 2014 - V. soutěž TFAKM
13.9.2014Telč - O pohár měste Telče DětiJI
13.9.2014NekořUOVCÚ
13.9.2014Velké Meziříčí - V. ročník soutěže O pohár města Velké Meziříčí CTIFZR
13.9.2014JaseniceTRŽL
13.9.2014KřešiceLTKL
13.9.2014HuťJNJL
13.9.2014Malá Víska DětiKT
13.9.2014DrachkovSTŠHL
13.9.2014HeřmanečJHPLPÚ
13.9.2014Hosín - O pohár starosty SDHCB
13.9.2014Ostrov u MacochyBKVCB
13.9.2014BrušperkFMBL
13.9.2014PstružíFMBL
13.9.2014VšechlapyBNBNL
13.9.2014OpočnoRKPORL
13.9.2014OlomoucOLHE
13.9.2014SrchPALPO
13.9.2014SkrochoviceOPMSP
13.9.2014Hřivínův ÚjezdZLZLPS
13.9.2014PavlovSUHC
13.9.2014PlesnáCHKV
13.9.2014Olešník DětiCBČBDBOJ
14.9.2014PetroviceTRTRL
14.9.2014PšánkyHKVCHL
14.9.2014MilostoviceOPMSP
14.9.2014Dolní Cerekev DětiJI
20.9.2014Soběnov DětiCKOPČK
20.9.2014MydlovaryCBJČHL
20.9.2014JimlínLNKL
20.9.2014JirkovJNJL
20.9.2014Zhoř u TáboraTATHL
20.9.2014SudiceBKVCB
20.9.2014SoběsukyPVVCP
20.9.2014FryčoviceFMBL
20.9.2014ČastoloviceRKPORL
20.9.2014Lipová-LázněJEHL-P
20.9.2014HrobicePALPO
20.9.2014LubinaNJNJL
20.9.2014Plešovice - O pohár SDH Plešovice nočníCK
20.9.2014Nová RoleKVKV
20.9.2014Ohrazeníčko DětiCBČBDBOJ
21.9.2014MarkvarecJHJČHL
21.9.2014StanovištěBOŽL
27.9.2014Holubov DětiCKOPČK
27.9.2014Frymburk nočníCKJČHL+VCČK
27.9.2014Chlum u TřeboněJHVCT
27.9.2014Česká BěláHBHB
27.9.2014Dvůr Králové nad Labem - Mistrovství České republiky družstev CTIF CTIFTU
27.9.2014MaršoviceZRŽL
27.9.2014DuchcovTPKL
27.9.2014PloukoniceSMPKL
27.9.2014RokytnoPALPO
27.9.2014Bedřichov DětiJI
27.9.2014NejdekKVKV
27.9.2014NeplachovCBVCČB
28.9.2014Benešov u SemilSMJL
Říjen
4.10.2014ChlumCKJČHL
4.10.2014Štramberk - Mistrovství České republiky dobr. hasičů TFA TFANJ
4.10.2014Bílý PotokBRHL-P
4.10.2014Český Krumlov - Pohár města Č. KrumlovCKVCČK
4.10.2014Karlovy VaryKVKV
4.10.2014České BudějoviceCBVCČB
5.10.2014LheniceTPKL
18.10.2014BrlohCK
Listopad
8.11.2014Praha - XIII. ročník Memoriálu Marty Habadové DětiABČHP
8.11.2014Raspenava nočníLIFNC


Výsledky

19.4.Stáhnout ZdešovJH
22.3.Stáhnout Ostrava DětiOV
14.12.Stáhnout ProsetínCR
30.11.Stáhnout Hluboká nad VCB
26.10.Stáhnout Široký DůlSY



Proudnice Klimeš

Inzeráty v bazaru